Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2022-09-22
Kaip prižiūrėti sunkvežimius?

Kaip prižiūrėti sunkvežimius?
Kai sunkvežimis yra intensyviai naudojamas, sunkvežimio dalys yra linkusios susidėvėti ir plyšti – tai padidina sunkvežimio gedimo riziką, jei nesiimsite atsargumo priemonių ir tinkamai jų neprižiūrėsite. Tinkama ir reguliari sunkvežimio priežiūra gali ilgainiui sutaupyti pinigų ir laiko, sumažinti prastovų ar nelaimingų atsitikimų tikimybę, suteikti profesionalias krovinių pervežimo paslaugas ir išlaikyti savo profesinę reputaciją. Tinkama ir kokybiška transporto priemonių priežiūra turi būti jūsų prioritetas, o jei reikia pagalbos su taisymu, kreipkitės https://trelo.eu. Šiame straipsnyje dalijamės pagrindiniais veiksmingos sunkvežimio priežiūros patarimais.

Stebėkite sunkvežimio susidėvėjimą ir atnaujinkite dalis
 
Prieš kiekvieną kelionę ir grįžę pasistenkite apžiūrėti svarbias sunkvežimio dalis. Svarbiausios dalys prasideda nuo bendros važiuoklės ir baigiasi vežimo ar kėbulo apžiūra. Jei reikia, susidėvėjusias dalis galite pakeisti senomis sunkvežimių dalimis ir naujomis sunkvežimių dalimis. Atminkite, kad sunkvežimio dalys nenusidėvi tuo pačiu metu, o jų garantijos gali skirtis. Todėl svarbu stebėti, kada sunkvežimio dalis susidėvi (pavyzdžiui, dėl korozijos) ir laiku ją pakeisti ar atnaujinti. Susidėvėję ir sugedę komponentai gali neigiamai paveikti transporto priemonės veikimą ir netgi sukelti pavojingas situacijas kelyje.

Reguliarus tepalų ir sunkvežimio filtrų keitimas
 
Reguliarus sunkvežimių alyvos ir filtrų keitimas gali tinkamai apsaugoti sunkvežimio dalis. Filtrai ir tepalai linkę kaupti nešvarumus ar dulkes ir užsikimšti, todėl nepakeitus transporto priemonės gali sugesti. Be to, neišvalyti filtrai ir nepakeista transporto priemonių alyva gali prisidėti prie sunkvežimių dalių susidėvėjimo ir netgi sugadinimo. Kaip dažnai reikia keisti alyvą ir filtrą? Daug kas priklauso nuo sunkvežimio pagaminimo metų, modelio ir nuo to, kaip intensyviai jis naudojamas (tai gali būti matuojama rida). Šiuo klausimu naudinga pasikonsultuoti su specialistu.

Nepamirškite reguliariai sutvarkyti vidų ir išorę
 
Reguliarus sunkvežimio valymas (bent du ar tris kartus per mėnesį) gali užkirsti kelią neigiamam dulkių, smėlio, lietaus ir sniego poveikiui, kurių dažnai sunku išvengti kelyje. Smėlio, rūgštaus lietaus ar sniego, susimaišiusio su smėliu ir dulkėmis, abrazyvinės dalelės gali pažeisti jūsų sunkvežimio vidų arba išorę, todėl reguliariai valydami sunkvežimį, sunkvežimis atrodys ilgiau ir bus patogiau vairuoti. Beje, pravartu plauti sunkvežimį kiekvieną kartą, kai sninga, sušlampa ar purvina, kad sumažintumėte žalos galimybę.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 2800 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1840 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt