Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2020-02-26
"Renault Zoe" drebina rinką – parduodamas tik ES, o yra vienas perkamiausių elektromobilių pasaulyje


 
„Renault Zoe“ elektromobilis susilaukia kur kas mažiau dėmesio nei „Tesla“ modeliai, bet paviešinta statistika rodo, kad šis pigus, išvaizdus miesto elektromobilis tiesiog okupuoja Europą. Tiesą sakant, „Zoe“ elektromobilis toks populiarus, kad jis yra vienas perkamiausių iš visos „Renault“ automobilių pasiūlos.
 
Nepaisant to, kad „Renault Zoe“ elektromobiliai parduodami tik Europoje, šis modelis yra vienas geriausiai parduodamų visame pasaulyje.
 
Iš viso jau klientus pasiekė daugiau kaip 250 000 „Renault Zoe“ elektromobilių ir stebina tai, jog pardavimai ir toliau auga.
 
„Renault“ skelbia, kad praėjusį mėnesį Europoje savo klientams pristatė beveik 10 000 „Renault Zoe“ elektromobilių ir tai yra dvigubai daugiau nei praėjusį mėnesį bei 156 proc. daugiau, nei prieš metus.
Šių metų sausio mėn. „Zoe“ buvo antras perkamiausias „Renault“ automobilis Europoje ir nusileido tik „Clio 5“:

 
Sausio mėnesio automobilių pardavimo statistika
©„Renault“

Praėjusiais 2019-aisiais metais „Renault“ savo klientams Europoje pristatė 45 745 „Renault Zoe“ elektromobilių. Ir tai yra 19 proc. augimas, lyginant su 2018-ųjų rezultatais.

 
2018 ir 2019 metų pardavimo statistika
©„Renault“

Augti „Renault Zoe“ pardavimams padeda ir tas faktas, kad „Renault“ gana dažnai atnaujina savo transporto priemones ir kiekvieną kartą jos tampa dar geresnėmis, nei prieš tai buvo.
 
Šiais metais „Renault Zoe“ vėl sulaukė „paturbinimo“ ir naujoji elektromobilio versija turi 52 kWh baterijų sistemą.
 
„Renault“ tvirtina, jog tai yra didelis žingsnis į priekį ir dabar „Renault Zoe“ vienu įkrovimu gali nuvažiuoti iki 390 kilometrų:
 
„Naujasis Zoe su 52 kWh baterijų sistema WLTP cikle gali nuvažiuoti iki 390 km. Taip pat dabar Zoe palaiko greitą nuolatinės srovės įkrovimą. Tai yra priedas prie kintamos srovės įkrovimo galimybės, jau prieinamos gatvėse ir namuose.“
 
Naujasis „Renault Zoe“ aprūpintas 100 kW elektros varikliu, suteikiančiu daugiau galios, bei 50 kW (DC) greituoju baterijų įkrovimu.
 
Šis elektromobilis taip pat yra parduodamas už patrauklią kainą, kas dar labiau didina jo populiarumą. Štai Prancūzijoje, didžiausioje „Zoe“ rinkoje, šis elektromobilis kainuoja vos 23 900 eurų. Lietuvoje jo kaina siekia apie 31 000 eurų.
Daugiau apie Renault Zoe, 2019 - dabar technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt