Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2018-07-13
Drifto bendruomenės tikslas – palengvinti vaikų kovą su vėžiu

Drifto bendruomenės tikslas – palengvinti vaikų kovą su vėžiu
Kai vėžiu suserga vaikas – „suserga“ ir visa šeima, nes agresyvi liga kardinaliai pakeičia vaikų ir artimųjų gyvenimą bent dvejiems metams, kol trunka gydymas. Paramos ir labdaros fondo „Mamų unija“ vadovė Eglė Mėlinauskienė pasakoja, kad šiuo metu Lietuvoje kasmet suserga apie 100 vaikų, o 80 proc. jų gali pasveikti, jeigu liga diagnozuojama laiku. Būtent dėl vėžiu sergančių vaikų praėjusiais metais drifto bendruomenė pradėjo iniciatyvą „allunited“, kuri kvietė autosporto gerbėjus už smagiai praleistą dieną pinigus skirti vaikams, kovojantiems su onkologine liga. 

„Patys turime mažų vaikų ir suprantame tėvų skausmą jiems susirgus. Klausimas, ar tokia iniciatyva reikalinga, net nekilo –  mums svarbu nors ir nedideliu indėliu prisidėti prie kilnaus tikslo – vaikų sveikatos“ – dalinasi mintimis Elektrėnų komandos „Unlimited Drift Team“ sportininkas Tomas Bliujus. 

Vienija drifto bendruomenę

Praėjusių metų emocijomis ir atsiminimais dalijasi kauniečių „Ride It Out“ komandos narys Ignas Klimavičius: „Įsimintinas buvo visas renginys. Be galo šaunu ir smagu dalyvauti tokioje iniciatyvoje – darome tai, kas smagu ir patinka, džiugindami ne tik save, bet ir skleisdami teigiamas emocijas aplinkiniams. Gera nuotaika ir puikus laikas čia tiesiog neišvengiami. Tokia iniciatyva padeda ne tik vėžiu sergantiems vaikams – ji vienija mūsų dar jaunos autosporto šakos bendruomenę ir formuoja aplinkinių požiūrį į mus. Patys sportininkai irgi gali įsivertinti, kaip patobulėjo po praėjusio sezono. Tai motyvuoja siekti aukštesnių rezultatų ateityje“. 


Pirmą kartą organizuota „allunited“ iniciatyva pernai metais sulaukė didelio autosporto bendruomenės palaikymo, o atvykusių žiūrovų skaičius pranoko lūkesčius. Vos per 2 valandas už parduotus „drift taxi“ kuponus sportininkai surinko 3114,48 Eur, kas prilygsta pusantro mėnesio intensyviam vaiko gydymui geriausiose Šveicarijos klinikose. Visos surinktos lėšos buvo skirtos nekompensuojamiems vaistams ir tyrimams. 

Kviečia rugpjūčio 15 praleisti Kačerginėje

Šiemet drifto bendruomenė vėl buriasi padėti vėžiu sergantiems vaikams, todėl kviečia visus autosporto entuziastus praleisti rugpjūčio 15 dieną „All United by Melitta®“ renginyje Kačerginėje, kur susirinks geriausi drifto meistrai. Anot organizatorių, šiemet žiūrovų laukia dar daugiau pramogų – ne tik puikūs sportininkų važiavimai, bet ir žaidimai mažiesiems, loterijos. Žinoma, ir geriausi bei įsimintiniausi važiavimai su puikiausiais Lietuvos drifteriais. Svarbiausia su savimi atsivesti šeimyną ar gerą kompaniją, kurie taip pat galėtų susipažinti su driftu ir pramogaudami prisidėti prie kilnaus tikslo. 


Tomas Bliujus džiaugiasi: „Didžiuojamės, kad praėjusiais metais galėjome dalyvauti renginyje, kuris susidėjo iš gerų pojūčių ir įspūdžių. Nustebome, kiek daug dalyvių ir žiūrovų susirinko, ir tikimės, kad šiemet renginys sulauks dar daugiau dėmesio“. 

Jam antrina Ignas Klimavičius: „Tai neeilinė galimybė padėti vėžiu sergantiems vaikams – galima atsisėsti į drifto automobilio keleivio vietą ir patirti naujų, dar neišmėgintų įspūdžių bei prisidėti prie vaikų, globojamų „Mamų unijos“, gydymo“. 
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt