Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2020-12-15
Automobilių supirkimas – ekologiška ir padeda uždirbti

Automobilių supirkimas – ekologiška ir padeda uždirbti
 
Lietuviai perka vis naujesnes transporto priemones, kurios skirtos ne tik atstumų įveikimui, tačiau svarbiausia – komfortui. Poreikis – visiškai natūralus, o ir galimybės – daugeliui tampa atviros. Juolab, žmonės mielai naudojasi automobilių supirkimo paslaugomis, kurios ne tik taupo laiką, tačiau ir padeda daugiau uždirbti.

Automobilių supirkimas – norintiems uždirbti daugiau

Kaip teigia projekto automobiliusupirkejai.lt savininkai: „Vis daugiau žmonių renkasi supirkimo paslaugas dėl galimybės uždirbti daugiau. Supirkėjai nesidera, nebando sumažinti automobilio vertės, pasiūlo tokią kainą, kokia tuo metu yra rinkoje“. Tai, žinoma, padeda sutaupyti ir daug laiko. „Jeigu vienos transporto priemonės pardavimas vidutiniškai trunka kelis mėnesius, tai su supirkėjais galima susitarti per kelias minutes“, – pasakoja šioje sferoje dirbantys specialistai.

Žinoma, šiuo metu supirkėjų pasiūla taip pat labai plati, tad geriausia pateikti savo automobilio pardavimo pasiūlymą keliems verslininkams, kurie atitinkamai pateiks savo kainas. Galiausiai renkasi automobilio savininkas, kuris turi įvertinti ne tik kainą, tačiau ir kitas sutarties sąlygas.

Parduodamos transporto priemonės vertę lemia automobilio markė bei modelis, jos amžius, komplektacija, žinoma, defektai bei kitos charakteristikos, kurios dažniausiai nurodomos pildant užklausą supirkėjui. Kuo tiksliau automobilis aprašomas – tuo tikslesnė vertė nustatoma, tad ir pasiūlymas įvertinimas greičiau ir paprasčiau.

ENTP pažyma – išpopuliarino supirkėjus

Nors supirkimo paslaugos Lietuvoje siūlomos jau seniai ir ne vieną dešimtį metų lietuviai sėkmingai naudojasi galimybe parduoti automobilį greičiau, tačiau ypač ši paslauga išpopuliarėjo valstybei pasiūlius  1 000 eurų kompensaciją už tinkamai utilizuotas transporto priemones.

„Jeigu reikalingas transporto priemonės sunaikinimo pažymėjimas – siūlome bendradarbiauti su tais verslininkais, kurie juos išduoda. Tai leidžia klientams sutaupyti daug laiko ir tuo pačiu ne tik uždirbti, tačiau ir gauti kompensaciją mažiau taršios transporto priemonės įsigijimui arba dviračiui, elektriniam paspirtukui“, – pasakoja supirkimo paslaugas teikiantis verslininkas. Kadangi kompensacijai gauti keliama nemažai reikalavimų ir tuo pačiu svarbu tinkamai sutvarkyti dokumentus – supirkėjai padeda sutaupyti daug laiko ir tiksliai atlikti svarbiausius žingsnius.

Tiesa, ne visi supirkėjai padeda sutvarkyti Eksploatuoti netinkamos transporto priemonės sunaikinimo pažymėjimą, tad renkantis su kuriais bendradarbiausite – reikia tai atsakingai įvertinti.

2020-ųjų metų kovo mėnesį, pagal Lietuvos Respublikos Aplinkos Ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūros duomenis – daugiau nei 500 paraiškų buvo pateikta dėl 1 000 eurų kompensacijos mažiau taršaus automobilio įsigijimui. Iš Klimato kaitos programos lėšų šiai programai yra skirta 5 mln. eurų. Galima tik pasidžiaugti, kad supirkėjai netiesiogiai labai prisideda prie programos puoselėjimo ir tuo pačiu informacijos sklaidos.

Nelegalūs supirkėjai – problemos auto savininkui

Vietoje oficialaus internetinio puslapio, kur galima rasti legaliai savo paslaugas siūlančius supirkėjus – kai kurie naudojasi už automobilio lango valytuvo paliktame raštelyje esančiu telefono numeriu, greta kurio tekstas „Superkame automobilius“. Ką tai reiškia? Kad savo paslaugas siūlo mokesčių nemokantys supirkėjai, kurie dažniausiai apgaudinėja ne tik valstybę, tačiau ir auto savininkus, nes jie susižavi didesnėmis siūlomomis kainomis, o vėliau pergyvena dėl taip ir negautų pinigų.

Kiekvienais metais Lietuvos žemę nudengia daugiau nei 200 tūkst. transporto priemonių atliekų ir skaičiai kiekvienais metais vis auga. „Jeigu transporto priemonė nebus tinkamai utilizuota – mes pakenksime ne tik gamtai, tačiau taip pat ir sau patiems“,– pasakoja supirkėjai. Pasinaudodami nelegaliai savo paslaugas siūlančiais supirkėjais – apgaunate ir save, kadangi nesumokami mokesčiai, kurie skirti kiekvieno mūsų gerbūvio kūrimui. Galiausiai, tokie supirkėjai dažniausiai netinkamai rūpinasi auto dalimis, jas dažnai palieka miškuose. „Dažnai miškuose atsiduria ir transporto priemonių numeriai, o baudas gauna seni savininkai, kurie neišregistravo mašinos. Auto pardavimas tokiems supirkėjams, galiausiai, tampa finansine našta ir papildomomis problemomis“, – pasakoja verslininkas.

Senos transporto priemonės – išmetami tūkstančiai

Automobilių supirkimo paslaugomis verta pasinaudoti ne tik tokiu atveju, kai planuojama parduoti nenaudojamą mašiną ir pakeisti ją naujesne, tačiau ir siekiantiems atsikratyti seno modelio transporto priemonių, kurios dūla kiemuose, nuvertėja, rūdija, tačiau gali būti paverčiamos piniginiu uždarbiu.

„Daugelis automobilių supirkimo paslaugas teikiančių asmenų taip pat mielai superka ir visiškai nevažiuojančias mašinas. Tai savininkams leidžia uždirbti praktiškai iš nieko, – pasakoja supirkėjas.

Dažniausiai problemas kelia tos transporto priemonės, kurios ne vienerius metus dūla daugiabučių kiemuose. Tokiu atveju gyventojai turi teisę išsikviesti policiją, kurios darbas bus pasirūpinti automobilio nutempimu. Tačiau nepamiršite, kad net 20-metį skaičiuojanti mašina gali sėkmingai papildyti kišenę bent jau 200 eurų. Svarbiausia – greitai ir paprastai, kadangi supirkėjai dažniausiai patys atvyksta pasiimti transporto priemonės iš konkretaus taško, tad jos savininkui tereikia pasirašyti kelis dokumentus ir pasiimti teisėtą uždarbį.

Lietuviai perka vis naujesnes transporto priemones

Supirkimo paslaugos išaugo ir su poreikiu įsigyti naujesnio modelio transporto priemonę, kuri padeda ne tik įveikti atstumus, tačiau taip pat ir tai padaryti patogiai. Galiausiai, vis daugiau dėmesio skiriama saugumui, kuris taip pat reikalauja inovatyvumo. Kadangi supirkėjai suteikė galimybę mašinas keisti ypač greitai – paslauga yra reikalinga ir ja tuo pačiu džiaugiamasi.

Fiksuojama, kad 2020-ais metais net 47 % procentų išaugo ekologiškų transporto priemonių įsigijimas. Tai galima sieti ir su valdžios siūloma 1 000 eurų kompensacija ir tuo pačiu sąmoningumo augimu. Žinoma, finansininkai pastebi, kad tokių transporto priemonių kainos vis labiau krenta, o tai, žinoma, taip pat labai palankiai vertinama pirkėjų. Svarbiausia, kad automobiliai vis dar aktyviai perkami lizingu, jis teikiamas gana lanksčiai, tad pandemija tam neturėjo teigiamos įtakos.

Kadangi keisti mašinas tapo taip paprasta, natūralu, kad tautiečiai naudojasi tokia alternatyva ir gerina savo kasdienybės kokybę.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt