Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2021-05-03
Automobilio VIN patikra

Automobilio VIN patikra
Pagal ką renkatės naujai perkamą automobilį? Pagal padangų protektoriaus gylį, o gal pagal salono švarą? Būna ir tokių atvejų, kada pirkėjai automobilį perka tik patikrinę, ar darinėjasi elektriniai automobilio langai bei veikia posūkio signalai manydami, jog tai geriausiai atspindi perkamo automobilio techninę būklę. Automobilio VIN kodo patikra ir ataskaita, kurią pateikia vinpatikra.lt, gali parodyti Jums daugiau nei galėjote tikėtis! Įsivaizduokite, jog Jūsų perkamas automobilis kažkada skendo vandens telkinyje. Ištraukus automobilį buvo pakeistas salonas, tai, kas paslėpta po variklio gaubtu bei plastikinėmis apsaugomis sėkmingai išdžiūvo ir, rodos, atlieka savo funkcijas toliau. Kokios gali būti viso šito pasekmės? Lietuviškai mes dažniausiai sakome „nusipirkau katę maiše“, tačiau iš tiesų Jūs nusiperkate automobilį, kuriame bet kurią minutę gali prasidėti virtinė su elektra susijusių problemų, taipogi variklio rūdijimas iš vidaus bei išorinė korozija.  

Ar VIN numerio patikra prieš automobilio pirkimą gali Jus apsaugoti nuo panašių situacijų? Žinoma! Prieš priimdami svarbų sprendimą – investuoti į automobilį, įsitikinkite, kad jo istorija pagal identifikacinio numerio patikrą Jus tenkina. Šiandien dienai siūloma automobilių paklausa yra milžiniška, ypač dėl vis labiau populiarėjančių elektra varomų automobilių. Nevertėtų apsigauti ir dėl paminėto privalumo skelbime „vienintelis savininkas Lietuvoje“. Kodėl? Statistiškai 1 iš 6 automobilių yra patyręs avariją, tad tikimybė, jog Jūsų išsirinktas automobilis dalyvavo autoįvykyje, yra labai didelė. Ne gana to, po avarijų, kuomet smarkiai nukenčia automobilis, originalios automobilio detalės yra pakeičiamos naujomis, tačiau prastos kokybės detalėmis, kurios tarnauja net kelis metus trumpiau nei originalios dalys. Dar blogiau, jeigu automobilių remonto dirbtuvėse, kuriose buvo paliktas automobilis, sugadintos detalės pakeistos senomis, kito tokio paties automobilio detalėmis. VIN numerio patikrinimas ne tik gali Jums parodyti Jūsų automobilio patirtus autoįvykius, bet ir pateikti naudingą informaciją apie būdingus komplektacijos trūkumus, savininkų kitimą bei istorines nuotraukas, kuriose Jūsų išsirinktas svajonių automobilis pasirodo, buvo net ne tokios spalvos, kokį jį matote dabar! 

Nesvarbu, kokio modelio automobilio (BMW, Toyota, Audi, Opel, MB, VW, Volvo bei kiti) VIN patikrą norite 
atlikti – kiekvienas automobilis turi istoriją, nepriklausomai nuo jo gamybos metų. Pastebėsime, kad VIN numerio tikrinimas yra puikus gidas ir tiems, kurie nori žinoti, ar perkamo automobilio rida buvo atsukta. Tad jeigu atrodo keista, kaip senas automobilis gali būti nuvažiavęs tiek nedaug kilometrų, o pardavėjas Jums sako, kad „automobiliu važiavau tik į darbą ir atgal“vinpatikra.lt geriausias sprendimas patvirtinti savo abejones.  

Jūsų nusižiūrėto perkamo automobilio ankstesnių aptarnavimų grafikas taipogi gali pasakyti daug apie tai, kaip transporto priemone buvo rūpintasi anksčiau. Mašinos VIN kode kaupiama ir saugoma informacija apie visus atliktus aptarnavimus specializuotuose autoservisuose, tad jeigu skelbime radote tekstą „mylėtas ir prižiūrėtas, laiku atliktas techninis aptarnavimas“ – ataskaitoje galėsite pamatyti, ar Jūsų išsirinktas svajonių automobilis tikrai buvo prižiūrėtas tiek, kiek apie tai sako skelbimo tekstas.  
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 5000 skelbimų, virš 7000 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1600 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
© Autoasas.lt 2007-2021

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt