Markės
Dovanojame automobilių rėmelius!Registruotiems lankytojams dovanojame po vieną autorėmelių porą už kiekvieną parašytą atsiliepimą Plačiau

Atsiliepimai (7447)

Daugiau apie automobilį BMW 5 klasė
1995 - 2004
Vidutinis automobilio įvertinimas
2022-01-21
E39 525d Nemirštanti legenda
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Komfortiškas, interjeras kokybiškas, geri variklis, patikimumas
Rūdys, kuro siurbliai, brangesnis remontas.
Turiu automobilį jau ilgesnį laiką, tai nustebino komfortas, bei garso izoliacija yra gan didelis privalumas. Mašina genda, bet laiku sutvarkius bei prižiūrint, tikrai tarnaus ilgai, rūdžių minimaliai, ant vienų durų bei arkų, slenksčiai tobuli. Benzino modeliai geresni, bet retas atvejis dabar tokį turėt, tai standartiškai dyzelis pas daugumą. Varikliai tikrai geri, keičiant tepalus ir nejojant variklio, tikrai jis laiko ir dirba kai laikrodis. Sąnaudos man nedideliam mieste, telpu į 7,4l/100km su 2.5 dyzeliniu motoru ir mechanine dėže, užspaudus gazą, mašina tikrai gerai važiuoja, traukos yra. Tikrai geras automobilis, kurie mėgsta nostalgiją, bei manau vienas iš patvariausių 5 serijos modelių. Investicijos gan didesnės, nes brangesnis remontas, teko investuot į naują sankabą su smagračiu, kadangi buvo pirkta neprižiūrima, bet su laiku būklė mašinos atstatyta, be sankabos remonto, kiti buvo labai minimalūs, rato guolio pakeitimas, spyruoklių. Salonas taip pat, padorus, nesuplėšytas, oda normaliai išsilaikius kaip mašinai nuvažiavus 410k km, mechaninis salonas, nešildomas, apdailos vietoj nenusitrynusios, gal šiektiek vairas pasitrynęs, bet paprastą fl vairą nėra sunku rast. Mašina tikrai išvaizdi, patinkanti jaunimui, bet jaunimas šias mašinas perka, tam, kad grovius šluot, kas turi prižiūrėtą, važiuojančią tvarkingai slyvą, tam tikrai pasisekė. Prieš perkant būtinai pasitikrinkit tepalus, antifryzą, ar nedinginėja, ar viskas savoj vietoj, pasidomėt dėl kuro siurblių, nes labai lepūs ant šio modelio, visą kitą galit servise tikrintis, jeigu tikrai žadat mylėt mašiną ir su ja nuvažiuot toli.
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Ford Puma
2019 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2022-01-18
1.0 Ford Puma Ecoboost hibridas 155 AG
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Pliusai
Minusai
Tikrai malonu vairuoti šį automobilį. Judrus ir smagus. Dėžė bagažinėje puikiai tinka purviniems batams sudėti, o ir bagažinės talpa mane nustebino savo dydžiu. Degalų ekonomija nėra tokia gera kaip tikėjausi, nors korona privertė keliauti trumpesniais atstumais, tad gal tai irgi įtakoja. Gale vietos suaugusiems žmonėms bus maža. Matomumas šiek tiek prastokas galiniams keleiviams, priekiniai statramsčiai stambūs ir kiek trukdo, tačiau saugos rinkinys su parktronikais šią problemą iš dalies sprendžia. Didžiausias trūkumas yra nepatogus ISOFIX tvirtinimas ir diržo prisegimas – sunku pataikyti į tvirtinimo tašką. Tai kogero vienintelis tikras minusas. Mums asmeniškai automobilis patinka - važiuoja gerai, atrodo gerai, o dukrai patinka ir automatinio parkavimo funkcija :) Prieš pirkdami perskaitykite daug atsiliepimų ar tiks jums šis automobilis.
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Ford Transit Connect
2013 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2022-01-17
2.5 benzinas iš Amerikos
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Patikimas
Neekonomiškas
Automobilis yra kažkas tarp furgono ir miniveno. Patogus, talpus, patikimas. Pirkau amerikoną benzininiu 2.5 atmosferiniu varikliu. Kurą mėgsta, todėl įdėjau dujas. Dujų vidurkis apie 12l. Taigi gaunasi visai neblogai piniginiu aspektu. Mano turimas 2016 metų Titanium modelis kaip tokiam auto turi visus įmanomus bajerius. Tai odinis salonas, elektrinės ir šildomos sėdynės, visi el. langai, užsilenkiantys veidrodžiai, savaime tamsėjantis galinio vaizdo veidrodis, kritulių jutiklis, šildomas priekinis langas, multimedija, laisvų rankų įranga, klimato kontrolė, galinio vaizdo kamera, parkavimo davikliai, lieti ratai . Žodžiu ne kiekvienas geras sedanas tiek turi. Važiuoja solidžiai, garso izoliacija puiki, stabilus posūkiuose. Salono medžiagom pataupyta, tačiau dizaino prasme vaizdas neblogas. salone daug funkcionalių dėtuvių, šešios vietos keleiviams. Automobili turiu metus laiko. Jo rida šiai dienai 90000. Tad apie remontus neturiu ką pasakot, nes dar niekas negenda. Automatinė šešių bėgių dėžė veikia sklandžiai. Tiesa variklis vangokas ir žemuose sūkiuose paspaudus akseleratoriaus pėdalą jis dar pagalvoja. Žodžiu tai gali būti puikus automobilis tiek darbui, tiek šeimai. Iki šiol apie FORD neturėjau jokios nuomonės, nes neturėjau Fordo. Dabar galiu pasakyt, kad šiuo esu labai patenkintas. Ford remontas ir tech priežiūra nesikandžioja. Eksplotacija 8/10. Minusas tas, kad Ford nėra rinkoje labai vertinamas automobilis. Bet mano patirtis rodo, kad ir galvos skausmo daug nekeliantis. Jei patinka tai ir pirkt. Tikrai neblogas pasirinkimas.
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį BMW 3 klasė
2005 - 2012
Vidutinis automobilio įvertinimas
2022-01-16
bmw 320
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
tiksli pavaru deze
nepatogios sedynes,prasta audio,sunkus vairas,salone visur kietos plastmases,visur jauciasi taupyta,tepaluojasi variklis,problematiskas grandines keitimas.
tas pats kaip ir vw tik kad galu varomas,supratau kodel vadina baisiai mandras volkswag.enas remontai labiausiai susije su varikliu,ekspotacija ir nuvertejimas vidutiniai. nepirkti
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Hyundai Ioniq
2016 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2022-01-15
Premium 1.6 GDi versija
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Praktiškas, raminantis, erdvus ir ekonomiškas
Nedidelė galia ir kiek nuobodus
Labai gera alternatyva standartiniam šeimos hečbekui, jei rasite už gerą kainą imkite iškarto. Atminkite, kad tai yra DCT automatas ir variklis su hibridine technologija, tad kaina nebus mažiausia. Automobilyje yra daug elektronikos ir programinės įrangos. Penkerių metų įprasta Hyundai garantija yra gerai, dar geriau aštuonerių metų garantija baterijai – visa tai ramina nervus :) Daug vietos priekyje ir tikrai daug vietos bagažinėje su nuleistomis galinėmis sėdynėmis. Hyundai šiuo atžvilgiu man atrodė geriau nei Golf, Leon ir tt. Galinės sėdynės yra tinkamos visiems nebent keleiviai yra 1,9m ūgio. Man tinka ir apdaila, patogios sėdynės, automobilis važiuoja tvirtai, gerai laikosi kelio. Aišku padangų keliamas triukšmas be problemų patenka į saloną. Greičio gali šiek tiek pritrūkti, tačiau sportinis režimas šiek tiek padeda. Iš esmės tai automobilis skirtas ramiems atsargiems vairuotojams, kurie ekonomiškumą vertina labiau nei greitį. Hyundai servisas gerai sutvarkė keletą nedidelių problemų, kurios šiaip neturėjo tiesioginės įtakos saugumui ir pan. Taigi apskritai esu patenkintas pirkiu, kurį rekomenduočiau visiems besidomintiems hibridais – tai tikrai protingas pasirinkimas lyginant su dyzeliniais varikliais iki kol elektromobiliai taps prieinami visiems.
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį BMW 5 klasė
2003 - 2010
Vidutinis automobilio įvertinimas
2022-01-15
BMW 520 d
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
tam tikri varikliai
pakaba, elektronika
Labai graži mašina jei su M paketu ir stovi garaže. Tikrai dizainas gražus, vokiečiai pasistengė. Be M packo liūdnokai atrodo. Interjeras nieko įspūdingo, bet ir nieko blogo, kokybės prasme tikrai viskas gerai. Patikimumo čia nėra, tai pakaba, tai davikliai, tai elektronika o galu gale užsidegs ir sudegs ant akiu dėl laido bagažinėje. Važinėti trumpus atstumus gal ir nebaisu, bet kur 500 nuo namu tai nežinai ar sugrįši. Jei surasti 530d ar 535d arba su V6 benzu gyvą variantą su Mpacku rekomenduočiau. Bet jei rida virš 150k tikrai ne. Didžiausias minusas, kad visi marozai su jomis važinėja, nes pasidarė įperkama mašina.
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Toyota RAV4
2019 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2022-01-13
Patys blogiausi žibintai 2
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
talpus
Pigus už didele kainą
Toyota rav4 hybrid 2.5l 4x4 style Rašau antrą kartą toliau eksploatuodamas automobilį. Nuvažiavus 20 000 km kiekviena ryta užvedus automobilį salone atsiranda baisi variklio išmetamųjų dujų smarvė, ir smirda 15 minučių kol kvapas dingsta. Toyota salone paaiškino kad kaltas pigus popierinis gamyklinis salono filtras ir kad už papildoma mokestį gali jį pakeisti į anglinį. Pakeitus filtrą ir situacijai nepasikeitus Autotojos serviso darbuotojai patarė užvedus automobilį pirmus 15 min nejungti ventiliatoriaus. Ir iš tikrųjų kol ventiliatoriaus nejungi tai salone nesmirda, bet vos tik įjungi salono šildymą smarvė atsiranda ir būna tol kol smarvės neišvėdini. Manau kad išmetamos dujos užsilieka išmetimo sistemoje ir kažkokiu būdu patenka į automobilio saloną. Taigi minusai nuvažiavus per puse metų 20 000 km. 1. Patys blogiausi priekiniai žibintai važiuojant užmiestyje neapšviestais keliais dideliu greičiu. 2. Automobilio salone durų ir stogo jungikliai neturi apšvietimo (važiuojant nakties metu ir norint atsidaryti langą reikia grabalioti visus jungiklius kol randi tinkamą) 3. Baisi variklio išmetamųjų dujų smarvė salone užvedus automobilį. Labai gerai pasidomėti, pasiskaityti forumus.
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Volkswagen Polo
2002 - 2005
Vidutinis automobilio įvertinimas
2022-01-12
Senas geras polo
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
patikimas, kainos, pigūs remontai, sąnaudos, linksmas gerai valdosi
barškutis, be galios, komfortas, surinkimas
Vairuojam 1.4FSI polo 2004 metų gamybos (senas su apvaliom lempom). Jau 7 metus važinėjam, neblogas tik su ydom. Variklis silpnas, jau 3 kartus pertvarkytas, cilindrai irgi byrėjo, o ir važiuoklė subyrėjo. Lempos gelsta, panelė barška. O taip nieko daugiau, kareivėlis tarnauja, remontai pigūs. Keistenybė- Važiuojant tos mažytės lemputės įsijungia. kelyje fainas, tik pakaba kieta, bet priprantama, paprastas ne mercedes. Miela išvaizda moteriskas, galima šeimai keliaut bagažinės užteks. Geras mašiniukas pigūs remontai, mažos kainos genda retai, kuro sąnaudos normalios nėra prastos.
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Nissan Juke
2019 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2022-01-12
Juke 2021 N-Connecta
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Gerai valdosi, patogus mieste, gan tylus
ankštas, trūksta galios
Pirktas prieš 5 mėnesius komplektacija N-Connecta 1.0 benzinas. Dar nepilnai pusmetis praėjo, bet problemų nebuvo, nebent numerių lemputės buvo kelis kartus perdegusi, o šiaip fainas mašiniukas gan komfortiškas, tik labai ankštas, galvai ir kojoms labai mažai vietos gale, apie bagažinę nėr ką kalbėt, pirkiniai sunkiai telpa, nors ne šeimos mašina. Labai silpnas 1 litro variklis, nors 117ag, bet nesijaučia, mašina gan brangoka, mūsų pasirinktas modelis apsiėjo apie 23.5tūkst. Rekomenduoju, daug prietaisų ir pagalbininkų, tik labai aukštos kainos, pirkit Tekna ji pigesnė.
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį BMW X5
2013 - 2018
Vidutinis automobilio įvertinimas
2022-01-11
BMW F15 4.0d
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Grazus, kokybiskos interjeras, aukstai sedi, geras matomumas,
Brangus auto, garso izoliacija prasta, kietokas
Metai laiko vairuoju BMW F15 4.0d. nusipirkus automobili po savaites teko pasikeisti varikli :) su pardaveju pasidalinom islaidas. Paaiskejo, kad ju varikliai tikrai silpni, del mazo tepalo siurblio nasumo. Po remonto prasukpm nemazai km ir jokiu rimtesniu bedu neturejau. Kuro sanaudos tikrai nedziugina svelniai tariant. Mieste ziema suvartoja nei daug nei mazai ~17litru dyzelino/100 km. uzmiestyje vaziuojant LABAI graziai 90-100km/h greiciu sutelpu i 9l/100km. Didelio komforto tiketis gal neverta is X serijos taip pat ir garso izoliacija prastesne nei pries tai tureto bmw f11 :) tai yra SUV ir siukstu, nevalia lyginti su sedanu ar universalu. Led apsvietimas,tai yra super pagalbininkas vairuojant tamsiais ziemos vakarais. Sviesu asistentas ne pilnai isdirbtas nes karts nuo karto “gaunu ilgu sviesu atgal” :) Reziume: Automobilis tikrai geras, patvarus tiems kurie neskaiciuoja centu kiseneje.
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Alfa Romeo Giulietta
2010 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2022-01-11
giulietta 2011
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Gražus dizainas
Garso izoliacija, nepatogus porankis.
Po ilgų paieškų ir visokių golfų prabėgusių po 0,5 mln km nors ant spidometro standartiškai dega 200 k apžiūrų, susigundžiau būtent Giulietta. Išvaizda manau nepalieka nei vieno abejingo. Viskas surinkta gan kokybiškai. Vidus taip pat kaip tokios klasės automobiliui neblogas. Gale vietos keleiviams ne per daugiausiai todėl ilgoms kelionėms 4-iese jis nelabai tinkamas. Bent jau pirmas įspūdis, kad antikorozinis padengtas gerai (auto neturi nei vienos rūdelės, o kiek sukinėta varztu tai antkai kurių jų tik paviršinės). Dėl važiuoklės daugelis ją vertiną kaip kietą, tačiau mano nuomone ji yra standi, bet tikrai ne vežimas. Kas liečia dyzelinius variklius tai jie patikimi ir gan ekonomiški (manasis 1,6 l kuro naudoja labai arti deklaruojamų sąnaudų). Tą patį galima pasakyti ir apie 2,0 l dyzelinius variklius. Dar reiktų paminėti gan pratą garso izoliaciją, bet čia kaip ir daugelio mažų tokios klasės automobilių. Automatinės grečių dėžės patikimos. Apibendrinant galima pasakyti, kad tai akį traukiantis smagus automobilis. Kas liečia remontą tai daugeliu atveju jis yra komplikuotas ta prasme, kad prie kai kurių mazgų sunkus priėjimas, gan sudėtingas darbas. Tačiau Alfa gamintojui pakeitus važiuoklę į dabar esančią jos remontas ir eksploatacija tapo ne tokia brangi. Dėl reikiamų dalių tai dažnai jų reikia bent dieną laukti nes LT parduotuvės jų neturi. Tačiau remontus atliekant kokybiškomis dalimis apsilankymas servise retas reškinys. Turi keleta besikartojančių gedimų kaip tarkim bagažinės laidų sutrūkinėjimas ir pan, tačiau kažkokių brangių remontų nereikalauja. Kadangi automobilis nelabai populiarus ieškokite ir tikrai surasite su maža rida (mano asmenine nuomone iki 200 k) ir turėsite smagų automobilį, kuris nekels didelių problemų.
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Honda CR-V
2016 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2022-01-10
CRV su 1.5 VTEC Turbo ir visi varomi ratai
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Geras, patikimas, talpus
Įranga neattitinka premium lygio
Puikus automobilis. Tai jau trečias iš eilės CRV ir ateity ketinu pirkti ketvirtą. Ankstesni 2 buvo atiduoti sūnui ir dukrai ir jie taip pat mano, kad CRV yra puikūs ir saugūs šeimos automobiliai. EX modelis yra aukščiausios klasės ir turi labai gerą įrangą, visureigis labai patogus, jame daug vietos kojoms, galvai ir didžiulė bagažinė. Pas šį automobilį kaip žinia labai aukštas patikimumo vertinimas ir tai galiu patvirtinti savo patirtimi. Jei būtų kiek geresnė CRV specifikaciją manau automobilis būtų palyginamas su brangesniais prekės ženklais tokiais kaip BMW, Audi, Jaguar ir Lexus. Manasis variantas dabar yra benzininis, bet yra ir brangesnis hibridas. Honda taip pat gamina 7 vietų CRV versiją, tačiau ji nėra labai populiari. Kol kas nėra elektrinio varianto, bet neabejoju neolimoje ateityje bus. Žodžiu geras ir patikimas automobilis.
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Honda Civic
2016 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2022-01-10
Honda civic hatchback 1,5 182 AG CVT sport plus 2020
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Gausi įranga, geras kainos ir kokybės santykis. Patogus, malonus vairuoti. Labai talpi bagažinė.
Kartais blogai veikia automatinis tolimų šviesosų perjungimas.
Honda civic hatchback 1,5 CVT sport plus 2020
Pilnas atsiliepimas...
2022-01-08
Super
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Gerai valdomas, komfortiskas,stabilus, grazus dizainas...
Brangus automobilis
Bmw 640i 3 litru benzinas 2013 Geras automobilis, itin minkstas, greitas, kaip tokio automobilio kuro sanaudos nera dideles,misrios 9 l/100km mieste 11-12l/100km uzmiestis 7l/100km Automobilio islaikymas nera nei brangus nei pigus, svarbu yra atlikti laiku aptarnavimus t.y keisti tepalus iki 8000km pasikeist tarpines voztuvo dangtelio ir tt. Minusai-nepatogu prisisekti dirza
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Subaru Outback
2014 - 2019
Vidutinis automobilio įvertinimas
2022-01-07
Outback 3,6, 2,5
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Erdvus salonas.
Garso izoliacija
Metus laiko vazinėjau su 2,5 subaru automobiliu tačiau kai pabandžiau 3.6 iškart persėdau į jį. Pagrindinės šio auto pasirinkimo priežastys buvo, kad neįdomus vagims, patikimas, lengvai dedasi dujos, o balionas vietoje atsarginio rato pakankamai didelis ilgiems atstumams nuvažiuoti (apie 70 l.) Kas liečia 2,5 variklį tai kažkokių trūkumų kaip ir nematau, tačiau CVT dėžė manau dar nešbaigtas produktas ir variklio galios perdavimas jai dar tobulintinas. Tačiau važiuojant ramiai didesnių priekaištų kaip ir nėra. Kas liečia 3,6 l variklį tai visai kitas reikalas. Mašina važiuoja žymiai smagiau, kuro sanaudos didesnės, tačiau nežymiai. (vaziuojant trasoje dujų 10-11, mieste apie 13-14). Dėl autopiloto tai galėtų būti galimybė daugiau sumažinti atstumą iki priešais važiuojančios mašinos (automobilis pradeda stabdyti anksti, o daugelis lietuvių nesupranta, kad nori lenkti kol nedavaziuoji iki jų galinio dangčio :) ) Bendrai kas liečia automobilį tai kaip ir dauguma japoniškų gan prasta garso izoliacija (sau dariausi papildomą tai reikalai pagerėjo). Nuo 2018 m. automobiliai gaminami su dvigubais priekiniais stiklais galbūt kažkiek garso mažiau. Kas nenorite daug investuoti tai siūlyčiau izoliuoti bent jau posparnius. Kas liečia automobilio kebulą tai man pasirodė, kad gan prasta antikorozinė danga (kalba eina apie dugną). Nesu tuo tikras, bet siūlyčiau pasidaryti antikorozinį. Kažkas jau minėjo, kad gan lėtas galinio dangčio atidarymo mechanizmas, Dėl salono erdvės tai jos pakankamai, na o bagažinė tokiam automobiliui galėtų būti ir didesnė. Kas naudojate ragus tai automobiliuose iš USA ant stogo tam yra labai praktiškas sprendimas (kai jie reikalingi tiesiog atsisukate skersinius ir naudojate). Rinkausi sau auto tarp Hondos CRV, Leksus RX tačiau pasirinkes Subaru manau neprašoviau. Dėl remonto tai su 2,5 l varikliu nuvažiavau apie 50 tuks km (bendra rida buvo apie 130) su 3,6 l ape 30 tūkst (bendra rida 110) tai tiek vienai tiek kitai apart einamųjų remonto darbų papildomai niekas nedaryta. Jei pats keičiate tepalus, filtrus ir pan. tai gan patogus priejimas. Šiaip lyginant su dabartinėmis vokiškomis mašinomis tai nereikalingas joks grandinių keitimas ir kiti daug kainuojantys remontai, masina skirta mėgautis keliu, o ypač bekele :) Nepirkite subaru su dyzeliniais varikliais.
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Kia Sorento
2002 - 2009
Vidutinis automobilio įvertinimas
2022-01-06
Geras automobilis
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Esminiai būtų pravažumas, malonus automato darbas, gražus interjeras, gražus eksterjeras, aukšta prošvaistė, išskirtinai stebina stabilumas, neteko susidurti su elektronikos problemomis ar rimtesniais mechaniniais gedimais.
Tepalus su filtrais šiai mašinai reikia keisti kas 8-10tūkst kilometrų. Daug važiuojančiam žmogui tai užknist gali, nes reikalauja tai laiko. Liga - rūdyja bagažinės gaubtai, valytuvų kojos.
Automobilis tikrai geras, atsivariau iš Belgijos prieš 7m 2006m executive 2,5crdi. Grįžome sava eiga, nes savininkas buvo kelios savaitės iki įsigijimo atlikęs pilną aptarnavimą kia centre. Važinėju ja 7 metus, realiai tokių baisių gedimų neturėjau, mašina viršyja lūkesčius lyginant su tuo kokia jos kaina.
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Skoda Scala
2019 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2022-01-06
Skoda Scala 1.5 TSI DSG style
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Dinamiškas, gana ekonomiškas, sklandi DSG dėžė, gražus dizainas.
Prastoka garso izoliacija, prastokos sėdynės (nors šildymas veikia puikiai :) ), galinių amortizatorių darbas.
Ką perki ir už kiek perki tą ir gauni :) Ekonominis/biudžetinis auto. Mano atveju biudžetas ribotas iki 23 000 eur. Renkantis naują auto pagrindiniai reikalavimai buvo: racionalaus galingumo variklis, automatas, hečbekas arba universalas. alternatyva buvo Octavia 150AG su mechanine dėže arba Octavia 110AG automatas, buvo ir GOLF 110AG automatas, bet nepatiko, kad valdymas salone jau vien elektroniais mygtukais, dauguma priliečiant... Į kurą šiuo atveju nekreipiant dėmesio, lyg visi benzinai. Įvertinus tai, kad 90% laiko važiuojama vienas ar dviese, tai likau prie Scala pasirinkimo. Per 8mėn jau nuvažiuota beveik 20 000km. Salonas gan erdvus ir priekyje ir gale. Bagažinė nėra per didelė bet dažniausiai jos pakanka. Iš tikrųjų tai ir kelias ilgesnes keliones turėjome iki Gdansko (4 keleiviai su bagažu ir šuo) - tilpome, ir iki Zakopanės dviese. Kelionės labai nevargino, bet žinoma, negalima lyginti su komfortiškesniais auto. DSG veikia tikrai sklandžiai (ir prie lauke -15). Aišku turi tą savo uždelsimą, bet priprantama. Aš iš esmės dyzelistas (visos auto buvo DYZ.), tai dar pratinuosi, kad lenkimo metu peršokinėja bėgiai stipriau ir užkyla apsisukimai, bet šiuo atveju dar praktiškai neteko gazo laikyti užmynus ant dugno, kas būdavo su silpnesnėmis dyzelinėmis, kai visai nevažiuodavo :) Kažkas minėjo, kad senos kartos šildomas stiklas blogis.. Gal kai kurių akys jautresnės. man tai nekliuvo nei vasarą nei žiemą. tik paėmęs naują mašiną, grįžęs namo, ėjau pasitikrinti ar priekinis stiklas šildomas, nes prieš tai to tinklelio nepastebėjau :) Man ta funkcija super. Mašiną rinkausi iš sandėlyje esančių modelių, jie visi komplektuojami vienodi. Mielai vietoje galinės kameros rinkčiausi adaptyvaus greičio kontrolę (teko bandyti ant VW - labai labai patogu). Lietaus jutiklis - man atrodo net per jautrus.. Kai vos vos dulksna krenta, norėtųsi, kad valytų dar vos vos rečiau nei žemiausia automatinė parinktis, nes tada brauko beveik sausą stiklą. Automobilis mažas, bet srebia vistiek savo :) Labai atsargiai važiuojant galima tilpti plius minus į deklaruojamus duomenis. Važiuojant su srautu ar vos vos greičiau, pusiau miesto režimu 6,5-7 litrai. Daugiau akseleruojant vidurkis labai greitai auga :) pirmą kartą bandžiau technologiją TSI (kai gali atsijungti 2 cilindrai), sunku pasakyti kaip dažnai ir kiek naudos jie duoda, nes atsijungia praktiškai tik visiškai lygiam keliui esant ir visiškai nesant jokios apkrovos. Jeigu kartais visgi padidėjus apkrovai sudvejoja įjungti 4 cilindrus pasijaučia tokia vibracija, bet nieko baisaus, varginančio ir buvo vos kelis kart ant tokios ribos, visais kitais atvejais suprantu tik iš skydelio rodmenų, kad veikia tik 2 cilindrai. Kažkas skundėsi dėl plastikų. Nežinau ar gali būti skirtumas dėl komplektacijos, bet style, niekas ten nei braška nei traška.. Garsiau klausantis muzikos, kažkur vibruoja, bet dažniausiai dėl to, kad primesta kokių daiktų daiktadėžėse. Važiuojant ar darinėjant dureles jokių triukšmų nėra. Bet va šiek tiek erzina durelių vyrių garsas :) su sekaniu aptarnavimu bandysiu klausti kad kažkuo suteptų. Negirgžda, bet kažkaip kliūva ausiai. Pastebėjimai iš blogesnės pusės: 1. Mažokai vietos daiktams pasidėti. Vos kelios mažos kišenės, vietos. 2. Kaip jau kažkas komentavo, tikrai erzina, kad valytuvai palieka per daug nenuvalytos vietos ties vairuotojo statramsčiu. sustumia sniegą, kuris linkęs ten laikytis, tada valytuvas grįždamas atgal dalį drėėgmės traukia atgal ant stiklo mažindamas matomumą. 3. Nežinau, kodėl bet valytuvai būdami praktiškai nauji, gan garsiai dirba dažniausiai, toks braukimo garsas nemalonus, nebent stipriau pilamas lietus (gal iš esmės vekia lietaus rūgštingumas, šarmingumas.. O gal guma šiaip sau). 4. Drėgnesnėmis sąlygomis labai traukia visus galinius langus ir sunkiai juos nušildo. 5. Norėtųsi kažkokių kitokių amortizatorių gale. Važiuojant 4iese, kažkaip lyg netaip leidžiasi ar atmeta. 6. Nustebino, kad sutaupė ant variklio dangčio amortizatoriaus :) Stovi ten pastatoma lazda :) Gerai, kad naujai mašinai ten reikia landžioti tik langų skysčio papildymui. 7. Nežinau ar skoda app ar telefonas kaltas (samsung), bet išsisaugojus mašinoje keletą dažniausių numerių per 1-2 savaites jie vis nusimuša.. Nebesaugoju.. 8. Norėtųsi geresnės garso izoliacijos. 9. Sėdynių norėtųsi geresnių už bendrą tokią kainą. Vizuliai lyg ir nieko, bet per prastos su aukščiausia standartine komplektacija. Kol kas pastabų nėra. Reikėjo šiek tiek papildyti tepalo nepasiekus 15 000km, bet lygtai visoms auto pan iki pirmojo keitimo. Tiesiog pabandyti auto. Jei įmanoma su konkrečiu varikliu ir greičių dėže. Nes išbandžius skirtingus, kartais po to būna neatitikimų su iškeltais lūkesčiais.
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Opel Omega
1993 - 2004
Vidutinis automobilio įvertinimas
2022-01-06
Omega 2,5td 2000
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Komfortas, sąlyginė ekonomija, patikimumas
Kėbulo rūdys, labai bloga apsauga nuo korozijos
Puikus automobilis tarnavęs 22 metus. Pirktas naujas Lietuvoje iš salono. Labai minkštas, erdvus, patikimas automobilis. Su BMW varikliu nebuvo jokių problemų, nors daug kas peikia 2,5TD variklį, per 22metus ne kart nenuvylė. Su auto atsisveikinta su 260tukst. Rida. Visada užvesdavau iš pusės pasukimo. Tik kai žiemą veikė tik trys pakaitinimo žvakės iš 6, tada sunkiai vedė. Visi remontai paprasti. Po 230 000 pakeistas sankabos komplektas, dar kažkada keistas kardano guolis. Pakabos remontas nebrangus ir nesudėtingas, tik kas du metus būtina keisti vairo traukių antgalius, sakyčiau silpniausia vieta. Variklis nėra subalansuotas lakstymui, bet važiavimui užtenka. Pirmą pavara labai trumpą, o 5 tik autostradai - ilgą . Sąnaudos sakyčiau geros vidurkis - 7,5-8 litrai .Minusai - labai rūdija. Iš salono po dviejų metų jau buvo korozijos židinių. Po 22 metų, supuvę slenksčiai, sparnai, durų apačios, papuvęs dugnas.
Pilnas atsiliepimas...
Daugiau apie automobilį Ford Focus
2018 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2022-01-06
ST Line universalas
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Gera įranga, erdvus, self parkingas
Didesnių trūkumų nematau
Tikrai rekomenduočiau šį automobilį, tačiau pasirenkant variklio, kėbulo versiją labai svarbu atsižvelgti į norimą specifikaciją, išvaizdą ir tai kaip naudosite šią transporto priemonę. Man patinka mano Fordo spalva, išvaizda (Desert Island Blue - geriausia spalva mano nuomone), įranga ir galia bei pavarų dėžė. Dauguma mano kelionių yra darbas-namai, bet važiuoju ir ilgus atstumus. Autoparkavimo sistema reikalauja šiek tiek pripratimo, pasitikėjimo, tačiau tai yra tikras inžinerijos stebuklas – dabar naudoju su plačia šypsena veide :) Bet būkite budrūs ir pasiruošę perimti automobilio valdymą bei pristabdyti automobilį. Automobilio saugos komplektas yra išskirtinis, išmani kruizo kontrolė, turinti kelių tripų nustatymus. Vienintelis neigiamas dalykas, kurį šiuo metu pastebiu yra tai, kad nerodoma pasirinkta pavara kai esate D padėtyje, tačiau galite ją pamatyti panaudodami pavarų perjungimo svirtelę. Automobilis vidutiniškai sunaudoja 7 L/100km trumpose kelionėse ir šaltu oru, todėl manau, kad rezultatas tikrai geras. Užmiestyje pasiekiu 5,2 L. Apskritai esu labai patenkintas šiuo Ford Focus 1,5 litro benzininiu „EcoBoost“ varikliu. Automobilį turiu tik 5 savaites ir neturėjau jokių problemų kol kas, tačiau prieš pirkdamas patikrinau jo istoriją ar nebuvo atliktas garantinis remontas. Automobilis turi daug papildomos įrangos tokios kaip durų apsaugas, heads up displėjų, laisvų rankų įrangą, automatines bagažinės duris, automatinę pavarų dėžę, autoparkingą, pilnus LED žibintus, galinio vaizdo kamerą, šildomas sėdynes, LCD ekraną ir t.t. Kelyje pakabos elgesys yra sklandus, pavarų dėžė reaguoja gerai, o rankinio perjungimo svirtelės sklandžiai - neturėjau jokių problemų naudojant bet kokiu režimu. Kadangi mano variantas yra universalas, tai erdvė didelė, patinka pakeliamos bagažinės grindys, o nedielis atsarginis ratas yra daug geresnis dalykas nei padangų pripūtimo komplektas.
Pilnas atsiliepimas...
2022-01-04
GL 320CDI
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Norisi važiuoti ir važiuoti
Nėra normalios vietos telefonui padėti, trūksta stalčiukų.
Pirktas naudotas, 2007m gamybos su 250000km. Važiuojam 2.5 metų, per metus beveik 30000km. Per tą laiką remontui išleista apie 1500Eur (3 amortizatoriai +dvi pagalvės, galinių stabilizatoriu traukės, generatoriaus diržas ir itempejas su rolikais). Galiniai amortizatoriai sugedo po mėnesio po pirkimo. Kai vyriokai keitė, sakė kad tipo originalūs dar. Ir visai negaila tų išlaidų????, už smaguma ir komfortą. P.s. pusę km važiuoja žvyrkeliais. Kuro sąnaudos važiuojant netaupant 11.5ltr. galima ir 10ltr padaryti, bet nuobodu ????. Minusas-nesijaučia greičio, pažiūri spidometra ir matai kad jau rodyklė per toli. Dar prie minusų- mažokai vietos ant galinių sėdynių, atrodytų kad turi būti daug, bet deja, ankštoka ilgakojams.
Pilnas atsiliepimas...
 
123456789...373

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 5000 skelbimų, virš 7000 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1600 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt