Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2022-11-27
„Drifteriai“ metus užbaigs šonąslydžio kultūros paroda ir konferencija

„Drifteriai“ metus užbaigs šonąslydžio kultūros paroda ir konferencija
Pirmą kartą Baltijos šalių regione vyks „driftingo“ kultūros paroda ir konferencija „Drift Reunion“. Gruodžio 3 dieną Kaune, „Expo Academia“ parodų centre vyksiantį renginį organizatoriai vadina 2022-ųjų metų „Drifto“ klasės susitikimu, kuriame vyks ne tik paroda, konferencija, bet ir metiniai čempionato apdovanojimai. 

Organizatoriai skelbia, kad renginys po vienu stogu suburs „drifto“ pasaulio įžymybes, įdomiausius projektus, organizatorius „blogerius“, teisėjus, inžinierius, fotografus, ir žinoma – fanus. 


„Laukiame 50-ies įdomiausių ir įspūdingiausių PRO, „SemiPRO“ bei „Street“ klasių lenktyninių automobilių, kuriems dienos pabaigoje bus teikiami apdovanojimai. Rinksime įdomiausią projektą, geriausią stendą, žiūrovai rinks savo favoritą“, - sakė organizatoriai. 

Žiūrovai galės išgirsti ir šonąslydžio žvaigždžių diskusiją apie sportą su organizatoriais, teisėjais, į pokalbį galės įsitraukti ir patys fanai. Diskusiją moderuos Mantas Kuzmarskis ir Linas Ramoška.  

„2022 Drifto klasės susitikimas“ renginio metu taip pat vyks praėjusio Lietuvos „drifto“ sezono, bei jau tradicija tapusių papildomų nominacijų apdovanojimai.


Fotografijų parodoje eksponuojami darbus bus galima nusipirkti. „Driftingo“ bendruomenės fotografai atidavė organizatoriams geriausius savo kadrus tam, kad būtų surinkta pinigų nukentėjusiems nuo karo Ukrainoje. Visi už parduotas nuotraukas gauti pinigai bus perduoti paramos organizacijoms. 

Žiūrovų ir dalyvių lauks įvairios aktyvacijos, žaidimai, poilsio zona, maistas ir gėrimai.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt