Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2021-01-30
Ką verta žinoti apie elektromobilius

Ką verta žinoti apie elektromobilius
Bene kiekvienas vairuotojas siekia, kad nauja įsigyjama transporto priemonė keltų kuo mažiau rūpesčių, būtų ekonomiška, saugi ir patvari. Tačiau akivaizdu, kad tikrai ne kiekvienam vairuotojui, kuris nusprendžia pakeisti savo senąjį automobilį, visą tai pavyksta pasiekti. Laimei, šiandien galima pasirinkti ne tik iš tradicinių transporto priemonių, kurios yra varomos benzinu ar dyzelinu, tačiau taip pat rinktis ir iš elektromobilių asortimento. Ir net jei jums dar niekuomet neteko domėtis elektromobiliais ir jūs nė nebuvote pagalvoję apie elektromobilio įsigijimą, tai tikrai nereiškia, kad to neturėtumėte padaryti dabar.

Elektromobiliai pasižymi gausybe privalumų – ypač, kai elektra varomas transporto priemones pradedama lyginti su tradiciniais automobiliais. Todėl jei eksploatuodami tradicinėms priskiriamas transporto priemones jūs reguliariai susidurdavote su įvairiais nepatogumais ir nemenkomis papildomomis išlaidomis kurui ir techninei priežiūrai, jums tikrai vertėtų pagalvoti ir apie šiuolaikinius elektromobilius.

Daugybė elektromobilių įkrovimo stotelių

Šiandien nei vienas elektromobilio savininkas negali skųstis dėl elektromobiliams skirtų įkrovimo stotelių trūkumo, kadangi su tokia problema tiesiog nebesusiduriama. Elektromobilių įkrovimo stotelių šiomis dienomis yra daugybė, o tai reiškia, kad elektra varomus automobilius įkrauti tampa vieni juokai. Kita vertus, kai kalbama apie elektromobilių įkrovimą, reikėtų paminėti, jog vis didesnė dalis elektromobilių savininkų įkrovimo stoteles įsirengia prie savo namų. Tokiu būdu jie sudaro sau labai palankias sąlygas įkrauti savo elektromobilį ir visuomet būti tikriems, kad jų transporto priemonė yra pasiruošusi išriedėti į kelią.

Tuo tarpu įkrovimo laidai elektromobiliams šiandien gali būti įsigyti specializuotose el. parduotuvėse, tokiose kaip evlaidai.lt. Tokiose parduotuvėse taip pat yra siūlomos ir jau minėtos įkrovimo stotelės bei kiti priedai, kurių prireikia elektromobilių savininkams. Todėl pasirūpinti didesniu patogumu ir lengviau įkrauti savo elektromobilį tampa gerokai lengviau.

Labai pigus elektromobilio įkrovimas

Akivaizdu, kad didelė dalis vairuotojų elektromobilius pasirenka dėl vienos labai paprastos, tačiau ypač svarbios priežasties – elektromobilį eksploatuoti yra labai pigu. Vos tik nuspręsite įsigyti elektromobilį, galėsite pamiršti apie reguliarų lankymąsi degalinėse, kuriose pirktumėte brangiai kainuojantį benziną ar dyzeliną. Elektromobiliai yra varomi elektra, o elektra kainuoja nepalyginamai pigiau nei jau minėtas kuras. Todėl jei jums pabodo patirti labai dideles išlaidas dėl savo kasdien eksploatuojamos transporto priemonės nemenkų kuro sąnaudų, pats metas pagalvoti apie elektra varomas transporto priemones.

Didžiulis skirtingų modelių asortimentas

Dabartinė situacija elektromobilių rinkoje yra visiškai pasikeitusi. Dabar joje kiekvienas vartotojas gali atrasti labai daug skirtingų modelių, suteikiant sau galimybę atrasti tobulai individualius poreikius atitinkantį elektromobilį. Lygiai tą patį būtų galima pasakyti ir apie sumažėjusias elektromobilių kainas. Ir taip yra todėl, kad elektromobiliai su kiekvienais metais tampa vis populiaresni. Todėl jei norite šiuolaikiškos transporto priemonės ir nenorite patirti per daug didelių išlaidų jos įsigijimui, pagalvokite apie elektromobilį.
Jokios aplinkos taršos

Jei esate atsakingas žmogus, turėtumėte pagalvoti apie mus supančios aplinkos išsaugojimą. Jei kasdien eksploatuojame tradicines transporto priemones, nuolatos teršiame aplinką, kadangi benzinu, dyzelinu ar dujomis varomi automobiliai išskiria daugybę kenksmingų medžiagų. Tačiau jei jūs įsigysite elektromobilį, jūsų automobilis į aplinką neišskirs jokių žalingų medžiagų, o tai reiškia, kad tokiu būdu jūs galėsite labai veiksmingai prisidėti prie aplinkos išsaugojimo.

Buvo paminėtas ne vienas privalumas ir ne viena priežastis, kodėl verta įsigyti elektromobilį. Tačiau tai tikrai nėra vieninteliai privalumai, o tai reiškia, kad tokios šiuolaikinės transporto priemonės kaipmat nurungia tradicinius automobilius.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt