Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2017-07-04
Vilniuje – superautomobilių rekordas nuo 2013-ųjų

Vilniuje – superautomobilių rekordas nuo 2013-ųjų
„Gumball 3000“ yra renginys, kurio vardas žinomas visame pasaulyje. Jau beveik dvi dešimtis metų įvairiausių šalių kino, TV žvaigždės ir kiti žinomi žmonės savo asmeniniais ar nuosavais automobiliais pasileidžia į kelių tūkstančių kilometrų kelionę, kurios metu aplanko daug valstybių, o iki starto surenka nemažai pinigų labdarai.

Pirmą kartą „Gumball 3000“ vyko 1999-aisiais, kuomet britas verslininkas ir menininkas Maximillianas Cooperis sugalvojo pakviesti savo draugus išskirtinei kelionei, kurios metu pavyktų suderinti pomėgį automobiliams, naujų vietų pažinimą ir meną. Prie jo prisijungė Kate Moss, Kylie Minogue, Jamiroquai, Tony Hawkas ir daug kitų žinomų asmenybių, 

2017-aisiais jau 19-ąjį kartą vykstantis „Gumball 3000“ tempo nemažina: dar iki starto Rygoje buvo renkamos aukos labdarai, kuri bus skirta įvairiems edukaciniams projektams mažiau išsivysčiusiose bendruomenėse – organizatoriai šiemet surinko daugiau nei 200 tūkst. eurų. Ralyje liepos pirmąjį savaitgalį startavo kelios dešimtys išskirtinių automobilių kaip „Ferrari GTC4 Lusso“, „Mercedes-Benz SLS AMG“, „Lamborghini Aventador“ ir kt. , o liepos 2-osios vidurdienį visas superautomobilių ir superžvaigždžių karavanas pasirodė ir Lietuvoje – sostinės Vilniaus širdyje.

Tai – ne pirmas kartas, kai „Gumball 3000“ karavanas aplanko Vilnių. Lietuvos sostinėje ekscentriškojo ralio dalyviai apsilankė ir 2013-aisiais, tuomet jų gretose didžiausia žvaigžde buvo galima  vadinti Davidą Hasselhoffą, o ralio dalyvių automobilių parke buvo galima išvysti „Koenigsegg Agera“, „Ferrari 458 Italia“, „Lamborghini Murcielago“ ir panašius automobilius. Tuomet „Gumball 3000“ karavanas tarpine stotele Vilnių pasirinko kelionėje iš Rygos ir Varšuvą, o galutinis viso ralio tikslas buvo Monakas.

Šiemet ralis juda iš Rygos į Atėnus, pakeliui aplankant įvairias Lenkijos, Vengrijos, Kroatijos, Juodkalnijos ir Albanijos vietas.
Vilniuje ralio dalyviai kelioms dešimtims minučių stabtelėjo Gedimino prospekte, o juos bematant apspito minia gerbėjų: juos masino ne tik išskirtiniai „Ferrari“, „Lamborghini“ bei „Porsche“ automobiliai, bet ir tik TV ekranuose matytos žvaigždės kaip „Afrojack“, „Major Lazer“, Eve ar Ceelo Green.

Apie tokius renginius geriausiai pasakoja nuotraukos, kurių galeriją rasite paspaudę čia. Net ir intensyviai pusę Lietuvos sekmadienį skalbęs lietus neišbaidė kelių šimtų automobilių gerbėjų, susirinkusių į savo ausų būgnelių ir dėmesio koncentracijos išbandymą, o tarp jų pasitaikė ir ne vienas fotografas.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt