Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2021-01-26
Į ką atkreipti dėmesį, norint gauti geriausią paskolą automobiliui?

Į ką atkreipti dėmesį, norint gauti geriausią paskolą automobiliui?
Jei norite mėgautis patogesniu, saugesniu gyvenimu bei galimybe taupyti savo laiką, automobilis – vienas svarbiausių pirkinių. Vis dėlto, dėl įvairių aplinkybių, neretai nutinka taip, kad norintieji įsigyti šią transporto priemonę, negali skirti visos reikalingos pinigų sumos, todėl kone vieninteliu pasirinkimu tampa paskola automobiliui. Gera žinia ta, kad asmenys, norintys gauti paskolą tokiam pirkiniui, gali rinktis iš daugybės sprendimų. Tačiau nereikia ir sakyti – kiekvieną domina geriausia paskola automobiliui, t.y., tokia paskola, kuri pateisintų įvairius lūkesčius. Reikia pastebėti, kad itin didelis šiandien siūlomų sprendimų pasirinkimas iš tiesų yra pakankamas, kad kiekvienas rastų lūkesčius idealiai pateisinančią išeitį. Tačiau neretai nutinka taip, kad neįvertinami svarbūs akcentai ir pasirenkamas ne pats geriausias sprendimas. Taigi, siūlome sužinoti, į ką svarbu atkreipti dėmesį, jei siekiate gauti geriausią paskolą automobiliui?

Reikalinga pinigų suma minimaliomis palūkanomis

Reikiamą pinigų sumą jums pasiūlys pasiskolinti įvairūs bankai ar pinigų skolinimo platformos, tačiau tikrai nereikėtų manyti, kad ir palūkanos bus vienodos. Šis rodiklis gali šiek tiek skirtis, todėl vienas svarbiausių uždavinių, kurį turite atlikti, jei jus domina geriausia paskola automobiliui, yra toks: įvertinkite, kur galėtumėte pasiskolinti reikiamą pinigų sumą mažiausiomis palūkanomis. 

Ar bus reikalingas pradinis įnašas?

Dar vienas svarbus kriterijus, kurio taip pat turėtumėte nepamiršti ieškodami geriausios paskolos, yra pradinis įnašas. Netrūksta bankų ar pinigų skolinimosi platformų, iš kurių pasiskolinti  ir norimu pirkiniu džiaugtis galėsite tik tuo atveju, jei sumokėsite tam tikro dydžio pradinį įnašą. Taigi, dar vienas jūsų laukiantis uždavinys – atsakingai pasverti, kokią pinigų sumą galėtumėte skirti pradiniam įnašui. Tačiau ir tai dar ne viskas – šiandien taip pat jau galite gauti paskolą ir be pradinio įnašo. 

Ar teks įkeisti turtą?

Dar vienas namų darbas, kurį turite padaryti, jei jus domina geriausiai jūsų lūkesčius pateisinti galinti paskola, yra susijęs su turto įkeitimu. Atsakingai apvarstykite, ar būtumėte pasiruošę šiam žingsniui? Jei ne, pirmenybę teikite bankams ar pinigų skolinimosi platformoms, kurios nereikalaus įkeisti turto. 

Ar jums aktuali galimybė į paskolos sumą įtraukti papildomas transporto priemonės išlaidas?

Siekdami paties geriausio varianto, iš anksto turėtumėte apgalvoti ir tai, ar jus domintų galimybė į paskolos sumą įtraukti papildomas transporto priemonės išlaidas, pavyzdžiui, draudimą ar žiemines padangas? Jei taip, tokiu atveju, pirmenybę ir turėtumėte teikti tokią galimybę sudarantiems bankams ar pinigų skolinimosi platformoms. 

Ar domintų galimybė pasinaudoti mėnesio trukmės kredito atostogoms?

Nepamirškite ir dar vienos detalės – šiandien jau galite teikti pirmenybę tokiam pinigų skolinimosi sprendimui, kurį priėmus, bus suteikta galimybė pasinaudoti mėnesio trukmės kredito atostogomis. 

Taigi, apibendrinant belieka tik pridurti, kad jei jus domina geriausia paskola automobiliui, t.y., pateisinanti jūsų lūkesčius, pirmiausia turėtumėte atlikti tam tikrus namų darbus ir rinkdamiesi atkreipti dėmesį į šiuos akcentus: kur galėtumėte pasiskolinti reikiamą pinigų sumą mažiausiomis palūkanomis? Ar galėtumėte sumokėti pradinį įnašą ir kokio dydžio jis būtų? Ar sutiktumėte įkeisti turtą? Ar norėtumėte, kad papildomos transporto priemonės išlaidos būtų įtrauktos į paskolos sumą? Ar norėtumėte, kad būtų suteikta galimybė pasinaudoti mėnesio trukmės kredito atostogomis?
 
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt