Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2021-06-21
Dar vienas gamintojas bandys vandenilinį automobilį - mato šios technologijos privalumus

Dar vienas gamintojas bandys vandenilinį automobilį - mato šios technologijos privalumus
„Land Rover“ vardas yra labai gerai žinomas visureigių mėgėjams. Šios markės automobiliai nebijo bekelės iššūkių, nors dažnai yra matomi miestų gatvėse. Dar šiemet „Land Rover“ pradės „Defender“ su vandenilio kuro elementu bandymus.
 
„Land Rover Defender“ yra labiausiai bekelei pritaikytas automobilis. Jis įrengtas pakankamai paprastai, suvokiant, kad į jį žmonės lips su guminiais batais. „Defender“ neišvengiamai turės keistis. Bet kuo jis taps - elektromobiliu? O gal hibridu? „Land Rover“ pirmiausia bandys vandenilį.
 
Vandenilio privalumas tas, kad jo bakus galima papildyti labai greitai. Tai šią retą kuro rūšį paverčia patrauklia srityse, kur energijos sąnaudos yra didesnės. Pavyzdžiui, važinėjant bekele.
 
„Defender“ gaus porą vandenilio bakų, bateriją ir vandenilio kuro elementą. Baterija šiam automobiliui reikalinga išlyginant kuro elemento darbą . Be to, ji surinks stabdymo metu įprastai iššvaistomą energiją.
 
 
Vandenilinis „Defender“
©Gamintojo nuotrauka

Vandenilinis „Land Rover Defender“ galbūt ir nėra tokia prasta mintis. Visų pirma, jis galės būti papildomas pakankamai greitai. Jei vandenilio kolonėlių infrastruktūra pagerės, vandenilinis „Defender“ būtų puikiai tinkamas ilgoms kelionėms. Be to, gamintojas tikisi, kad vandenilis „Defender“ galės tempti sunkias priekabas, o jo nuvažiuojamas atstumas stipriai nesusitrauks, kai ateis žiema.
 
Vandenilinio „Defender“ bandymai neabejotinai įtrauks važiavimą bekele. Tačiau, aišku, „Jaguar-Land Rover“ kol kas nekalba apie serijinę gamybą.
 
Manoma, kad 2030 metais pasaulyje bus 10 milijonų vandenilinių transporto priemonių. Tikriausiai nemaža dalis jų bus sunkusis transportas. Tačiau tuo pat metu manoma, kad pasaulyje tuomet bus tik 10 tūkstančių vandenilio kuro stotelių. Tai - labai mažas skaičius, kuris stipriai ribos vandenilinių transporto priemonių plėtrą.
Daugiau apie Land Rover Defender, 2019 - dabar technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 5000 skelbimų, virš 7000 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1600 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
© Autoasas.lt 2007-2021

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt