Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2020-08-01
Elonas Muskas pažadėjo: „Tesla“ technologijos – visiems. Tokio sprendimo priežastis sužavės

Elonas Muskas pažadėjo: „Tesla“ technologijos – visiems. Tokio sprendimo priežastis sužavės
 
Elonas Muskas viešai prisižadėjo, kad „Tesla“ leis kitiems automobilių gamintojams naudotis jų licencijuota programine įranga ir tieks jėgos pavaras bei baterijas.
 
Pastaruoju metu ne vienas automobilių gamintojas viešai prisipažino, kad stipriai atsilieka nuo „Tesla“.
 
Tiek ir „Audi“ vadovas tvirtino, kad automobilių gamintojas atsilieka nuo „Tesla“ dviem metais, tiek ir „VW“ vadovas Herbertas Diessas. Tiesa, jis tikisi, kad agresyvi „VW“ politika elektromobilių sektoriuje leis pasivyti lyderiaujančią „Tesla“.
 
Akivaizdu, jog „Tesla“ yra pasaulinis elektromobilių lyderis ir senieji automobilių gamintojai yra atsiliekančiųjų vaidmenyje.
 
Ir Elonas Muskas yra pasirengęs jiems padėti. Skamba kiek keistai, bet „Tesla“ vadovas mano, jog konkurentams reikia padėti pereiti prie elektromobilių ir, kad jie tą padarytų kuo greičiau.
Todėl Elonas viešai pasižadėjo, kad „Tesla leis naudotis savo licencijuota programine įranga ir tieks jėgos pavaras bei baterijas.“
 
Kodėl tą darys? Atsakymas žavingas: „mes tik stengiamės pagreitinti [perėjimą] prie tvarios energijos, o ne sužlugdyti konkurentus“, - teigia charizmatiškasis Elonas.
 
Elonas netgi teigia, kad „Tesla“ norėtų licencijuoti ir autopilotą, nors anksčiau yra pripažinęs, kad tą padaryti yra gana sudėtinga.
 
Įdomu yra tai, kad „Tesla“ jėgos pavaras ir baterijas konkurentams jau yra tiekusi ir „Tesla“ technologijomis naudojosi „Mercedes-Benz“ bei „Toyota“.
 
Jie buvo „Tesla“ akcininkai ir tokia praktika naudojosi iki 2015-ųjų, kol buvo nutrauktos visos bendradarbiavimo programos.
 
Panašu, jog „Tesla“ grįš prie tokios praktikos ir padės kitiems automobilių gamintojams pereiti prie elektromobilių. Žinoma, nereikia manyti, kad tą „Tesla“ darys už ačiū. Tai gali būti ir geras pajamų šaltinis.
 
Iš kitos pusės, kam išradinėti dviratį, jei esamos „Tesla“ technologijos veikia ir jas gali pritaikyti kurdamas savo elektromobilius. Klausimas tik vienas: kurie senieji automobilių gamintojai išdrįs nueiti pas Eloną?
---------
Elektromobilių įkrovimo stotelių žemėlapis:
 
technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti 5000 skelbimų, virš 8300 atsiliepimų apie automobilius bei beveik 2000 automobilių apžvalgų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2024

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt