Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2018-12-17
Mikroautobusų nuoma su vairuotoju: keliaukite be rūpesčių

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju: keliaukite be rūpesčių
Nusprendėte pakeliauti, tačiau visiškai nenorite patys vairuoti automobilio? Tuomet mikroautobusų nuoma su vairuotuoju – būtent tai, ko Jums reikia. Telieka rasti tokias paslaugas teikiančią įmonę ir visus kelionės transporto rūpesčius patikėti  jiems. Tad, ką derėtų žinoti apie tokią paslaugą?

Kelionės autobusu turi nemažai privalumų. Vienas svarbiausių – erdvė. Keliaujantiems su didesne grupe žmonių tai išties puiki išeitis. Tačiau, jeigu Jūsų grupę sudaro nedaug žmonių, didelis ir pernelyg erdvus autobusas visai nebūtinas. Kone kiekviena autobusų nuomos įmonė Jums pasiūlys alternatyvą – mikroautobusą su vairuotoju. Tai išties puiki išeitis, kai norisi mėgautis tik kelione ir visai nesirūpinti transporto vairavimu. Mikrautobuso vairuotojas privalo turėti tam tikrą vairuotojų teisių kategoriją. Tokį darbą dažniausiai dirba patyrę ir nemažą darbo stažą turintys darbuottojai.  Jie yra įpratę vairuoti bet kokiomis eismo ir oro sąlygomis.  Tad, dėl kelionės saugumo galite nesirūpinti.

Šiuolaikinės įmonės, stengdamosis pritraukti naujus klientus, o jau esamus paversti nuolatiniais, nuomoja kiek galima naujesnius, komfortiško salono mikroautobusus. Tereikia tik išsirinkti koks mikroautobusas tinkamiausias Jūsų kelionei: ekonominis, prabangus, kompaktinis, visureigis, kabrioletas ar kt. Egzistuoja visa eilė patogumų keliaujant mikroautobusu:

  • oro kondicionieriai;
  • elektros lizdai telefonams pasikrauti;
  • DVD leistuvas su ekranu;
  • navigacinė sistema;
  • karštas  vanduo kavai ar arbatai;
  • mikrofonas;
  • papildomos sėdimosios vietos.
Įmonėje, kurioje teikiama paslauga mikroautobusų nuoma su vairuotoju, dažniausiai dirba specialistai, kurie padės suplanuoti mikroautobusų maršrutus (jei esate dėl to tiksliai neapsisprendę).  Aptarę kartu Jūsų poreikius ir finansines galimybes, padės suskaičiuoti ir suplanuoti kelionės išlaidas. Kelionėje atsiradus nenumatytiems  nesklandumams (pvz: kelių remontas, aplinkkeliai), juos sprendžia vairuotojas.

Verta  paminėti, jog mikroautobusai yra gana nedideli ir kompaktiški. Todėl yra  itin paklausūs kelionėms kalnuotose vietose, važinėtis siauromis gatvelėmis tiek miesto centre, tiek atokesniuose gamtos kampeliuose.  Dėl tokių patogių jų savybių, mikroautobusai su vairuotoju tinka nuomoti ir kelionėms į užsienį.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt