Markės
810 iš 1848
Jeep Wrangler (JL) 2018 - dabar
Nerijus Paketūras Autoasas.lt apžvalga
PRIVALUMAI
  • Puikus klasikinis dizainas
  • Puikios pravažumo savybės
  • Praktiškas
TRŪKUMAI
  • Brangus
  • Pigios medžiagos interjere
  • Neekonomiškas
"Jeep Wrangler yra puikus visureigis ir geros nuotaikos automobilis, ar gali būti geresnis automobilis kiekvienam mėgstančiam keliones, nuotykius ir gamtos iššūkius?"
Štai naujasis Wrangler. Sakysite jis neatrodo kaip naujas, bet ištiesų tai visiškai naujas automobilis ir būtent taip turi atrodyti Wrangler. Smagu, kad yra tokių automobilių, kurie išlaiko tradicijas, išsaugo visas tas savybes kurios jį ir išgarsino. Kai kiti panašūs legendiniai automobiliai praranda buvusį žavesį – kaip antai Land Rover Discovery pavirtęs eiliniu visureigiu arba MINI, kuris tapo bet kuom tik ne „mini“ arba Volkswagen Beetle, kurio gamyba apskritai stabdoma, Jeep Wrangler yra toks kokio mes visi norime. Automobilis išsaugojo ne tik kampuotas formas, tačiau yra toks pat funkcionalus kaip anksčiau – šonines automobilio dureles, metalinio stogo dalis (ne tik medžiaginio) galima nesunkiai išimti, priekinį stiklą nulenkti, o priekinio bamperio šonines dalis taip pat galima išimti jeigu sugalvosite kopinėti stačiomis uolų atbrailomis. Šalia to naujasis Wrangler gavo naujus LED dienos žibintus, kurie nei kiek negadina klasikinio visureigio priekio. Viduje mus pasitinka klasikinio stiliaus interjeras, tačiau papildytas būtinais modernaus gyvenimo atributais tokiais kaip lietimui jautrus LCD ekranas, kuriame galima matyti galinį automobilio vaizdą filmuojamą per kamerą įtaisytą atsarginio rato centre. Šalia to šis interjeras tapo visiškai nepralaidus vandeniui tuo atveju jei išmontuotą automobilį užkluptų lietus. Automobilio interjere yra daug paslėptų ir nelabai paslėptų senuko karinio Jeep Willys siluetų – nuotaikingi mažmožiai priverčiantys nusišypsoti. Kaip ir anksčiau Wrangler yra gana solidus visureigis – jis vis dar gaminamas ant rėminės konstrukcijos, turi diferncialų blokavimo galimybes ir t.t. Tai labai nestebina, tačiau svarbu yra tai, kad Wrangler tapo daug lengviau valdomas įprastame kelyje ir ekonomiškesnis. Taigi, akivaizdu – Jeep Wrangler yra puikus visureigis ir geros nuotaikos automobilis, ar gali būti geresnis automobilis kiekvienam mėgstančiam keliones, nuotykius ir gamtos iššūkius? Na, Land Rover ruošia atsaką – Defender modelį, kuris bus iš esmės atnaujintas bene pirmą kartą per visą 35 metų gamybos laikotarpį. Tikėkimės jo nesugadins kaip nekaikurių kitų modelių...
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
Naujasis Wrangler ar Defender?Keletas įdomių šio Wrangler versijų:Jeepster (JL)


Rubicon 1941 by MoparUnlimited Rubicon 4xeUnlimited Rubicon Moparized

VIN patikra - sužinokite automobilio istoriją
Filtruoti atsiliepimus:
         
Atsiliepimų: 0
Atsiliepimų sąrašas tuščias.
Įvertink automobilį pirmas!
Jeep modelių gama
Klasė 1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji
12345678901234567890123456789012
  Mini krosoveriai    Renegade
  Krosoveriai   Compass Compass
  Patriot  
  Visureigiai Wrangler WranglerWranglerWrangler
 Grand CherokeeGrand CherokeeGrand CherokeeGrand Cherokee
  CherokeeCherokeeCherokee
  Dideli visureigiai   Commander  
  12345678901234567890123456789012
1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji

VIDEO

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt