Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2022-09-16
Paruoškite automobilį žiemai, raskite naujas padangas jau dabar

Paruoškite automobilį žiemai, raskite naujas padangas jau dabar
Ar veikia jūsų langų atitirpinimo mygtukas? Puiku! Ar jau turite gerą sniego šepetį ir ledo grandiklį? Nuostabu! Pradedate sklandžiai, tačiau yra keletas kitų nesudėtingų patikrinimų ir „pasidaryk pats“ darbų, kuriuos galite atlikti norėdami paruošti žiemai savo automobilį. Naujos padangos taip pat turėtų būti apsvarstytos.

Šis greitas kontrolinis sąrašas padės apsaugoti jūsų automobilį žiemą ir sutaupys daug laiko bei vargo kelyje. Kaip visada, konkrečią informaciją apie automobilio komponentus ir kaip saugiai atlikti šiuos patikrinimus ieškokite automobilio vadove.

Paruoškite žiemos avarinį rinkinį

Žiemos avarinio komplekto laikymas automobilyje, ypač atėjus šaltam orui, suteikia ramybės, kai vairuojate prastu oru, jau nekalbant apie tai, kaip būsite dėkingi jį turėdami, jei kada nors kur nors įstrigsite.
Paruoškite savo padangas

Nesvarbu, ar nuspręsite savo įprastas padangas keisti į žiemines, ar ne, atšalus orams turėtumėte reguliariai stebėti padangų slėgį. Žemas padangų slėgis yra įprastas šaltu oru, nes dėl svyruojančios temperatūros oras padangose gali išsiplėsti ir susitraukti. Tai gali sukelti didesnį susidėvėjimą, sumažėjusį veikimą ir net nelaimingą atsitikimą.

Patikrinkite po kapotu

Atėjus laikui pakelti kapotą, reikia atsiminti du dalykus: akumuliatorių ir skysčius. Atminkite, kad jei planuojate atlikti bet kurią iš šiame straipsnyje paminėtų užduočių, visada peržiūrėkite savo automobilio vadovą.

Jei nežinote, kaip atlikti bet kurį ar visus iš šių patikrinimų, galite būti labiau pasitikintys, jei leisite juos už jus atlikti profesionalui.

Baterija

Jei neprisimenate, kada paskutinį kartą tikrinote akumuliatorių, galbūt norėsite tai padaryti netrukus. Pasenę automobilių akumuliatoriai dažnai genda nukritus temperatūrai, todėl iš anksto patikrinkite akumuliatorių, kad išvengtumėte problemos.

Skysčiai

Norite įsitikinti, kad jūsų skysčiai būtų patikrinti (ir prireikus papildyti), kai kalendorius artėja prie šaltesnių mėnesių. Alyva, aušinimo skystis, stabdžių skystis ir langų plovimo skystis turėtų būti jūsų žiemos darbų sąraše.

Paprasčiausia užduotis po variklio dangčiu, kurią dauguma vairuotojų gali atlikti patys, yra papildyti priekinio stiklo plovimo skysčio rezervuarą. Žiemai paruošto plovimo skysčio galite nusipirkti bet kurioje mažmeninėje automobilių parduotuvėje.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 2800 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1840 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt