Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2017-05-26
Garsiai dainuoti vairuojant – ne tik smagu, bet ir sveika

Garsiai dainuoti vairuojant – ne tik smagu, bet ir sveika
Automobilių gamintojas „Ford“ bei garso ir programinės įrangos paslaugų įmonė „Harman“ surėmė pečius bendrai veiklai. Dar praėjusį rudenį įmonės paskelbė, kad nuo 2017 metų „Ford“ automobiliuose bus pradėta montuoti aukščiausios kokybės, unikali ir visiškai nauja „Bang&Olufsen Play“ garso sistema.

Savo pažadą įmonės pildo nieko nelaukdamos – naujos kartos „Ford Fiesta“ yra pirmasis „Ford“ modelis, kuriame yra įmontuoja „B&O Play“ garso sistema. Palaipsniui ši garso sistema turėtų atsirasti visuose naujuose „Ford“ modeliuose.
 
„Keliaujant automobiliu, mūsų klientai pageidauja klausytis aukštos kokybės garso. Neabejojame, kad šį jų norą išpildys mūsų partnerystė su „Harman“. Nauja garso patirtis užtikrins ir naują vairavimo patirtį“, – įsitikinęs Raj Nair, „Ford“ vykdantysis prezidentas ir produktų plėtros vadovas.

Tyrimai rodo, kad net trečdalis automobilių pirkėjų, rinkdamiesi transporto priemonę, atkreipia dėmesį, kokio prekės ženklo garso aparatūra yra jame įmontuota. Ir nenuostabu, juk žmonės keliaudami mėgsta klausytis muzikos, ir daugelis automobilyje įsijungia tokią muziką, kurios nedrįsta klausytis namuose ar darbe. 
 
Kuomet garsas užpildo erdvę, kurioje sėdima, atsipalaiduojama ir dainuojama „iš širdies“. Toks dainavimas, anot psichologų, yra labai sveikas žmogaus psichinei bei fizinei jausenai. Dainuojant sulėtėja kvėpavimas, atsipalaiduoja raumenys, taip yra išleidžiamos sukauptos emocijos, atsipalaiduojama nuo streso, patiriami teigiami jausmai.
 
Naujoji „B&O Play“ garso sistema, pritaikyta „Fiesta“ salonui, yra galingiausia šioje automobilių klasėje. Kad užtikrintų 675 vatų galios garso sistemos kokybę, inžinieriai visus metus klausėsi daugiau nei 5000 įvairaus žanro kūrinių, atliekamų įvairiu garsu.
„B&O Play“ produkcija pasižymi aukščiausios kokybės garsu, išskirtiniu dizainu ir meistriškumu. Išskirtinė garso kokybė pasiekiama garsiakalbius išdėliojant tam tikrose automobilio salono vietose. Dinamiškas garsiakalbių reguliavimas užtikrina optimalų garsą visame salone, nepriklausomai nuo važiavimo sąlygų ar sėdėjimo padėties.


„Ford“ ir „Harman“ siekiami tikslai – kokybė, laisvė ir novatoriškumas, nauja vairavimo patirtis. „Ford“ yra idealus automobilių gamintojas, galintis pasidalinti unikaliu „B&O Play“ garsu su automobilių mėgėjais visame pasaulyje“, – sakė „Harman“ vykdantysis prezidentas ir garso technologijų skyriaus prezidentas Michael Mauser. 
 
Norėdami pademonstruoti tikrą „B&O Play“ garso galią „Ford“ ir „Harman“ sukūrė instaliaciją, leidžiančią patirti penkis garso pojūčius ir pavadino ją „Garso kelionės“. Instaliacija vaizduoja tris skirtingas gyvenimo aplinkas – mišką, kanjoną bei vandenyną. Ši instaliacija vizualizuoja garso bangas, parodo, kaip garsas gali transformuoti kasdienę erdvę bei leidžia patirti turtingesnį vidinį garso išgyvenimą.
 
Daugiau apie Ford Fiesta, 2008 - 2017
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt