Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2012-09-18
„BMW Concept Active Tourer“ – mažas, bet inovatyvus

„BMW Concept Active Tourer“ – mažas, bet inovatyvus
Panašu, kad BMW į savo pusę nori patraukti vis daugiau klientų ir tam imasi naujų žingsnių. Vienas jų - naujoji vokiečių koncepcija, kuria norima parodyti požiūrį į hibridinius automobilius. Pirmasis dalykas, kuris atkreipia dėmesį – automobilio išvaizda. Panašu, kad BMW ruošiasi eiti į nedidelių, prabangių automobilių segmentą. Nors vokiečiai jau turi 1 serijos hečbeką, norima sulaukti dėmesio žmonių, kurie renkasi kiek didesnius automobilius, turinčius daugiau vietos virš galvos. Išorė išduoda, kad šis automobilis jau viena koja ant konvejerio: nepaisant įmantrių veidrodėlių ir išmetamųjų dujų vamzdžių antgalių, šį autombilį galima gaminti nors ir šiandien.

Dar daugiau įdomių dalykų, slepiasi po automobilio kėbulu. Ši BMW koncepcija, tai ne kas kita, kaip noras parodyti, kad ir vokiečiai gali konkuruoti su „Toyota Prius“. „Concept Avtice Tourer“ po variklio dangčiu, turi 1,5 l variklį su turbina, kuriam sukti ratus padeda ir elektrinis variklis, kurio baterijas galima pakrauti tiesiai iš elektros lizdo. Bendrai veikdami varikliai išvysto net 190 arklio galių. Kaip teigia gamintojas, įveikti šimtą kilometrų, šiam automobiliui reikia vos 2,5 l degalų. Tai konkurencingas skaičius, nors jam ir šiek tiek trūksta iki „Toyota Prius Plug-In“, kuris suvartoja 2,2 l šimtui kilometrų.

Kol kas gamintojas nekalba apie kitus šio automobilio techninius duomenis ir nerodo interjero, kuris turėtų būti itin inovatyvus. BMW skelbia, kad čia bus sumontuoti keli ekranai, panoraminis stoglangis. Tačiau laukti liko neduag, tik iki Paryžiaus automobilių parodos, kur šis automobilis bus pristatytas. Tada sužinosime daugiau informacijos apie naują BMW modelį.
Daugiau apie BMW 2 klasės Active Tourer, 2014 - 2021
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt