Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2019-02-21
Vaidotas Žala parduoda Dakaro ralio visureigį

 Vaidotas Žala parduoda Dakaro ralio visureigį
 „Agrorodeo“ komanda atsisveikina su „Toyota Hilux“ visureigiu, kuriuo Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas du metus važiavo Dakaro ralyje. „Kamane“ praminto automobilio skelbimas buvo patalpintas vos komanda jį atsiėmė Havro uoste po mėnesį trukusios kelionės keltu per Atlanto vandenyną.

„Labai gerbėm ir mylėjom šitą automobilį. Praleidom kartu dvejus sėkmingus metus, tačiau atėjo pokyčių metas. Kokie tie pokyčiai bus, atsakyti dar negalime – tikimės, jog po kelių mėnesių galėsime papasakoti daugiau. Šiuo metu faktas vienas – su „kamane“ atsisveikiname. Norime dalyvauti 2020 m. Dakaro ralyje, todėl ruošiamės jau dabar“, – teigia lenktynininkas V. Žala.

Sportinis „Toyota Hilux“ parduodamas už 217 000 Eur, iš kurių didelė dalis bus panaudota grąžinti „Šiaulių banko“ lizingui. Tai – didesnė suma nei prieš dvejus metus „Agrorodeo“ komanda sumokėjo jį įsigydama, tačiau komanda daug investavo į visureigio atnaujinimą ir tobulinimą. Vos įsigijus buvo sumontuotas naujas variklis, tad jo rida – apie 8 000 km greičio ruožuose. Pavarų dėžė, diferencialai, amortizatoriai ir kiti agregatai buvo perrinkti prieš praėjusį Dakarą. 

Automobilis pilnai paruoštas bekelės maratonams – sumontuotas 500 l degalų bakas, speciali gesinimo sistema, integruotos hidraulinės kojos.

Tokius „Toyota Hilux“ gamina Belgijoje įkurta įmonė „Overdrive“. Tai yra vieni iš populiariausių automobilių Dakaro ralyje – tiek šios, tiek naujesnių kartų „Hilux Overdrive“ naudoja dešimtys komandų, tad visureigių kainos, nepaisant jų amžiaus, išlieka panašiame lygmenyje.

2019 m. Dakaro ralyje V. Žala su S. Jurgelėnu šiuo visureigiu užėmė 12 vietą, 2018 m. maratone finišavo 18. Anksčiau šis automobilis priklausė belgų „Bastion Hotels“ komandai, o jį pilotavo 68 metų viešbučių tinklo savininkas.

Automobilio skelbimas – Rallycarsforsale.net tinklalapyje.
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt