Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2018-03-23
„Volkswagen“ pristatė naująjį „Touareg“ ‒ technologiškai pažangiausią automobilį

„Volkswagen“ pristatė naująjį „Touareg“ ‒ technologiškai pažangiausią automobilį
Šiandien Pekine, Kinijoje, „Volkswagen“ pristatė savo naująjį flagmaną – visiškai kitokį „Touareg“. Trečios kartos „Touareg“ tampa naujuoju stiliaus ir skaitmenizavimo lyderiu įdiegus didžiausią istorijoje inovatyvių asistuojančių, valdymo ir komfortą užtikrinančių sistemų kiekį bei vieną didžiausių integruotų skaitmeninių prietaisų skydelių „Innovision“. Tuo tarpu visi vairuojami ratai ir aktyvūs svyravimo stabilizatoriai perkelia „Touareg“ į kitą SUV patirčių lygmenį. „Touareg“ savo suteikiamu komfortu ir dinamika yra technologiškai pažangiausias visoje „Volkswagen“ eroje. 

„Innovision Cockpit“ premjera. Visiškai skaitmenizuotą prietaisų skydelį „Innovision Cockpit“ pirmą kartą „Volkswagen“ pristato naujajame „Touareg“. 12 colių skaitmeninis prietaisų skydelis ir „Discover Premium“  pramogų sistema su 15 colių ekranu sujungiami į vieną skaitmeninę valdymo, informacijos, komunikacijos ir pramogų sistemą, kuriai beveik nereikia tradicinių mygtukų ar jungiklių. Vairuotojai, naudodamiesi „Innovision Cockpit“, pritaiko asistavimo, valdymo ir komforto sistemas pagal save, ir automobilis tampa „jų“ „Touareg“.
Kaip ir naujas išmanusis telefonas – automobilis nustatomas pagal asmeninius poreikius.  

 
Naujų asistavimo, valdymo ir komforto sistemų sintezė. Į „Touareg“ integruotas didžiausias asistavimo, valdymo ir komforto sistemų kiekis „Volkswagen“ istorijoje. „Night Vision“ sistema su termine vaizdo kamera atpažįsta žmones ir gyvūnus tamsoje. „Roadwork Lane Assist“ – pusiau automatizuota vairavimo ir linijų laikymosi sistema, greitėjanti ir stabdanti automobilį, esant iki 60 km/val. greičiui. „Front Cross Traffic Assist“ reaguoja į priešais vykstantį eismą. Visi vairuojami ratai padeda „Touareg“ valdyti tarsi tai būtų kompaktiškas automobilis. Nauja elektro-mechaniškai valdoma svyravimą malšinanti sistema stabilizuoja važiavimą,  interaktyvūs „IQ.Light“ matriciniai LED priekiniai žibintai reaguoja į kameros informaciją ir  perjungia ilgąsias ir trumpąsias šviesas, kad neakintų priešais atvažiuojančių vairuotojų. „Windshield Head-up Display“ ekranas informaciją projektuoja ant priekinio stiklo.  Vairuotojas šias sistemas naudos kaip vieną, nepriekaištingai veikiantį sistemų rinkinį, užtikrinantį saugesnę, patogesnę ir dar intuityvesnę nei kada nors iki šiol kelionę.  
 
Nauji matmenys ir sumažintas svoris . Trečios kartos „Touareg“ yra platesnis ir ilgesnis palyginus su pirmtaku. Nauji dydžiai turėjo teigiamos įtakos ir automobilio proporcijoms, ir erdvei viduje. Pavyzdžiui, prailginta išorė leido reikšmingai padidinti bagažinę nuo 697 iki 810 litrų (nenulenkus galinių sėdynių). Tačiau nepaisant padidėjusio ilgio ir pločio, automobilio kėbulas yra net 106 kg lengvesnis, nes pagamintas iš mišrios medžiagos ‒ aliuminio (48 proc.) ir aukštosios technologijos dėka gaminamo itin stipraus, bet lengvo plieno (52 proc.).

 
V6 varikliai. Baltijos ir kitose Europos šalyse pirmiausia bus pasiūlyti dviejų rūšių V6 dyzeliniai varikliai su 170 kW/231 AG ir 210 kW/286 AG. Vėliau pirkėjai galės rinktis V6 benzininį variklį su 250 kW/ 340 AG ir V8 turbodyzelinį variklį su 310 kW/ 421 AG galia. Kinijoje naująjį „Touareg“ bus galima įsigyti su iš tinklo įkraunama hibridine pavara („Plug In Hybrid“), (naudojamas 270 kW/ 367 AG galios agregatas). Kada toks „Touareg“ bus pasiūlytas Europoje, dar neaišku.  
 
Trys pasirenkamos apdailos variantai. Papildomai prie bazinės naujojo „Touareg“ versijos galima pasirinkti šias apdailos linijas: „Atmosphere“, „Elegance“, „R-Line“. „Atmosphere“ – tai šiltas interjero pasaulis, kuriame karaliauja medžio ir natūralios spalvos. „Elegance“ interjeras – techninis, kuriame dominuoja metalo ir susijusios spalvos.

 
Pardavimų pradžia Lietuvoje. Naująjį SUV flagmaną bus galima užsisakyti jau balandžio mėnesį, pradinė kaina -  nuo 59 059 EUR (su PVM). Tikimasi, kad „Volkswagen“ atstovų Lietuvoje salonus automobilis pasieks vasaros viduryje. 
 
Spauskite ir sužinokite daugiau apie Volkswagen Touareg
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti 5000 skelbimų, virš 8300 atsiliepimų apie automobilius bei beveik 2000 automobilių apžvalgų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2024

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt