Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2019-11-15
Skaitytojo idėja: kaip galima patobulinti vidaus degimo variklį, kad jis taptų 30 % efektyvesnis

Skaitytojo idėja: kaip galima patobulinti vidaus degimo variklį, kad jis taptų 30 % efektyvesnis

Technologijos.lt redakcija kasdien sulaukia daugybės įvairiausių laiškų su pranešimais spaudai, klausimais, o kartais tiesiog netradicinėmis skaitytojų idėjomis. Viena iš tokių - jūsų dėmesiui apie vidaus variklio patobulinimą.
 
Laišką ir video atsiuntęs Mindaugas deja, bet nepasidalino nei skaičiavimais, nei eksperimentais, nei matavimų rezultatais, tad jei tokie pristatymai vyko ir kitur, nekeista, kad jo idėja mažai ką sudomino, nors ir skamba įdomiai. Bet, nenorėdami, kad ir mus laikytų nupirktais naftos pramonės, skelbiame jo laišką ir nufilmuotą video - gal su laiku sulauksime ir informacijos apie eksperimentus, realius testų duomenis, patikimumą ir t.t.

Nekoreguotas laiško turinys:


Esmė tokia, kad po daug metų darbo ir daugybės bandymų, išradimų srityje man pavyko išrasti tobulesni vidaus degimo variklį, kuris apie 30% efektyvesnis už dabar gaminamus naujiems automobiliams. Jeigu automobilių gamintojai pradėtu gaminti naujiems automobiliams tokius variklius, tai po keleto metų sumažėtų transporto sukeliama tarša ir įtaką klimato kaitai.

Pasauliniu mastu.

Manau visuomenė turi žinoti tiesą. Pasaulyje yra šitas ir dar kitų gerų išradimų, kurie pagerintų situaciją Žemėje ir žmonių sveikatai bei klimato kaitai. Bet žmonėms, esantiems valdžioje nelabai rūpi. Nereikia nė sąmokslo teorijų, kad jau senai važinėtume į bakus pildami vandenį. Jeigu ne naftos pramonė būtu nupirkus ar padarius viską, kad tokie išradimai neišvystų dienos šviesos ir nekristų naftos kaina bei paklausa pasaulyje.

Tiesa ta, kad apie mano išradimą žino dalis seimo narių, ES parlamentarų, ministrų, buvusi Prezidentė ir esamas Prezidentas. Ir tiesiog viskas užglaistoma ir nejuda. Jeigu būtu jiems rūpėję, gal jau dabar iš gamyklu riedėtų ekonomiškesni ir mažiau taršūs automobiliai. Ir po kurio laiko jau kvėpuotume švaresnį orą ir mažiau kenksminga mūsų ir vaikų sveikatai.

Manau, gal viešumas padės ir žmonės bent žinos, kad yra tokių išradimų.

technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt