Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2022-08-24
Automobilių spyruoklių keitimas

Automobilių spyruoklių keitimas
Pakabos spyruoklės yra pagamintos iš suvynioto plieno ir dažniausiai padengtos apsaugine milteline danga arba dažais, kad apsaugotų jas nuo rūdžių ir nusidėvėjimo. Kadangi jų pagrindinė funkcija yra išlaikyti transporto priemonės kėbulo svorį, kai transporto priemonė juda, jos turi būti neįtikėtinai tvirtos, kad atlaikytų nuolatinius šoninius ir horizontalius svorio poslinkius, kuriuos transporto priemonė patiria eksploatacijos metu. Spyruoklės yra nuolat spaudžiamos, net kai transporto priemonė stovi. Tačiau didžioji dalis susidėvėjimo atsiranda transporto priemonei važiuojant. Pakabos spyruoklės senstant pradeda smukti ir praranda didžiulį spyruoklės slėgį. Nors šiandieninės spyruoklės pagamintos taip, kad tarnautų labai ilgai, pasitaiko atvejų, kai pakabos spyruoklės susidėvi ir jas reikės pakeisti. Kiekvieną kartą, kai spyruoklė susidėvi greičiau nei turėtų, transporto priemonė gali parodyti keletą dažnų šalutinių poveikių, įskaitant transporto priemonės pasvirimą į vieną pusę arba nelygų važiavimą. 

Pakabos spyruoklių keitimas. Reikalingos medžiagos: 

- Kombinuotųjų veržliarakčių rinkinys ir ilgintuvai. 
- Plokščiasis atsuktuvas. 
- Laužtuvas.  
- Keičiamos pakabos spyruoklės (nepamirškite keisti poromis ant tos pačios ašies). 
- Saugos įranga, įskaitant apsauginius akinius ir pirštines. 
- Lizdinių veržliarakčių rinkinys (prieš pradėdami darbą patikrinkite standartą arba metriką). 
- Darbo šviesa 

1 veiksmas: ištraukite maitinimą iš transporto priemonės. Prieš nuimdami bet kokias dalis arba pradėdami šį darbą, visada atjunkite maitinimą nuo akumuliatoriaus. Nuimkite teigiamus ir neigiamus akumuliatoriaus gnybtus. 2 veiksmas: suraskite spyruokles ir statramsčio jungtis. Pastebėkite, kad spyruoklė dažnai būna pritvirtinta prie apatinės valdymo svirties ir viršutinės įvorės laikiklio prie korpuso. 3 veiksmas: pakelkite transporto priemonę. Atliekant šį projektą rekomenduojama dirbti ant vieno rato vienu metu, tačiau galite pakelti visą galinę dalį ir pastatyti automobilį ant domkratų stovų. Be to, užblokuokite priekines padangas, kad padidintumėte saugumą. Norėdami nuimti spyruokles, turėsite naudoti domkratą, kad palaikytumėte apatinę valdymo svirtį, todėl įsitikinkite, kad po transporto priemone pastatėte keletą kėliklio stovų. Naudodami smūginį veržliaraktį ir lizdą arba žvaigždinį veržliaraktį, nuimkite galinę padangą. Pradėkite nuo vairuotojo pusės ir visiškai pakeiskite spyruoklę ir amortizatorių prieš pereidami į kitą pusę. Kol kas atidėkite padangą ir veržles.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 2800 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1840 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt