Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2021-07-05
E. Gutaravičius: Niurburgringo „Nordschleife“ trasa užburia

E. Gutaravičius: Niurburgringo „Nordschleife“ trasa užburia
Egidijus Gutaravičius treniravosi Niurburgringo „Nordschleife“ trasoje prieš liepos 9-10 d. vyksiančias „Ligier“ Europos serijos lenktynes „Monza“ trasoje. Pasak jo, trasa užburia, o ypatingi posūkiai dovanoja išskirtinių pojūčių.

„Nordschleife“ vadinama viena sudėtingiausių ir pavojingiausių trasų pasaulyje, jos ilgis 20,832 km. Trumpesnėje „Nürburgring“ trasos dalyje kasmet organizuojamas ir vienas „Formulės 1“ etapų.
 
„Nordschleife“ trasa yra gausi įvairiausių lėtų ir greitų posūkių ir ilgų tiesiųjų, o tai, kad viskas išsidėstę kalnuotoje vietovėje dar labiau sustiprina pojūčius ir reikalauja gerų vairavimo įgūdžių. Akli posūkiai kalnuose primena ir Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasą, tačiau „Nordschleife“ yra gerokai ilgesnė, pavojingesnė trasa“, – pasakoja daugkartinis Lietuvos ir Pabaltijo žiedinių lenktynių prizininkas ir nugalėtojas E. Gutaravičius.

Treniruotėms Niurburge pasirinktas sportinis ilgų nuotolių VLN lenktynėse naudojamas „BMW F30“ automobilis, turintis 245 arklio galias, 8 pavarų sekvencinę pavarų dėžę 
 
„Trasoje ne vienoje vietoje buvo išvystytas 245 km/h greitis, o posūkius įveikti padėjo specialiai šiai trasa pritaikyta BMW važiuoklė. „Nordschleife“ trasos bortai pakankamai aukšti, tad jei automobilio važiuoklė tam nepritaikyta, trasa gali būti labai pavojinga. Įspūdį paliko 90 laipsnių „Karussell“ posūkis, nes jo danga – betonas, tad važiuojant aplanko ypatingi pojūčiai. Trasa užburia, tad visi 500 km treniruočių šioje trasoje – puiki treniruotė prieš savaitgalio „Ligier“ lenktynes“, – sako Egidijus Gutaravičius.

 
Po šių treniruočių lietuvis su palaikymo komanda iš karto išvyko į Italiją, kur liepos 9-10 d. „Monza“ „Formulės 1“ trasoje važiuos „Ligier“ Europos serijos lenktynėse vairuodamas „Ligier JS2 R“ automobilį. Tai –  ketvirtasis lenktynių etapas, vykstantis kartu su Europos Le Mano serijos lenktynėmis. 
 
Daugiau apie BMW 3 klasė, 2012 - 2019
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 5000 skelbimų, virš 7000 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1600 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
© Autoasas.lt 2007-2021

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt