Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2018-01-11
„Clio R.S.18“: įkvėptas automobilių sporto

„Clio R.S.18“: įkvėptas automobilių sporto
„Renault Sport“ su džiaugsmu pristato naują riboto leidimo „Renault Clio R. S. 18“, kurio pavadinimas – tai nuoroda į „Renault Sport Formula One Team“ 2018 m. iššūkį. Automobilyje pagarbiai atkartotos žinomiausių „Renault“ F1 automobilių juoda ir geltona spalvos, jis puikiai tiks tiek automobilių sporto entuziastams, tiek ir rimtiems kolekcininkams. 

Naujausias „Renault Sport“ pasiūlymas – kurio pirmtakas „Clio R. S. 220 EDC Trophy“, galingiausias „Clio R. S.“ grupės automobilis – įkūnija „Renault Sport Formula One Team“ ambicijas, o jį įkvepia automobilių „Premier“ lenktynės, 2017 metais „Renault“ pažymėjo keturiasdešimties metų dalyvavimo jose sukaktį. Naujasis automobilis seka kitus riboto leidimo „Clio RS“ modelius, kurie jau daugelį metų „Formulės 1“ lenktynėse neša sėkmę „Renault“.


„Renault Sport“ klientų aistra – automobilių sportas. Mes didžiuojamės, kad pristatydami šį riboto leidimo modelį – kurio techninis pagrindas yra „Clio R. S. 220 EDC Trophy“ – galime savo klientams pasiūlyti geriausią savo inžinierinių patirtį bei žinias. Automobilio sportiškumą išreiškia įvairūs dizaino elementai, perkelti tiesiai iš Formulės 1 pasaulio. „Renault Clio RS 18“ – tai išraiškinga glaudaus ryšio tarp automobilių sporto ir įprastų kelių automobilių iliustracija." – Quentin Audiffren, „Clio R. S.“ produkto vadybininkas iš „Renault Sport Cars“. 

„Renault Sport Formula One Team“ pasaulis sutalpintas „Clio R.S.“ automobilyje
„R.S.18“ priekinių durų ženklinimas, pilkieji lipdukai ir naujas R.S. dvigubo deimanto logotipas ant stogo – tai tiesioginės nuorodos į „Renault Sport Formula One Team“ ir 2018 m. vienviečių automobilių lenktynes. Įspūdingą kontrastą „Deep Black“ korpuso spalvai kuria užuominos apie „Renault Sport“ įžymybę „Sirius Yellow" ant F1 stiliaus priekinės dalies, apsauginių šoninių detalių ir centrinių ratų gaubtų. Galinis ženklelis, priekinis buferis, „Renault“ deimantas ir R.S. logotipas ant buferio yra visiškai juodi – tai tik šio automobilio išskirtinumas. Jėgos automobilio išvaizdai prideda ir „Deep Black“ difuzoriaus apdaila.


Šio riboto leidimo automobilio vidus iš karto sukelia išskirtinius jausmus. Kaip R. S. prekės ženklo automobilių durų slenkstis yra sunumeruotas, o vairo alcantara bei odos apdaila ir oro ventiliatorius su anglies pluošto efektu sustiprina sportiškumo jausmą salone. Taip pat naudojamos standartinės „Renault Sport“ kiliminės dangos.

Savaime suprantama, kad „Renault Clio R. S. 18“ paveldėjo „Renault Clio R. S. 220 EDC Trophy“ galią, tai užtikrina 220 AG variklis, kurio sukimo momentas yra 280 Nm. „Trophy“ naudojama važiuoklė buvo nuleista ir sustiprinta. Naujojo automobilio priekiniai amortizatoriai turi hidraulinius suspaudimo stabdžius, o vairo mechanizmas dar jautresnis ir tikslesnis. „Renault Clio R. S. 18“ automobiliuose standartiškai   sumontuoti „Akrapovič“ duslintuvai, užtikrinantys galingą variklio garsą ir dinaminį pagreitėjimą.
 
Daugiau apie Renault Clio, 2012 - 2019
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt