Markės
Rašykite atsiliepimus ir gaukite 50 Eur vertės automobilio remontą!Geriausiam Autoasas.lt atsiliepimų autoriui kas mėnesį dovanojame nemokamą automobilio remontą Plačiau

Atsiliepimai (6903)

Daugiau apie automobilį Peugeot 206
1998 - 2007
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-08-07
Griežtas ne!
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Patogus parkuoti
Nelabai atsparus rūdims, durni inžineriniai sprendimai (kuro filtras, įdėtas į neišardomą indą), nepatogios sėdynės, nesibaigiantys remontai
Katastrifa, ne automobilis (arba man toks pakliuvo). Per 2 metus perrinkau priekinę pakabą, visų keturių ratų stabdžius, abu priekinius guolius, variklyje esantį sensorių (100 eur) viską sudėjus gavosi 600+ eur vien ant remontų. Pastoviai genda, kai tik pasidžiaugiau kad piežikas nebegenda, jau perrinkau viską kas sugedę - skystį pradėjo leisti vairo kolonėlė... Taip pat nervina inžineriniai sprendimai - daug kas įpresuota, o ne prisukta (pvz šarnyras), tad remontas tiek pasunkėja, tiek pabrangsta. Kuro filtro viduriai įdėti į neišardomą plastmasinį indą. Būtų nieko tokio, bet 5 eur kainuojantis filtras įdėtas į plastikinį indą patampa 35 eur filtru! Komforto 0. Autostradoje važiuojant pradeda skaudėti ausis, užpakalį. Iš arkų pradėjo lįsti rudys, nusprendžiau tvarkyti kol dar yra ką. Betvarkant atradau, kad slenkstyje po gamykline antikorozine apsauga slepiasi dviejų kumščių dydžio skylė... Žadėjau dar tvarkyti, bet galų gale išėjo galinis tiltas (prancūzų liga), tad pasidaviau, ir tiesa pasakius džiaugiuosi. Pagaliau nebereikės nervintis dėl remontų. Turėjau daug kantrybės su šituo prancūzų gaminiu, bet ankščiau ar vėliau suvoki, kad remontai siaubingai dažni ir atsieina kaip kokio lamborghini...
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Kia Stonic
2017 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-08-06
Manevringas ir erdvus mažulis
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Kaina, garantija. Salonas erdvus (vidutinio ūgio ir sudėjimo žmonėms), bagažinė ne pati mažiausia, variklis dirba patikimai, gausi standartinė komplektacija, manevringas, didesnė prošvaisa.
Garso izoliacija galėtų būti geresnė, nuo 110 km/h jaučiasi didesnis ūžesys. 3-čias bėgis pats silpniausias, reikia nuolat turėti omeny, ypač situacijose mieste, kai reikia staigaus pagreitėjimo.
Įsigijau iš salono savo pirmąjį NAUJĄ automobilį. Užkniso kišti pinigus į dėvėtų begalinius remontus. Paskaičiavau, kad per dvidešimt su viršum vairavimo metų galėjau nusipirkti bent du naujus automobilius. Suviliojo 7-erių metų garantija, kuria suteikia vienintelis Hyundai-Kia koncernas. Dėmesį patraukė ir išvaizda, iki tol netkreipiau dėmesio nė į vieną mažulį. Rinkausi tarp Hyundai i20 active, Kona ir Kia Stonic. Erdviausias salonas pasirodė Stonic'e. Pasirinkau patį paprasčiausią, tuo pačiu ir pigiausią, variantą. Netikėtai gavau mašiną su visais pagrindiniais šiuolaikiniais privalumais, bet užtai nedavė gražių lietų ratlankių, kurie būtent ir suteikia Stonic'ui grakštumo. Vadybininkė nuramino, kad su R15 mašina kur kas minkštesnė. Taip ir yra. Beje, bandymo važiavimui teko vairuoti automobilį su automatine pavarų dėže, labai nejautriai reaguoja į akseleratoriaus paspaudimus. Nepatiko. Tad ramia širdimi pasirinkau 1,2 benzininį variklį be jokių turbinų ir automatų. Automobilis, aišku, nėra visureigis, bet 2 cm pakelta prošvaisa bei "ragai" ant stogo daro jį sportiškesnį, miške jaučiuosi kiek saugiau. Jau antra vasara keliauju šiuo automobiliu pilnai pakrauta mašina prie jūros ir dar su dviem prikabintais dviračiais ant galinių durelių, tad galiu pasakyti, kad esant tokiam apkrovimui ir lekiant 120 -130 km/h greičiu vidutinės benzino sąnaudos 6,1 l. Iki tol vasaros sezonu rodė 5,9 l, žiemą 6,0 l, kondicionierius nuolat įjungtas tiek žiemą , tiek vasarą. Nors rezultatas ir neblogas, bet tai vis vien daugiau, nei gamintojo nurodyta. Apie greitį. Šis 62 kw variklis nors ir nėra galingas, bet kelyje dirba puikiai, be vargo pasieksi 130 km/h, automobilius lenksi ne skriedamas, bet kultūringai - patikimai. Mieste mašina manevringa, galu pasistatysi ir prie ypač aukšto bordiūro. Dabar nuvažiuota 16 000 km. Per tą laiką vis tik buvo !!! vienas gedimas : žiemos metu dalinai atsisakė vėjelio reguliatorius. Aišku, sutaisė nemokamai, o paskui ir pakeitė visą bloką, tačiau nuosėda liko :). Jei planuojate šeimos pagausėjimą, nerekomenduočiau. Nors vietos ir užtenka, bet tai daugiau automobilis vienam ar keliems žmonės su saikingu daiktų kiekiu.
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Citroen C4 Picasso
2006 - 2013
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-08-06
Man patinka mano mašina
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Erdvus, patikimas, konfortiškas.
Nėra
Sveiki, mano ir šio modelio draugystei jau 5 metai, patirta tikrai daug kartu. Kelionėms ir šeimai tai labai tinkamas automobilis. 1,6 l 80 kw robotas. Prisipažinsiu labai bijojau roboto, bet mano atveju, tai neturėjo pagrindo. Neturiu nusiskundimu šiuo automobiliu. Manau netrukus mūsų šeimą papildys naujesnės kartos c4 picasso.
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Volvo XC70
2000 - 2007
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-08-05
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Galingas, komfortiskas, pravažus, erdvus
Mažokai vietos gale.
Sveiki,isigijau volvo xc70 2007 metu 136 kw turiu šia mašina gerus du mėnesius pravažiavau 5000km kolkas labai patenkinas, parvaryta is Vokietijos. Automobilio pravažumas super, važiuoklė minksta, variklis galingas kaip tokio svorio automobiliui tikrai galios pakankamai. Žinoma apie siuos variklius prisiskaiciau visko, kas senieji 120kw yra patikimesni, bet kadanga papuole geras varijantas pirkau 136 euro4 sklendes buvo pakeistos naujos tad kolkas viskas super ????
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Lada Vesta
2015 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
Lada Vesta | 2020-08-05
Lada Vesta, 1.6 MT, 2019
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Aukštas klirensas, erdvus, nebijo prasto kelio ir benzino.
Kol kas nerasta. Savo pinigus kainuoja.
Pusantru metu, rida 19000. Jokiu gedimu. Važuoja ir tiek. Buvau Rusijoje, Lenkijoje 2 kartus, 3 kartus Baltarusijoje. Nei karto nebuvo kad kažkas atsitiktu. Važineja kasdien. Nerudija ))) Daug detaliu tinka nuo Renault ir Nissan. Jei reikia kažko ypatingo visada yra nauju originaliu detaliu Rusijoje, viska galima atsiusti pačiam. Kainos priimtinos, sakyčiau, žemos kaip naujai mašinai.
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Lada Vesta
2015 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-08-05
Lada Vesta, 1.6 MT, 2019
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Aukštas klirensas, erdvus, nebijo prasto kelio ir benzino, nebrangus
Kol kas nerasta
Biudžetinis auto, traukiantis aki (nes labai retas Lietuvoje). Pusantru metu, be remonto. Galima drasiai imti reeksporta is Voketijos, jei reikia nebrangios mašinos su paprastu varikliu. Daug detaliu tinka nuo Renault ir Nissan.
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Opel Zafira
2005 - 2011
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-08-02
Geras auto
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Aukštą sedesena manevringa paprasta vaziuokle.
Barskutis
Del dezes tai Aisini ir mahanikos remonto skyrtumas 300e.Jei papultu aptarnautas ir priziuretas automatas aisin. tai geiau uz mehanika. robotai tai ne geriau mehanika.
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Audi A6
1994 - 1997
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-08-01
A6 2.8 benzas quattro
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Nera
Misas pati mašyna
Blogiausia mašina kuria turejau, tiesok pinigu riejikas, servisu karaliene.... Audi niekada daugiau nebepirksiu. Niekas nelaiko šitam kledare, rudyja sparnai, bagažyne greičiau nei pas opelį. Tepalia laša iš visu tarpyniu, sinchronizatorius net sugebejo užlinkt... Tiek vargo turejau su ta nesamone ant ratu, nors pirkta buvo pilnai patikrinta ir priziureta. Audi griežtas NE!!!
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Opel Vectra
1988 - 1995
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-08-01
Vectra a 1.8i
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Patvarus, patikimas, pigus išlaikymas, neblogai valdomas.
Rudys
Vienas geriausiu ir patikymiausiu auto. Pasitaike 1.8i benzas/dujos automatas net su liuku. Nemazai auto turejes, bet kas galejo pagalvoti, kas tokia nebrangi mašina tiesiog negenda, kiek kruviu jai beduotum (miško keliai, žvyrkeliai, vokiečiu autobanai važiuojant po 15 val dienon, laikant virš 130km greiti, europiniai kamščiai po 15km ilgumo, vasarom, žiemom ir t.t. Prabeges buvo virš 400000 km, nepaisant to ir deže, ir varyklis nekeldavo jokiu rupesčiu. Per visą eksploatavymo laikotarpį buvo tie vienas gedimas, akumas savaime užtrumpino. Na, neskaitant rudžiu, kuriuos laiku nesužiurejus bus skyles, jokiu tepalu skysčiu neleido, kas gan keista. Minkštai važioja, optika normali, prietaisai vyduje irgi ok. Gaila po nelaimingo ivykio teko atsisveikinti su opeliuku, bet nors dabar šita mašina jau pasenusi, mielai nupirčiau dar karta tokia pat, nors geru kebulu liko nedaug.
Pilnas atsiliepimas...
2020-07-31
Mersedes e220 CDI 2007 Avantgarde Meno kūrinys
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Gražus, kokybiškas, patikimas
Rūdys, kuro sąnaudos
Taigi, pagaliau pardavęs galiu parašyti atsiliepimą ir pasidalinti mintimis apie auto. Rinkdamasis auto ilgai ieškojau, svarsčiau kokią pasirinkti. Reikėjo patikimos, galingos, gerai atrodančios, komfortiškas, malonios vairuoti, kokybiškos, didelės mašinos. Mercedes puikiai atitiko visas sąlygas. Audi atmečiau dėl nuobodaus, pasenusio dizaino, BMW dėl nepatikimumo. Apie japonus net negalvojau, jie net iš tolo neprilygsta vokiečių mašinoms. Taigi ir įsigijau Mercedes E220 CDI Avantgarde komplektacijos 2007 metų. Salone buvo pusiau oda(beje gaila kad dirbtinė), pusiau medžiagos sėdynės (pliusas neįkaista vasara, nešalta žiemą), birds eye medžio apdaila kuri atrodė puikiai net 13 metų senumo, odinis multifunkcinis vairas, gražus prietaisų skydelis, puikios formos panelė. Sėdynės pūstos labai gerai prilaiko posūkiuose. Iš privalumų dar buvo Xenon žibintai, tamsėjantis galinio vaizdo veidrodėlis, auto šviesos ir valytuvai, elektriniai užsilenkiantys veidrodėliai. Viskas veikė puikiai. 5 bėgių senas patikimas automatas pavaras mėtė labai švelniai. Variklis nei lašo tepalo nedegino ir nevarvino, kūrėsi puikiai, traukė žvėriškai. 125kw/170ag 400nm puikios dinaminės savybės. Salono medžiagos vienos geriausių, jokio traškėjimo, viskas solidu. Garso izoliacija gera. Auto labai malonus vairuoti, dizainas labai malonus akiai, sulaukdavau daug komplimentų iš kitų. Tai tarsi Mona Liza paveikslas į kurį būtų galima žiūrėti ištisas valandas. Turėjau auto pusantrų metų ir atsižvelgiant į kainą tai buvo geriausias auto ką galima nupirkti už tokią kainą. Vienas dalykas kas sulūžo tai buvo užsikimšęs EGR vožtuvas, kurį išvalęs vėl toliau važinėjau. Mano auto rida buvo 160k KM vieno savininko. Idealiai atrodė iš išorės ir viduje. Na o dabar apie minusus: Xenon žibintai šviečia labai blogai( lempučių keitimas nepadėjo) galbūt išdegę projektoriai nuo karščio. Rūdys dugne, ant rėmo ir greitai ant galinių arkų atsirado. Suvedimo neina padaryt, padangos visada žviegia ant staigių posūkių. Važiuoklės pašaliniai garsai kuriuos sunku pašalinti. Na ir dar - labai didelės kuro sąnaudos. Geriausias vidurkis ką pavyko pasiekti buvo 10l/100km. Visi kilometrai užmiestyje. Mieste minimum 15l/100 KM. O jeigu spustelėti tai ir 20 litrų lengvai pasiims. Borto kompas rodo vėjus. 2-3l mažiau nei iš tikrųjų sudegina. Keisčiausia kiek šita mašina sudegina stovėdama - 0.1mpg per 10 sekundžių, tai per valandą gaunasi 36 mpg( apie 8l). Tai yra nesąmoningai daug kaip dyzeliui. Apibendrinant labai malonus ir kokybiškas auto už labai prieinamą kainą. Pirkti tik faceliftą nuo 2007 metų (galingesnis motoras, daug detalių atnaujinta, gražesnė išvaizda)
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Audi Q5
2008 - 2017
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-07-27
2.0 TFSI variklis košmaras
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Greita, manevringa, maloni vairuoti, patogi
Labai nepatikimas variklis
Vairavau 2008m. 2.0 TFSI (benzinas). Galiu pasakyti, kad komfortiškesnės mašinos nesu vairavęs. Be proto patogi, manevringa, vairuoti buvo tikras malonumas. Kokybiška apdaila, niekas nebarška. Labai greita, bėgejasi labai greitai, jokio vėlavimo. Deja, be patogumo ir grožio daugiau nieko gero nėra ką pasakyti apie šį automobilį. Labai, labai nepatikimas variklis. Kiek teko domėtis, jau iš gamyklos buvo paleisti su broku (tepalų ryjimas). Kai naujas automobilis, ryjimas nebuna labai pastebimas, deja su laiku situacija tik blogėja. Kai nusipirkom, ryjo 1 l ant 1000 km, prieš parduodant, ryjimas buvo 1l ant 200-300km. Remontas šio defekto apie 2000 eur. Negana to, labai nepatikimos grandinės variklio, dažnai nutrūksta (mus šis 'malonumas' ištiko prie 130 000 km ridos, remontas 2500eur). Nors labai graži ir patogi ši Audi, deja toks nekokybiškas variklis užmušė be kokį norą dar kadanors dairytis į Audi pusę. Remontuoti labai brangu, detalės brangios. Jei sugenda kas rimtesnio, be kelių tūkstančių neapsieisit. Nepirkit šio modelio 2.0 TFSI benzininio varianto
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Toyota Avensis
2003 - 2008
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-07-25
Turi durna trukuma
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Patikimas draugas tikrai
Senobinis
Noreciau pasikeisti jau atsibodo,bet neturiu prie ko prikibti,o i servisa tik tepalu ir padangu pasikeisti,zmona pirko
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Chevrolet Volt
2016 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-07-24
Svajonių elektromobilis
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Tylus, stilingas, netaršus, patvarus, patogus
Mažai vietos aukštam žmogui gale ir penktam keleiviui. Didelė, bet sekli bagažinė.
Mano modelis 2016 m. LT komplektacijos. Turiu 3 mėn. Kiekvienas važiavimas teikia malonumą. Mieste salone visiška tyla, mano standartams prabangiai atrodantis salonas iš gerų medžiagų, patogios sėdynės. Važiuoklė minkšta. Už vairo yra regeneracinė svirtis, su kuria stabdant dar labiau įkraunama baterija. Patogus lietimui jautrus ekranas su Android Auto ir Apple CarPlay funkcijom. Specialioj kišenėj net galima be laidų pakrauti palaikomą telefoną. Elektra nuvažiuoti galima nuo 75 iki 110 km. Yra nuvažiuojančių ir 120 km. Gyvenu bute, kraunu iš nemokamų lėto krovimo stotelių. Pilnai pakrauna per 4,5 val. Kasdien važinėjant mažesnius atstumus galima išvis nemokamai važinėti. Pats daugiau naudoju ilgesnėms kelionėms, tai benzino variklis neretai naudojamas. Su pulteliu galima nuotoliniu būdu pasišildyti automobilį prieš sėdant važiuoti. Šildomas vairas, sėdynės. Labai gera "Bose" audio sistema. Turbūt pats kiečiausias dalykas: automatinis parkavimas, kai vairą suka už tave, tu tik dirbi su stabdžiais. Rašymo metu vis dar nemokamas parkavimas didmiesčiuose, Palangoj, leidžiama važiuoti A juosta. Didžiausi minusai: gale aukštesniems žmonėms vietos ne per daugiausiai, viduriniam keleiviui kojoms vietos mažai, nes tą vietą užima išilgai einanti baterija ir buteliukų laikikliai, nėra greitojo krovimo. Premiere komplektacijos dar turi atstumo jutimo, linijos palaikymo sistemas. Nesunku pačiam pasikeisti alyvą, filtrus. Dalis gauti nėra labai sunku, Lietuvoje yra pasiūla. Nuvertėja lėtai, kadangi susidomėjimas elektromobiliais tik auga. Tikrinti automobilio istoriją, kad nebūtų šovusios pagalvės. Dauguma parkeliauja iš JAV aukcionų daugiau ar mažiau daužti, bet nereikia to bijoti.
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį BMW X6
2007 - 2014
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-07-20
X6 4.0d 2012m
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Dinamiskas,led sviesos gerai sviecia,xdrive veikia puikiai,patinka ir aktyvus vairas,duru pritraukejei...
Nelabai ir turi kazkokiu specialiu minusu,devisi kaip ir visi.
Pirktas naujas is lietuvos salono tad zinau viska kas nutiko per visus 8 metus. Kas liecia varikli tai priekaistu neturiu,po 8 metu eksplotacijis pakeiciau tik pasildymo zvakiu rele,toliau tik laiku atlieki serviza ir megaujiesi dinamiskumu. Pas mane rida siuo metu 185000km joki filtrai neispjauti,neisprogramuoti ir bedu dar nera. Vaziuokle irgi laiko gan gerai,tik pas mane yra su adaptyvia vaziuokle tai kai auto buvo 5 metai teko keisti abi galines pniaumo pagalves,brangu,naujos virs 1000e. Stabdziu diskai gan greitai susikraipo nes auto sunkus,taip pat brangu,visi 4 iki 1000e padangos placios ir jei lakstai dideliu greiciu tarkim Vokietijoje tai susilaiptuoja ir uzia kaip guolis butu subyrejes. Ratai pas mane 20”. Praktiskumo atzvilgiu tai pas mane gale yra normali sedyne o ne 2 vietos tik. Bet vistiek gale aukstesniam zmogui sedeti nera patogu ir isviso ilipti-islipti yra nepatogu i gala,durys atsidaro gan mazai ir visada issiterlioji rubus i kebula. Kuro sanaudos didesnes nei pries tai turetu X5 e53 kebule su 3.0d tas rijo 10l,sitas 11 ir daugiau. Greiciu deze 8 laipsniu.
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Volkswagen Caddy
2015 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-07-20
2016m 2.0tdi su 75kw varikliu
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Ekonomiskas,manevringas,mazas nuvertejimas,Caddy yra kabluku karalius.
Vienintelis minusas kad galines linges kazkiek bilda vaziuojant musu keliais
Pirkau su 185000km rida. Visi servizai atlikti tik pas oficialu VW atstova ir laiku. Vazineju pakolkas tik keleta menesiu,bet esu labai patenkintas,tai ir ekonomiskas ir jei reikia prie ukio kazka didesnio,daugiau pavezti,tai tik atlenkei sedynes ir labai praktiskas,veziau ir skalbimo masina ir saldytuva... vaziuoja gan minkstai,tyliai,tik turiu pamineti galine vaziuokle siek tiek bilda kai nepakrautas,nes vaziuokle linges. Pas mane bluemotion sistema,tai su ad blue ir kadangi variklis 75kw tai 5 begiu manualas,bet mieste 50/60 km/h vazineju 3 pavara nes begiai ilgi. Pries isigyjant caddy buvau kiek priesiskai nusiteikes pries juos,nes pries tai vazinejau su autobusiukais (t4 ir t5) bet nustebino caddy is gerosios puses. Labai patinka gale ne dangtis o durys,labai praktiska pakrauti kazkoki didesni daigta,kaip skalbimo masina...
Pilnas atsiliepimas...
2020-07-19
VW MULTIVAN 2005 128kw
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Grazus,smagiai vaziuoja
Brangi eksplotacija,niekam tikes variklis...
Nedauh gero galiu pasakyti apie savo tureta busiuka. Turejau ji 2.5 metu ir nieko daugiau kaip tik pastovus pinigu kisimas. Seip grazus,kultinis busiukas,nuo T4 skiriasi stipriai,pries tai turejau 2 T4 busiukus ir visad svajojau isigyti T5,bet net ir nepirkes pigiausio,o atvirksciai nupirkau tuo metu brangiausia is autoplius.lt puslapio galvodamas bus islaikytas... tai buvo highline komplektacijos,sakau atvirai geriau jau butu buves su 1 soninem durim ir be pritraukeju,nes atejus pirmai ziemai nutruko trosas ir sudege valdymo blokas (labai brangus remontas ir daug laiko kainuojantis) kokia 400e su devetom dalim. Kas liecia vaziuokle tai keiciau stabdziu diskus,kalades,vairo kolonele,amortikus,atraminius,tai is brangesniu daliu. Viso per 2.5 metu prasukau 30000km ir autobusiuko rida buvo 240000km kai pardaviau. Varikli teko irgi ardyti nes karstas nenorejo uzsivesti,tai kaip ir maza beda (purkstuku gumeles susideveje) bet remontas brangus nes reikia nuimti variklio galvute,kuri pasirodo yra vienkartine,teko pirkti nauja kaina pora simtu euru,atidare galvute pamatem pasidevejusi paskirstymo veleneli,keiciau ir ta su kompensatoriais,nes patare tai padaryti dabar kol ne velu,pasirodo isvis tas 2.5tdi variklis buvo nevykes,ne taip kaip T4 modelio kuris zmones sneka yra milijoninis. T5 islaikymas brangesnis vienareiksmiskai nei T4,bet aisku ir vaziavimo kokybe geresne,kuro atzvilgiu tai man vidurkis budavo 10l. Mieste 8l,o autostradoj vaziuojant 140km/h 12l. Dar kas liecia varikli tai tepalai butinai reikia pilti tik originalius long life 2,nesvarbu kur koks servizas ka sako kad nebutina,bet visi uzsienio forumai raso kitaip,visi kas susidure su rimtom variklio bedom taip pat issiaiskina kad netinkamas tepalas ir dar laiku nekeiciamas pridare daug bedu.
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Toyota Avensis
2003 - 2008
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-07-17
Avensis 2.0 D4D 85kW 2005m
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Labai patikimas, labai erdvi bagažinė universalo, erdvu net ant galinių sėdynių
Neturi emocijos, nuobodus vairuoti, neekonomiškas važiuojant miesto salygomis
Automobili turiu 2 metus, rida šiuo metu 390k km. Pravažiavau aš asmeniškai 120k km. Kiekvieną dieną pravažiuoju 140km i darbus ir atgal, matęs automobilis ir kelionių po Europą, tikrai nestovi vietoje, taip pat turėčiau pasakyti nėra mylimas ir prižiūrimas, tik tiek kiek reikia minimaliai. Tačiau tarnauja pakankamai patikimai,iš variklio pusės neturėjau daug problemų, gal tik starterį galėčiau paminėti, teko keletą kartų tvarkyti, bendeksą keičiau ir ivores, na prie 300k km ridos teko pakeisti smagrtį + sankabos komplektą, bet tas dalykas anksčiau ar vėliau visiems automobiliams susidėvi, taigi tai skaitau einamu remontu. Iš važiuoklės galėčiau paminėti gal tik priekiniu sakiu galinius sailentblokus, pas mane kažkaip su jais nelabai sekėsi, du krtus jau keičiau, ir priekyje stabilizatoriaus traukes kartą pakeičiau taip kad tikrai gerai galiu įvertinti važiuoklę. Šiaip automobilis visiškai be emocijos kaip ir dauguma kitu toyotu, čia ir matau galima sakyti vienintelį minusą, valdymas nera labai tikslus, priekis posūkiuose nori slysti greičiau nei kiti automobiliai, bet kelio nelygumus sugeria tikrai neblogai, tokį automobilį galiu rekenduoti žmogui, kuriam reikia tiesiog nuvažiuoti nuo taško A iki B.
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Toyota C-HR
2016 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-07-16
Labai geras
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Taupus, ekonomiškas, patogus
Nėra
Turiu šį automobilį jau treji metai. Pirkau toyota salone naują. Man šis automobilis labai patinka tiek savo išore, tiek vidumi. Su šeima praeitą vasarą keturiese keliavome po Europą, nuvažiavome nemažai kilometrų ir visiškai nepavargome. Automobilis pagal mūsų šeimą tikrai gan talpus, bagažinėje sutalpinome labai daug daiktų. Kuro sanaudos taip pat labai mažos, kuro vidurkis šiuo metu 4,7l. Pagal mano važiavimo stilių, užtenka galios tiek mieste, tiek užmiestyje. Per 3 metus nei vieno gedimo, jokių problemų, tik einamasis remontas, tepalų keitimas ir pan. Todėl šį automobilį tikrai galėčiau rekomenduoti betkam, kas nenori daug pinigų išleisti remontui bei degalams. Jeigu reiktų rinktis automobilį šiuo metu pagal kokybės ir kainos atžvilgį tai būtų tik šis, nes kito neįsivaizduoju.
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Chevrolet Cruze
2008 - 2016
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-07-14
2011 2.0 dyz LT versija
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Gera Kaina, išvaizdus, pigios dalys, gera komplektacija
Garso izoliacija. Ratų skylės 5x115, sunku surasti kitus ratlankius.
Daug kas atkalbinejo pirkti šį automobilį dėl to jog tai Chevroletas - nebus dalių, brangus remontas ir t.t. Tai visiškai netiesa. Automobilis labai praktiškas. Būtent šis variklis 120kw su 6 pavarom yra grandininis. Rida nusipirkus 165k. Vieno savininko. Automobilis tikrai nereikalauja didelių išlaidų. Tik einamos dalys. Kaladėlės, diskai, filtrai, tepalai ir t.t. Dėl to jog nepopuliarus didelė tikimybė jog yra nepaliestas ilgapirščių perekupu. Nebus atsukta rida ir pns. Kėbulo dizainas tikrai labai traukiantis akį. Interjeras bent jau mano skoniui be galo gražus. Viskas vietose ir patogu. Matomumas geras. Trauka gera, kuro sąnaudos galėtų būti mažesnės. Apie 9l/100km mieste. Automobilis vertas dėmesio. Jeigu patinka - pirkit. Kainos ir kokybės atžvilgiu labai geras pasirinkimas.
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Kia Ceed
2018 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-07-12
ceed sw praktiškas
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
talpus,ekonomiškas,geros salono medžiagos,puiki ergonomika,pigus išlaikymas
kieta prastai sureguliuota važiuoklė,galėtu būti geresnė garso izoliacija.
automobilis pirktas naujas,važinėjam antrus metus/33000/rida.Esam patenkinti,nes jokiu bėdų kol kas neturėjom,pilam gerą kurą/mažesnės sąnaudos/.Už tokius pinigus /18000/ar rasit tokios komplektacijos ir padoriai surinkto automobilio.Aptarnavimas pigus,draudimai taip pat,dar plius 7 metų garantija. negenda,eksploatacija pigi,nuvertėjimas o kam jis rūpi jei turit iki 20000,tikrai vertas,jei turit 25000,galima rasti ir kitų,o šiaip pirkit,nenusivilsit.
Pilnas atsiliepimas...
 
123456789...346
© Autoasas.lt 2007-2020

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk CVkodas.lt