Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2022-08-25
Kur ieškoti BMW serviso pagalbos, kai jos prireiks?

Kur ieškoti BMW serviso pagalbos, kai jos prireiks?
Turėdamas automobilį visada rizikuoji išvykęs į kelionę, nes nė vienas nėra apsaugotas nuo gedimo. Aišku, visada verta prieš leidžiantis į tolimesnę kelionę pas meistrus atlikti profilaktinį mašinos patikrinimą ir įsitikinti, jog viskas su ja yra gerai.

Kokias atsargines dalis geriau pirkti, kai tenka remontuoti automobilį?
Nepatyrę vairuotojai, sugedus automobiliui, dažniausiai tenkinasi atsarginėmis dalimis, įsigytomis mašinų laužyne. Senos dalys, nors ir nebrangios, bet tikrai ilgai netarnaus. Gali nutikti net taip, kad, praėjus po remonto savaitei ar dviem, vėl reikia skubintis pas meistrą ir prašyti pagalbos. Tokia pat rizikinga situacija gali grėsti ir tada, jei automobilio remontui naudojamos neoriginalios dalys, nes jos irgi kainuoja pigiau už originalias.

Kur geriausia atlikti profilaktinį BMW automobilio patikrinimą prieš tolimesnę kelionę
Deja, kaip perspėja automobilių remontu užsiimantys specialistai, originalių dalių neverta pakeisti kitokiomis. Pavyzdžiui, BMW dalys negali būti keičiamos neoriginaliomis. Remontuojant šio gamintojo mašinas, kiekviena detalė turi atitikti numatytus kokybės reikalavimus. Tik tada automobilis po atlikto remonto vėl bus toks pat patikimas, koks buvo iki gedimo atsiradimo. O jeigu nusprendėte savarankiškai leisti į vasaros kelionę po Europą, tai jums verta užsiregistruoti BMW servise ir jums bus suteiktos visos reikiamos paslaugos.

O jeigu ir būsite išvykę į kelionę, nenusiminkite, nes BMW techninės priežiūros paslaugos jums bus suteiktos visada, nesvarbu,  kur jūs ir kokiu metu būtumėte išvykę. Jums tik reikės susisiekti su servisu, ir tada gausite arčiausiai jūsų esančio BMW partnerio kontaktus.

Kokie originalūs BMW priedai gali praversti kelionėje?
Išvykstant į ilgesnę turistinę kelionę su savuoju BMW tikrai yra naudinga pasirūpinti priemonėmis, kurios padėtų talpiai sukrauti visą bagažą mašinoje. Nors pati ant stogo tvirtinama bagažinė yra erdvi, joje telpa ir didelių išmatavimų lagaminai, ryšuliai ar krepšiai, dar galima pasirūpinti ir specialiai pritaikytais laikikliais, kurie viršuje įtvirtiną bagažą patikimai saugotų nuo slydimo.

Taip pat galima įsigyti ir specialius laikiklius, pritvirtinamus ant mašinos stogo ar galinės jos dalies, kurie yra skirti turistiniams ir kalnų dviračiams tvirtinti. O jeigu ruošiatės žiemą vykti į kalnus slidinėti, tada jums pravers BMW stogo skersiniai su pritaisytais slidžių, snieglenčių laikikliais, ant kurių galima tvirtinti ir banglentes, jei keliaujate vasarą prie jūros. Turėdami tokią įrangą, tikrai būsite tikri, jog jūsų atostogos ilgam išliks atmintyje.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 2800 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1840 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt