Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2019-12-19
Dviguba „Renault Zoe“ pergalė elektrinių automobilių apdovanojimuose

Dviguba „Renault Zoe“ pergalė elektrinių automobilių apdovanojimuose
 
Šiemet kasmetiniuose elektrinių automobilių apdovanojimuose, kuriuos rengia britų leidinys „Driving Electric“, skirtas elektrinėms transporto priemonėms, naujasis „Renault ZOE“ gavo du  apdovanojimus. Naujasis ZOE buvo pripažintas metų automobiliu ir geriausiu elektriniu automobiliu mažų elektromobilių kategorijoje, nustebindamas teisėjus ilgesniu nuvažiuojamu atstumu bei pagerinta vairavimo kokybe.
 
Komentuodamas dvigubą naujojo ZOE pergalę, „Driving Electric“ asocijuotasis redaktorius Vicky Parrott teigė: „ZOE visada buvo prieinamas visiems, tačiau tikrasis naujojo ZOE džiaugsmas yra tas, kad jis turi visus didelių elektrinių automobilių patogumus – ypač kalbant apie nuvažiuojamą atstumą ir įrangą – prieinamą net ir kompaktiškame pavidale. Netgi sulaukus naujų konkurentų antplūdžio, jis pelnytai išlieka vienu populiariausių elektromobilių Jungtinėje Karalystėje.“

Naujasis ZOE patobulėjo tiek kokybės, tiek technologijų atžvilgiu – visiškai pertvarkytas eksterjeras su LED priekiniais žibintais, naujas prietaisų skydelio dizainas ir „Renault“ EASY LINK 9,3 colių ekrano galimybė. Taip pat galimas belaidis išmaniojo telefono įkrovimas ir visuose modeliuose yra pilnas saugos sistemų rinkinys, įskaitant automatinę avarinio stabdymo sistemą (AEBS) ir įspėjimą apie išvažiavimą iš savo eismo juostos (LDW).
 
Namų įkroviklis leidžia įkrauti ZOE per naktį be didesnių pastangų. Naujojo ZOE nuvažiuojamas atstumas yra ilgesnis nei bet kada – pilnai įkrautas gali nuvažiuoti iki 390 km (pagal WLTP). Naudojant naują 52 kWh bateriją su greituoju 50 kW nuolatinės elektros srovės įkrovimu, vos per 30 minučių trunkantį įkrovimo ciklą galima nuvažiuoti 145 km atstumą.
 
Galima rinktis R135 100 kW arba R110 80 kW elektros motorus su automatine transmisija bei nauja „B“ važiavimo režimo funkcija, kuri sustiprina stabdymo efektą atleidus pedalą ir palengvina vairavimą mieste.
 
 
Daugiau apie Renault Zoe, 2019 - dabar
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt