Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2022-07-18
Ekspertai atsako: ar Jums tikrai reikalingas stiklų tamsinimas?

Ekspertai atsako: ar Jums tikrai reikalingas stiklų tamsinimas?
Nemažai vairuotojų sutiktų, kad automobilis yra gana svarbi kasdienybės dalis. Štai kodėl būtina pasirūpinti, kad laikas, praleistas vairuojant, būtų kuo malonesnis. patogesnis ir saugesnis. „Automobilių stiklai“, UAB komanda apžvelgia langų tamsinimo privalumus. Įvertinkite, ar ir Jums aktuali ši paslauga!

Jeigu svarstote, ar Jums išties reikalingas automobilio stiklų tamsinimas – „Automobilių stiklai“, UAB komanda pasiruošusi padėti rasti atsakymą į šį klausimą.

Specialistai išskiria šios paslaugos privalumus: 

1. Tai padeda apsaugoti jūsų automobilio saloną 

Ne paslaptis, kad saulės spinduliai kenkia automobilio salonui: dėl agresyvaus saulės poveikio, ilgainiui blunka sėdynių apmušalai, gali būti pažeista oda. Jeigu siekiate to išvengti, langų tamsinimas yra puiki išeitis. Tai gali išsaugoti Jūsų automobilio salono estetiką. Langų tonavimas yra puikus sprendimas, kai norite džiaugtis puikia automobilio išvaizda. Tai taip pat saugo transporto priemonės vertę ruošiantis ją parduoti.        

2. Suteikia automobiliui išskirtinumo 

Automobilis – ne tik transporto priemonė, kurios dėka galite nukeliauti nuo taško A iki taško B. Tai gali būti ir Jūsų individualumo išraiška. Automobilio stiklų tamsinimas ar tonavimas neabejotinai prideda automobiliui išskirtinumo. Galite pasirinkti įdomesnį atspalvį bei plėvelės tekstūrą: kad automobilį derintumėte prie savęs, o ne atvirkščiai!

3. Tai padeda vėsinti Jūsų automobilį

Dėka langų tamsinimo, efektyviai sumažinamas saulės spindulių sukelto karščio poveikis automobiliui. Į saloną prasiskverbs mažiau šviesos, todėl automobilis taps vėsesnis. Tai ypač svarbu karštomis vasaros dienomis, kai temperatūra automobilio viduje gali lengvai pasiekti pavojingą lygį ir tampa pražūtinga net ir trumpam transporto priemonėje paliktiems vaikams ar augintiniams. Automobilio stiklų tamsinimas taip pat padės daug greičiau atvėsinti salono vidų, kai įjungsite oro kondicionierių. 


Pasinaudoję stiklų tamsinimu, netrukus pastebėsite didelį ir itin malonų temperatūros kontrastą automobilio viduje šiltesnę dieną!

4. Blokuoja itin žalingą UV spinduliuotės poveikį.

Pastaruoju metu mėgavimosi saulės voniomis gydytojai rekomenduoja atsisakyti. Ir tikrai ne be reikalo: seniai įrodyta, kad UV spindulių poveikis gali sukelti priešlaikinį odos senėjimą, gilinti raukšles, sukelti alergines reakcijas, bėrimus ir kitaip pažeisti odą bei gerokai padidina melanomos ir kitų odos onkologinių susirgimų riziką. UV spinduliai taip pat gali sukelti ilgalaikių problemų mūsų regai, pavyzdžiui, nudeginti akies rageną. 

UV spinduliai kenkia ne tik paplūdimyje, bet ir automobilyje. Dažnai klaidingai manoma, kad automobilio stiklas gali apsaugoti nuo žalingos spinduliuotės. Gydytojų teigimu, tai – mitas.

Vis dėlto, siekiant apsisaugoti nuo minėto pavojaus, yra išeitis. Tyrimai rodo, kad stiklai su tamsinimo plėvele gali sėkmingai blokuoti net 95-99 proc. UV skleidžiamos spinduliuotės. Tai apsaugos Jūsų odą ir akis!

5. Stiklų tamsinimas ir tonavimas suteikia daugiau privatumo

Privatumas automobiliui išties svarbus aspektas Tai tampa itin aktualu, jeigu gyvenate tankiau apgyvendintoje vietovėje. Taip pat – keliaujant, ypač, kai automobilyje laikomi brangesni daiktai. Stiklų tamsinimas padidina privatumą, o kartu ir padeda sumažinti vagystės riziką: vagišiams tampa sunku lengvai įvertinti Jūsų automobilio vidų ir įsilaužti. 
 
Ką dar svarbu žinoti apie stiklų tamsinimą?

Jeigu nusprendėte rinktis šią paslaugą, svarbu nepamiršti laikytis tam tikrų reglamentų. Šiuo metu Lietuvoje priekiniai bei šoniniai priekiniai automobilio stiklai gali būti tamsinami iki 30 proc. Tuo tarpu visus kitus automobilio langus tonuoti ir tamsinti galite drąsiai, pagal savo poreikius.

Kai reikalingas automobilių stiklų tamsinimas – „Automobilių stiklai“, UAB specialistai mielai išties pagalbos ranką ir suteiks profesionalias paslaugas itin patraukliomis kainomis.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 2800 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1840 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt