Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2022-10-14
Elektra varomas „Fiat 500e“ – dvejus metus iš eilės pelnė geriausio titulą

Elektra varomas „Fiat 500e“ – dvejus metus iš eilės pelnė geriausio titulą
Prestižinio „What Car?“ žurnalo rengiamuose 2022 Elektromobilių apdovanojimuose ekspertai vėl nepagailėjo liaupsių naujajam „Fiat 500e“. Pilnai elektros energija varomas „Fiat 500e“ išlaikė savo titulą įrodydamas, kad mažų elektromobilių kategorijoje geresnių už jį nėra. 

Anot „Fiat“ atstovybės Lietuvoje vadovo Arnoldo Ardzevičiaus, leidinio komisijos ekspertai išgyrė italų gamybos elektromobilį už jo našumą, greitą įkrovimo laiką, vairavimo komfortą ir prieinamą kainą. Miestui pritaikytas naujasis elektra varomas „Fiat 500e“ pilnai įkrauta baterija įveikia net 320 kilometrų atstumą, o 50 km/val. greitį išvysto vos per 3,1 sekundės. 
 
Generalinis „Fiat” direktorius Oliver Francois neslėpė pasididžiavimo „Fiat 500e“ sėkme: „Noriu padėkoti įtakingajam „What Car?“ už dar vieną pelnytą titulą. Laimėti dvejus metus iš eilės, turint omenyje, kad varžovai – naujausi elektromobilių rinkoje pasirodę modeliai yra didžiulė sėkmė. Didžiuojamės, kad „Fiat 500e“ dar kartą įrodė, jog yra vertas būti Nr.1.“
Elektra varomas „Fiat 500e“ jau yra pelnęs 33 tarptautinius apdovanojimus devyniose šalyse.
 
Anot Britų automobilių leidinio „What Car?“ redaktoriaus Steve Huntingford, inovatyvusis „Fiat 500e“ paneigia nuostatas, kad mažas elektromobilis turi būti nuobodus ir paprastas. 
 
„Be to, nei vienas konkurentas nepranoksta „Fiat“ gebėjimo nepriekaištingai laviruoti didmiesčio spūstyse. Trumpai tariant – jis tobulai prisitaiko prie modernaus miesto tempo palikdamas šypseną vairuotojo veide“, – sakė jis.
 
„Fiat 500e“ sėkmė užtikrino ir įspūdingus pardavimų rezultatus – vos per dvejus metus šį elektromobilį įsigijo virš 100 tūkstančių vairuotojų. Jis yra tapęs perkamiausiu elektromobiliu Italijoje bei Vokietijoje ir sparčiai populiarėja visoje Europoje. Netrukus „Fiat 500e“ pasirodys ir JAV, tęsdamas savo pasaulinę kelionę už Europos ribų – Vidurio Rytuose ir Japonijoje.
 
Elektra varomas „Fiat 500e“ rinkose debiutavo prieš kelis metus. Lietuvoje prekyba juo buvo pradėta pernai, o kaina, pritaikius 5000 Eur valstybės paramą elektromobilių įsigijimui, siekia 29 490 Eur. 
 
Automobilių gamintoją „Fiat“ Lietuvoje atstovauja UAB „Autobrava Motors“, kuri kartu prekiauja ir „Jeep“, „Alfa Romeo“  ir kt. automobiliais bei teikia jų aptarnavimo ir priežiūros paslaugas visoje Lietuvoje. Bendrovė priklauso įmonių grupei „Modus Group“.
 
Daugiau apie Fiat 500, 2020 - dabar
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt