Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2021-10-15
„ArtVilnius“ metu Porsche pristatys atnaujintą Macan GTS modelį – pristatymą iliustruos meno kūrinys

„ArtVilnius“ metu Porsche pristatys atnaujintą Macan GTS modelį – pristatymą iliustruos meno kūrinys
Šiandien duris atversiančios tarptautinės šiuolaikinio meno mugės „ArtVilnius“ projektų zonoje „Lewben Art Foundation“ pristatys pirmąją NFT (non-fungible tokens, liet. nekeičiamieji žetonai) parodą Lietuvoje – „How Soon is Tomorrow. Collecting NFTs“. Parodos partneris Vilniaus „Porsche“ centras čia pristatys ir atnaujintą „Porsche Macan GTS“ modelį, kuriam specialiai sukurtas videomenininko Rimo Sakalausko NFT kūrinys. 

Vilniaus „Porsche“ centro vadovė Rasa Klimavičiūtė sako, jog atnaujinto „Macan GTS“ modelio pristatymui privačios NFT kolekcijos paroda pasirinkta neatsitiktinai: „Parodoje pristatoma unikali meno forma. Tai kolekcininkų niša, tai menas, suprantantiems vertę, kuri, neretai, su laiku tik auga. Panašiai kaip ir „Porsche“ prekės ženklas, itin vertinamas žmonių, turinčių išskirtinį skonį ir reikalaujančių vertės“, – sako R. Klimavičiūtė.  
 
Šiemet „Porsche“ pateikė net tris atnaujinto modelio versijas – „Macan“, „Macan S“ ir „Macan GTS“. „Kaip meno, taip ir automobilių pasaulyje vyksta drąsūs pokyčiai. Nuo šiol „Porsche Macan“ modeliai galingesni nei bet kada anksčiau, kupini inovacijų ir pasižymintys dar labiau išryškintomis sportinėmis formomis“, – pabrėžia „Porsche“ centro Vilniuje vadovė. 
 
Modelių gamos aukštumoje esančiam „Porsche Macan GTS“ pristatyti videomenininkas R. Sakalauskas pasirinko būtent NFT formatą: „Šiame formate atsispindi abstraktūs elementai, tokie kaip taškai, linijos ir kontūrai. Kiekvienas žiūrintis į sukurtą darbą gali pamatyti tai, ką nori, tačiau žinantys „Porsche“ prekės ženklą, iškart atpažins kas tai“, – sako videomenininkas. 
 
Atnaujintame „Porsche Macan GTS“ modelyje montuojamas 2.9 l V6 biturbo variklis, leidžiantis 100 km. per valandą greitį pasiekti vos per 4.3 sekundės. Galingesnis variklis reikalauja ir sportiškesnių formų. Juodos spalvos automobilio priekinis buferis su kėbulo spalvos intarpu vizualiai išryškina automobilio plotį, o galinis buferis su integruotais agresyvaus dizaino išmetimo vamzdžiais atspindi sportinio automobilio charakteriui būdingą išvaizdą.
 
Atnaujintą „Porsche Macan“ modelį galima rinktis net iš 14 spalvų, tarp jų ir naujųjų – „Papaya Metallic“, „Gentian Blue Metallic“ bei „Python Green“, skirtą tik „Macan GTS“ su „GTS Sport“ paketu. Pastarajam modeliui standartiškai montuojami ir 21 colio ratai, kurių dizainą galima rinktis iš 7 variantų. 
 
Pasibaigus „ArtVilnius“ meno mugei, atnaujintas modelis kartus su meno kūriniu bus ekspozicionuojamas Vilniaus „Porsche“ centre. 
 
Daugiau apie Porsche Macan, 2014 - dabar
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt