Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2021-02-12
Kaip išsirinkti padangas?

Kaip išsirinkti padangas?
Turbūt vienas iš didžiausių galvos skausmų vairuotojams atsiranda dėl padangų. Kaip išsirinkti padangas neretai nežino net ir tie, kurie transporto priemones vairuoja jau daug metų. Daugeliui padangų išsirinkimas iki šiol itin sudėtingas procesas, visgi, ne visiems. Turbūt reikia pripažinti, jog vairuotojai darosi vis gudresni ir randa lengviausių būdų, kaip išsirinkti padangas greitai ir nesudėtingai. Padangų išsirinkimą gerokai palengvino internetinės parduotuvės. Jeigu anksčiau reikėjo ieškoti informacijos apie padangas ne tik internete, bet ir tarp pažįstamų, tai dabar visa reikiama informacija pateikiama po preke. Prekių aprašymas tikrai padeda lengviau išsirinkti prekes, todėl neretai padangos perkamos būtent internete. Internetu greičiau, patogiau, lengviau ir pigiau. Kodėl reikėtų rinktis kitą pirkimą būdą? Svarbu ne tik rasti reikiamas prekes, bet ir sutaupyti. Būtent todėl daugelis perka padangas interentu ir tikrai nesigaili. Visgi, vien dėl to, jog prekės perkamos interentu tikrai nereiškia, jog jos bus pigios ir kokybiškos. Svarbu ne tik tai, kur perkama prekė, bet ir kiti dalykai. Išsirinkti padangas tikrai nelengva, todėl naudinga atkreipti dėmesį į tai, kaip tai padaryti galima lengviau:
  • Iš pradžių turėtumėte suprasti, jog kiekvienas automobilis turi individualius poreikius. Vien dėl to, jog padanga tinka automobiliui tai dar nereiškia, jog tai būtent ta padanga, kurios reikia. Svarbu pasidomėti išmatavimais ir tuomet nuspręsti, kokias padangas pirkti. Na, reikia atsižvelgti ne tik į tai, bet ir į kitus dalykus. Padangos reikalingos tinkamų išmatavimų, jog ilgiau būtų kokybiškos, tačiau tai ne vienintelis kriterijus.
  • Padangų kokybę lemia tai, kaip buvo gaminamos padangos. Jeigu žieminės padangos gaminamos atidžiai ir iš kokybiškų, brangių medžiagų, tuomet galima nusiteikti, jog taip bus itin kokybiškos padangos. Visgi, pasitaiko, jog vasarinės padangos gaminamos iš itin pigių medžiagų, todėl ir kainos siūlomos nebrangios. Apsimoka įsigyti tokias padangas? Na, turbūt ne. Geriau atidžiai pasidomėti gamintoju ir nesirinkti pačių pigiausių padangų. Kiniškų padangų kaina žavi, tačiau kartais tokių padangų kokybė gali tiesiog juokinti.
  • Padangų savybės itin svarbus kriterijus, todėl nereikia jo užmiršti.
  • Svarbu atkreipti dėmesį ir į kitus dalykus, jog būtų lengviau išsirinkti. Padangas rinktis reikia pagal sezoną, gamintoją ir kitus dalykus.
Padangas išsirinkti daug lengviau internetu, todėl naudinga pasidomėti prekėmis būtent ten. Universalios padangos daug pigesnės internetu, todėl kodėl gi jų saugiai neįsigijus būtent ten?
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt