Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2021-01-29
Ar pirktumėte elektrinį „DeLorean“? Kompanija rimtai svarsto apie elektrinę legendos ateitį

Ar pirktumėte elektrinį „DeLorean“? Kompanija rimtai svarsto apie elektrinę legendos ateitį
Viena ypač svarbi sritis, kalbant apie automobilius, yra jėgos pavara. Variklis, kurį iš pradžių planavo naudoti „DeLorean Motor Company“ (DMC), atitiko 2022 m. reikalavimus, tačiau šiame etape nėra daug prasmės daryti tai, kas yra taip arti savo egzistavimo pabaigos. Taigi, o kaip su elektrine jėgos pavara?
 
Jau beveik penkeri metai, kai DMC kurpia planą pradėti kurti savo bendravardžio „DeLorean“ kopijas naudojant šiuolaikinius patogumus.
 
Šie planai, matyt, priklausė nuo Nacionalinės greitkelių eismo saugumo administracijos (NHTSA), įgyvendinančios reglamentą, leidžiantį nedidelio tūrio transporto priemonių gamintojams pradėti pardavinėti mažiausiai 25 metų senumo automobilių kopijas. 
 
Visiškai nieko nestebina, kad agentūra skyrė ypatingai daug laiko šiam klausimui spręsti. Tačiau neseniai buvo baigti galutiniai reglamentai, kurie atvėrė kelią tokioms kompanijoms kaip DMC judėti pirmyn su planais, kurie pastaruosius kelerius metus rinko dulkes ant lentynos.
Problema ta, kad likęs pasaulis pajudėjo toliau. Kai kurie tiekėjai nuo pandemijos pradžios nebedirba, o kiti nebesidomi mažos apimties komponentų gamyba. Dar blogiau, kad kai kurie pagrindiniai kontaktai, kuriuos DMC užmezgė kitose įmonėse, išėjo į pensiją arba užėmė darbą kitur.
 
Trumpai tariant, DMC turi daug ką pasivyti.
 
DMC teigė, kad dabar svarsto apie savo elektrinį „DeLorean“ variklį. Einant EV maršrutu, būtų lengviau naršyti „išmetamųjų teršalų labirinte“ ir tikrai džiugina futuristinė atmosfera, kurią automobilis turėjo nuo pat savo debiuto ir vėlesniais filmo „Atgal į ateitį“ laikais.
---------
Elektromobilių įkrovimo stotelių žemėlapis:
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt