Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2020-09-02
Elektromobiliams reikalingos specialios padangos

Elektromobiliams reikalingos specialios padangos
 
Automobiliai su elektrine ir hibridine pavara yra sunkesni už tradicines mašinas, o pajudant elektros variklis į kelią perduoda didesnį sukimo momentą, todėl padangos turi pasižymėti didesniu atsparumu apkrovai, taip pat riedėti tyliai, kadangi elektromobiliai yra tylesni už įprastus automobilius. Tokiems automobiliams „Continental“ yra sukūrusi specialiai pritaikytas padangas, pasižyminčias ne tik šiomis savybėmis, bet ir itin dideliu saugumu šlapiame ir sausame kelyje, trumpu stabdymo atstumu, pasipriešinimu akvaplanavimui ir ypatingai elektromobiliams svarbiu itin mažu pasipriešinimu riedėjimui.
 
„Kadangi didesnis elektromobilių ir hibridinių automobilių svoris reiškia didesnę padangų apkrovą, jos yra žymimos XL indeksu, – sako Andreas Schlenke, „Continental“ padangų kūrimo inžinierius. – Be to, dėl didesnio elektrifikuotų automobilių sukimo momento pajudant padangos labiau dyla, todėl jos turi specialų protektoriaus raštą ir medžiagų sudėtį .“ Mažas pasipriešinimas riedėjimui pasiekiamas naudojant specialų gumos mišinį, pritaikytą protektoriaus raštą ir tvirtą šoninės sienelės konstrukciją, taip pat siekiama, kad padangos būtų kuo lengvesnės. Taip pat dėl to, kad elektromobiliai yra žymiai tylesni už automobilius su vidaus degimo varikliais, labai svarbu mažas padangos triukšmingumas, kuris pasiekiamas padangos vidinėje dalyje montuojant ypatingos sudėties porolono sluoksnį – „Continental“ padangose tai yra „ContiSilent“ technologija.

 
Pirmąsias elektromobiliams pritaikytas „Conti.eContact“ padangas, kurios sertifikuotos naudoti „Smart EQ Forfour“ elektromobiliams, „Continental“ pristatė 2012 metais. Kitos elektromobiliams pritaikytos ir kaip originali elektromobilių ir hibridinių modelių įranga tiekiamos padangos yra itin mažu pasipriešinimu riedėjimui ir saugiomis savybėmis pasižyminčios „EcoContact 6“ padangos. Taip pat gamoje yra energiją tausojančios sportiškos „SportContact 5“ padangos, skirtos tokiems galingiems elektromobiliams kaip „Tesla Model S“, o iš viso „Continental“ siūlo daugiau kaip 100 padangų modelių, pritaikytų naudoti elektromobiliams ir hibridiniams automobiliams.
 
---------
Elektromobilių įkrovimo stotelių žemėlapis:
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 5000 skelbimų, virš 7000 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1600 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
© Autoasas.lt 2007-2021

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk CVkodas.lt