Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2016-11-23
Naujasis „Alfa Romeo Giulia“ išrinktas gražiausiu 2016-ųjų automobiliu

Naujasis „Alfa Romeo Giulia“ išrinktas gražiausiu 2016-ųjų automobiliu
Lietuvoje neseniai debiutavęs itališkas sedanas „Alfa Romeo Giulia“ išrinktas gražiausiu 2016-ųjų automobiliu. Šį apdovanojimą skyrė Vokietijoje leidžiamas žurnalas „Auto Bild“, o rinkimuose dalyvavusius automobilius vertino skaitytojai ir ekspertų komisija. Tai trečiasis įvertinimas, kurį šįmet pelnė naujasis „Alfa Romeo“ sedanas.

Gražiausiu automobiliu „Alfa Romeo Giulia“ sedanas pripažintas Auksinio vairo kategorijoje. Šis apdovanojimas skirtas atsižvelgus į „Auto Bild“ skaitytojų balsus ir komisijos, kurią sudarė 29 automobilių srities ekspertai, vertinimą. Tarp šios komisijos narių buvo pasaulio ralio čempionai Walteris Röhrlas ir Sébastienas Ogieras, DTM lenktynių čempionas Mattias Ekströmas, žymus automobilių dizaineris Andrea Zagato.
 
Pelnytas įvertinimas atspindi „Alfa Romeo Giulia“ sedano kūrėjų siekį perteikti geriausias itališko dizaino tradicijas ir itališką šūkį „la meccanica delle emozioni“ (liet. pojūčių mechanika). „Giulia“ kėbulas išsiskiria harmoningomis proporcijomis ir išbaigtomis linijomis, o įspūdį sustiprina panaudotos kokybiškos medžiagos ir stiliaus akcentai iš aliuminio, medžio ir odos.
 
Šiais metais „Alfa Romeo Giulia“ jau yra pelnęs apdovanojimą „EuroCarBody 2016“, skiriamą už inovatyvią kėbulo konstrukciją, taip pat Italijos automobilių žurnalistų teikiamą „Auto Europa 2017“ prizą.
 
Auksinio vairo apdovanojimus žurnalas „Auto Bild“ teikia nuo 1976-ųjų, šiuo apdovanojimu įvertinti keli „Alfa Romeo“ modeliai: 2000 m. jis skirtas „Alfa Romeo 147“ modeliui, o 1995 m. jį gavo sportinis kupė „Alfa Romeo GTV“.
Daugiau apie Alfa Romeo Giulia, 2016 - dabar
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt