Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2021-02-09
Parduok automobilį greitai ir pelningai!

Parduok automobilį greitai ir pelningai!
 
Turintiems nereikalingą, nenaudojamą transporto priemonę reikia nepamiršti, kad ji ne tik nuvertėja, tačiau laikoma daugiabučio kiemuose gali sulaukti piktų kaimynų žvilgsnių bei administracinės baudos. Galiausiai, kai galima gauti pinigų iš tai, kas yra visiškai nebereikalinga – būtų kvaila nepasinaudoti tokia galimybe, tiesa?

Puiki paslauga norintiems uždirbti - autosupirkimai.lt puslapis, kuriame visi Lietuvos supirkėjai skelbia apie pasiūlymą sumokėti Jums tiek už nereikalingą, tiek už pakaitinės laukiančią transporto priemonę. Svarbiausia, kaip teigia klientai – greitai, tačiau norintiems uždirbti – ir pelningai.

Konkurencijoje laimi klientas

Automobilių supirkimas, kaip paslauga, siūloma jau gana seniai, tačiau tik paskutiniu metu sulaukė vis daugiau dėmesio ir tuo pačiu padrąsino lietuvius išbandyti galimybę, kuri maloniai nustebina. Kadangi auga poreikis savo transporto priemones parduoti supirkėjams, natūralu, kad auga ir verslininkų pasiūla, kurių darbas yra maksimaliai patenkinti klientų poreikius pasiūlant jiems ne tik geriausią transporto priemonės kainą, tačiau ir atitinkant kitas svarbias sąlygas. O kuo didesnė konkurencija – tuo labiau laimi klientas, kadangi verslininkai stengiasi jam pateikti kuo geresnes sąlygas ir tuo pačiu pranokti kitus.

autosupirkimai.lt yra puslapis, kuriame galima rasti visus Lietuvos supirkėjus vienoje vietoje. Ne tik tuos, kurie moka už lengvąsias transporto priemones, tačiau ir už kitas, galiausiai, kurie superka bet kokio stovio mašinas, net ir tas, kurios nevažiuoja. Kadangi visa svarbiausia informacija ir visos galimybės vienoje vietoje – automobilių savininkams labai paprasta ir patogu rasti priimtiniausią variantą.

Pasiūlymai – taupantiems laiką

Puslapis, kuriame galima rasti visus interesantus vienoje vietoje laimi ir dėl to, kad padeda transporto priemonių savininkams sutaupyti labai daug laiko. Nereikia su kiekvienu susisiekti asmeniškai pateikiant informaciją apie auto, kurią norimą parduoti. Natūralu, kad daugelis žmonių neturi tam laiko arba paprasčiausiai nenori jo skirti, tad ne veltui dažnai uždirbti galinčios padėti mašinos taip ir lieka kiemuose rūdyti. Būtent – dėl laiko stokos.

Užpildžius informaciją apie savo transporto priemonę beliks sulaukti interesantų, kurie pateiks savo pasiūlymus. Žinoma, daugeliui svarbiausia yra kaina, tačiau nepamirškite, kad greta jos reikia įvertinkite ir kitas smulkmenas, svarbius veiksnius, kurie padėtų rasti labiausiai Jūsų poreikius patenkinantį supirkėją. Galiausiai, neskubėkite rinktis. Juk gausite tikrai ne vieną pasiūlymą per labai trumpą laiko tarpą, tad įsiskaitykite į kiekvieną smulkmeną.

Detalus automobilio aprašymas

Jeigu norite, kad su Jumis susisiektų kuo daugiau supirkėjų, taip pat, kad jie gebėtų pasiūlyti racionaliausią kainą ir ji nekistų nuo pateikimo laiko iki sumokamų pinigų į rankas – reikia kuo detaliau apibūdinti transporto priemonę. Šiuo atveju svarbiausia yra detalumas ir tuo pačiu teisingos informacijos nurodymas. Juk galiausiai pateikus klaidingus faktus jie bus įvertinami teigiamai, o paskui atvykus apžiūrėti auto gyvai – siūloma kaina mažinama. Tokiu atveju gaišinamas visų laikas. Nurodykite ne tik svarbiausią informaciją apie mašinos arba kitos transporto priemonės charakteristikas, tačiau ir papildomai įmontuotus priedus, galiausiai, apie brokus. Taip sutaupysite daug laiko ir tuo pačiu sulauksite daugiau pasiūlymų iš kurių bus galima rinktis.

ENTP pažymos išpopuliarino supirkėjų paslaugas

Augantis poreikis savo automobilius parduoti būtent supirkėjams neatsiejamas ir nuo Lietuvoje įvesto įstatymo, kad galima gauti 1 000 kompensaciją mažiau taršiam auto įsigyti, elektrinį paspirtuką, dviratį ir panašiai: „Elektriniam paspirtukui arba dviračiui gyventojai galės gauti iki 400 eurų kompensaciją, elektriniam dviračiui – iki 700 eurų kompensaciją, elektriniam mopedui arba motociklui – iki 1 000 eurų kompensaciją, galiausiai,  metiniam viešojo transporto bilietui 260–310 eurų kompensaciją“. Visiškai natūralu, kad tai paskatino žmones plačiau domėtis šia galimybe ir, žinoma, ja pasinaudoti. Galiausiai, siekiama išvengti bet kokio sudėtingo dokumentų tvarkymo. Kadangi su supirkėjais viskas kur kas greičiau ir paprasčiau, natūralu, kad žmonės naudojasi šia patrauklia galimybe, kuri padeda sutaupyti daug laiko ir tuo pačiu gauti kuo daugiau naudos.

Žinoma, reikia pasidomėti, ar Jūsų pasirinktas verslininkas, kuris pateikė geriausią pasiūlymą, tokias pažymas išrašo. Būtinai tuo pasidomėkite ir tuo pačiu pasinaudokite tokia galimybe. Juk jums nieko neteks daryti, tačiau pavyks gauti kuo daugiau naudos.

Superkami bet kokios būklės automobiliai

Supirkėjai dažnai yra ne tik geriausia galimybė gauti kuo daugiau naudos iš automobilio, tačiau galbūt net ir vienintelė, kadangi retam reikalinga nevažiuojanti, daužta transporto priemonė. O štai supirkėjams yra reikalinga, tad pasinaudoti galimybe uždirbti iš to, ko Jums nereikia – puikus pasirinkimas. Žinoma, ne visiems reikalingos daužtos transporto priemonės, kaip ir ne visi superka konkrečios markės, tad detalus auto charakteristikos pateikimas ir yra labai geras pasirinkimas būtent dėl to, kad kiekvienas auto savininkas gali rasti savo interesantą, kuris moka už tai iš ko galima uždirbti.

Nesvarbu, kur gyvenate

Iki šiol gana gajus mitas, kad automobilių supirkimo paslaugos yra siūlomos tik didžiausiuose Lietuvos miestuose. Tai nėra tiesa. Taip, dažnai punktai yra būtent juose, tačiau nepamirškite, kad supirkėjai sutinka atvykti iki jums reikalingos vietos ir sumokėti tiek, kiek reikia, sutvarkyti dokumentus ir dėl atvykimo papildomai neprašyti apmokėti sąskaitas. Patogu? Net labai ir svarbiausia, kad galimybės plačios ir prieinamos visos Lietuvos gyventojams.

Jeigu Jūsų kieme yra automobilis, kuris neatlieka jokios funkcijos – tokiu atveju siūlome jį paversti pinigais. Uždirbsite be jokio vargo, vos skyręs kelias minutes užklausos pateikimui ir tuo pačiu detaliam mašinos aprašymui. Daugiau visą kitą atliks specialistai, tad pasinaudokite tokia galimybe.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt