Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2021-11-19
Automobilis, kurį galėjo gaminti „Suzuki“ - kas norėtų „Jimny“ pikapo?

Automobilis, kurį galėjo gaminti „Suzuki“ - kas norėtų „Jimny“ pikapo?
 Jungtinės Karalystės kompanija „Yomper 4x4“ sukūrė tai, ko kai kurie automobilių pirkėjai iš tikrųjų norėjo - „Suzuki Jimny“ pikapą.
 
„Suzuki Jimny“, atrodo, seniai prašėsi tikros pikapo versijos. Juk šis visureigis yra tikras ūkininkų draugas, o nuvežti kelias supresuoto šieno kitkas arkliams buvo sunku. Be to, sukurti pikapo versiją nebuvo labai sudėtinga - „Yomper 4x4“ tiesiog nukėlė kėbulą nuo rėmo ir suformavo naują ilgesnį rėmą bei atvirą krovinių skyrių. Nedidelių modifikacijų reikėjo ir kėbului, kuris neteko galinės dalies, kur buvo praktiškai visada nenaudojama galinė sėdynė. Aišku, šis darbas nebuvo toks paprastas, kaip čia aprašyta, bet rėminė „Jimny“ konstrukcija tam yra palanki. 
 
„Yomper 4x4“ - tai trečios kartos „Jimny“ pagrindu sukurtas pikapas. Naudoto visureigio mechaniniai komponentai šio virsmo metu yra atnaujinami, tačiau pikapas turi tą patį 1,3 litrų variklį, išvystantį 60 kW galią. Ir keturių varomų ratų sistema išliko nepakitusi, nors atstumas tarp ašių išaugo iki 225 ar net 275 cm.
 
 
©Gamintojo nuotrauka

„Yomper 4x4“ nėra didelis amerikietiškas visureigis - „Jimny“ didelių laivų ir plytų netampys. Tačiau į jį galima pakrauti 500 kg, o tai nėra blogas rodiklis. Kaip minėta, „Yomper 4x4“ yra daugiausia skirtas ūkininkams, kurie džiaugsis galėdami į krovinių kėbulą įsimesti kelis maišus grūdų, ar kelis šimtus litrų vandens.
 
„Yomper 4x4“ krovinių kėbulas gali pasižymėti įprasta kėbulo spalva ir formomis arba gali priminti komercinį bortinį furgoną.
 
 
©Gamintojo nuotrauka

„Yomper 4x4“ kol kas siūlomas tik Jungtinėje Karalystėje - kitur gali tekti pasidomėti tokių modifikacijų legalumu. Tačiau JK jis kainuos nuo 20 tūkstančių svarų (23,75 tūkst. eurų). Nauji „Jimny“ visureigiai brango iš karto po pardavimo, todėl ta kaina yra savotiškai patraukli.

Foto: ©Gamintojo nuotrauka
Daugiau apie Suzuki Jimny, 1998 - 2018 technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt