Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2019-01-02
Akumuliatorių kaina: didesnė kaina tik už geresnę kokybę

Akumuliatorių kaina: didesnė kaina tik už geresnę kokybę
Prireikė keisti automobilio akumuliatorių? Be abejonės labai svarbu išsirinkti kokybišką, patikimą ir turintį garantinį aptarnavimą produktą. Tačiau ne ką mažiau svarbi ir to produkto kaina. Kiekvienas pirkėjas pageidauja optimaliausio kokybės ir kainos sąntykio. Tačiau esant didelei pasiūlai, labai lengva susipainioti. Taigi, kaip išsirinkti ne tik kokybišką, bet ir už prieinamą kainą akumuliatorių?

Labai dažnai išgirsime akumuliatorių vadinant automobilio „širdimi“. Todėl renkantis šią bene svarbiausią detalą savo transporto priemonei, mums svarbu, jog dažnai kainoje užrašyta didelė pinigų suma atitiktų aukštą kokybę.  Todėl specialistai pataria, jog iš karto nesusigundytume garsiu prekės ženklu ir aukšta kaina. Tai dažnam pirkėjui asocijuojasi su puikia prekės kokybe. Vertėtų pasidomėti kokiomis savybėmis pasižymi siūlomas akumuliatorius. Anot šių  automobilių detalių prekeivių, labiausiai pageidaujamos ir vertinamos pirkėjų tarpe automobilio „širdies“ savybės yra:

  • nereikalauja nuolatinės priežiūros,
  • minimalus savaiminis išsikrovimas,
  • padidinta startinė galia,
  • didesnis talpumo rezervas,
  • atsparumas vibracijai,
  • ilgas tarnavimo laikas net ir ekstremaliomis eksploatavimo sąlygomis,
  • aukšta paleidimo srovė,
  • didesnis galingumas, kuris leidžia priemonėje naudoti ir papildomus įtaisus.
Rinkdamiesi akumuliatorių, įvertinkite automobilio naudojimo sąlygas. Jeigu tenka dažnai vairuoti ekstremaliomis sąlygomis, esti dažna  orų kaita ir automobilis dirba didesnę paros dalį, rinkitės techniką su išvardintomis anksčiau savybėmis. Galbūt tokių akumuliatorių kaina bus aukštesnė, bet jie tarnaus ilgiau. Dažna jų kaita gali pareikalauti didesnių išlaidų, nei įsigijus vieną, bet pasižymintį didesnėmis galiomis įrenginį.

Perkant akumuliatorių, svarbu pasirūpinti ir jam reikalingais įtaisais (pvz: įkrovėjai, akumuliatoriaus dėžė ir kt.) .  Vienos įmonės jums pasiūlys šias prekes  įsigyti už papildomą sumą, kitos jau bus tai įskaičiavę į gaminio kainą. Labai svarbu ir garantinis aptarnavimas. Kuo jis didesnis, tuo ilgesnį laiką turėsite galimybę pasinaudoti nemokamu remontu.

Taigi, rinkdamiesi akumuliatorių savo automobiliui, atidžiai įvertinkite savo poreikius. Tuomet,  net ir mokėdami didesnę pinigų sumą, būsite tikri, jog kaina atitiks kokybę.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt