Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2022-09-30
„R5 Turbo 3E“ laimėjo 2022 m. „Arts & Elegance concours“ publikos apdovanojimą

„R5 Turbo 3E“ laimėjo 2022 m. „Arts & Elegance concours“ publikos apdovanojimą
Rugsėjo 25 d. Šantiji (Prancūzija) vykusiame „2022 Art & Elegance concours“ renginyje „Renault R5 Turbo 3E“ laimėjo publikos apdovanojimą. Modelis „R5 Turbo 3E“ pagerbia sportiškiausias „Renault 5“ versijas – „Turbo“ ir „Turbo 2“. Tai – modernizuota ir elektrifikuota interpretacija.
 
Kartu su parodomuoju automobiliu, skirtu driftui, atvyko ir modelis, apsirengęs „La Fameuse“ – bendrovės, kuri garsėja savo egzistenciniu požiūriu, kuria unikalius sportiškus ir elegantiškus drabužius – pagamintu vairuotojo kostiumu.

 
Gilles Vidal, „Renault“ dizaino viceprezidentas, teigė: „Labai didžiuojamės gavę šį apdovanojimą. Nėra geresnio pripažinimo nei iš visuomenės. „Renault“ yra populiarus ir madingas prekių ženklas, patrauklus plačiai auditorijai. Su „Renault 5 Turbo2“ pagerbimu jis patiks ir jaunimui, ir „R5“ mėgėjams. Šiuo apdovanojimu sėkmingai paminėtas „Renault 5“ 50-metis.“ 
 
 
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 2800 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1840 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt