Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2017-06-30
Užmaskuotas „Audi A8“ – netikėtas svečias pasaulinėje filmo „Žmogus-voras: grįžimas namo“ premjeroje

Užmaskuotas „Audi A8“ – netikėtas svečias pasaulinėje filmo „Žmogus-voras: grįžimas namo“ premjeroje
Šią savaitę Los Andžele įvykusioje filmo „Žmogus-voras: grįžimas namo“ premjeroje kartu su Holivudo žvaigždėmis dalyvavo ir „Audi A8”. Juo raudonu kilimu buvo atvežtas Tomas Hollandas, vaidinantis Peterį Parkerį žmogų-vorą. Robertas Downey Jr. ir Jonas Favreau kartu atvažiavo juodu „Audi R8 Spyder“. 

Paprastai „Audi“ technikos vystymo komanda prototipus laiko paslaptyje uždengę specialiu maskuojamu lipduku, kuriame vaizduojami juodai balti žiedai. Visgi šįkart, specialiai pasaulinei filmo premjerai, „Audi“ dizaino komanda sukūrė kitą maskuojamą lipduką su „Žmogaus-voro“ motyvais. Tradicinis žiedų dizainas buvo modifikuotas, ant mašinos durų tradiciniai žiedai buvo supinti su voratinkliais. 

Pirmą kartą „Audi A8” bus galima pamatyti filme „Žmogus-voras: grįžimas namo“ – netgi prieš oficialią pasaulinę automobilio premjerą. Žiūrovai pamatys dalį mašinos priekio, šono dizainą. Taip pat kino lankytojai pamatys „Audi AI Traffic Jam Pilot“ veiksme: Haroldas „Happy“ Hoganas veždamas Peterį Parkerį patrauks savo rankas nuo vairo. Dėka aktyvuoto „Audi AI traffic Jam Pilot“, „Audi A8” gali perimti vairavimą ir toliau važiuoti autonomiškai. 

Naujojo „Audi A8“ pasaulinė premjera įvyks „Audi Summit“ metu Barselonoje liepos 11 d. (www.summit.audi). Filmas „Žmogus-voras: grįžimas namo“ visame pasaulyje kino teatruose rodomas liepą. 
 
Spauskite ir sužinokite daugiau apie Audi A8
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt