Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2022-08-24
Kada kokias padangas įsigyti labiausiai apsimoka?

Kada kokias padangas įsigyti labiausiai apsimoka?
Padangos daro daugiau, nei tik leidžia automobiliui judėti į priekį – jos taip pat atlieka pagrindinį vaidmenį užtikrinant jūsų automobilio saugumą, degalų efektyvumą ir vairavimo jausmą. Tačiau rinkoje yra tiek daug skirtingų padangų gamintojų ir padangų tipų, todėl gali būti painu rasti geriausias padangas savo automobiliui. Automobilių apžvalgininkų komanda išnagrinėjo kiekvieno pagrindinio padangų gamintojo kainų diapozoną, pramonės reputaciją, padangų patikimumą ir protektoriaus naudojimo trukmės garantijas, o šiame straipsnyje aptarsime keletą geriausių šiandien prieinamų padangų prekių ženklų. Taip pat aptarsime padangų tipus, pramonės klasifikavimo standartus, padangų priežiūrą ir kaip pasirinkti tinkamas padangas pagal jūsų poreikius. Norėdami pradėti lyginti geriausias įvairių prekių ženklų padangas rinkoje, peržiūrėkite padangų stovo ir nuolaidų padangų kainas.

Vienas iš populiariausių padangų prekių ženklų Lietuvoje ir visame pasaulyje, Michelin, kurie parduoda kokybiškas padangas beveik visose kategorijose. „Michelin“ pirmauja tiek vartotojų, tiek pramonės ekspertų rekomendacijų sąrašuose – nuo vasarinių padangų iki visiems sezonams skirtų padangų. Įmonė siūlo originalios komplektacijos padangas ir atsargines padangas, kurioms gali būti taikoma ribota garantija iki šešerių metų, jei yra gamintojo defektų. „Michelin“ taip pat siūlo ilgalaikes ridos garantijas daugeliui savo modelių, pvz., „Michelin Defenders“ 80 000 kilometrų. Palyginti su kitų markių padangomis, ši garantijos trukmė viršija vidutinę. Michelin padangos yra puikus pasirinkimas, jei vairuojate lengvąjį automobilį, visureigį, lengvąjį sunkvežimį ar sportinį automobilį. 

Nepriklausomai nuo padangų prekės ženklo, kurį svarstote, turite žinoti, kokį padangų rinkinį pirkti. Padangų tipai gali skirtis priklausomai nuo atsparumo temperatūrai, transporto priemonės tipo, reljefo ir važiavimo modelių. Geriausios padangos bus pritaikytos jūsų automobiliui ir vairavimui. Žemiau pateikiame dažniausiai naudojamų padangų tipus. 

Keleivinės padangos 

Keleivinės padangos skirtos asmeniniam naudojimui skirtoms transporto priemonėms, pavyzdžiui, hečbekams, sedanams, kupė ir krosoveriams. 

Toliau pateikiame įvairių lengvųjų padangų tipų sąrašą pagal jų specializaciją. 

• Vasara: Naudojamas beveik vien tik šiltomis oro sąlygomis.
• Trasa ir varžybos: Sukurta lenktynėms ir važiavimui dideliu greičiu. 
• Visą sezoną: gali važiuoti įvairiomis kelio sąlygomis, įskaitant purvą ir sniegą. 
• Turistinis: specialiai sukurtas patogesniam vairavimui su papildomomis valdymo galimybėmis. 
• Našumas: skirtas greičiui, kontrolei ir sukibimui, dažnai jį galima rasti greitaeigiuose ar prabangiuose automobiliuose. 

Visą sezoną padangos dažniausiai yra populiariausias pasirinkimas kasdieniams vairuotojams. Daugiau informacijos galite rasti čia
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 2800 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1840 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt