Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2020-11-17
Italijos policijos „Lamborghini Huracán“ nėra tik dekoracija - jis buvo panaudotas praktiškai

Italijos policijos „Lamborghini Huracán“ nėra tik dekoracija - jis buvo panaudotas praktiškai
 
„Lamborghini Huracán“ - tai aštriomis linijomis pasižymintis itališkas superautomobilis. Ne vienam žmogui tai yra svajonių automobilis, o Italijos policija vieną tokį turi. Ir ne tik dėl vaizdo - visai neseniai „Huracán“ policijai iš tikrųjų pasitarnavo. Tai yra labai itališka istorija.
 
Dubajaus policija dažnai puikuojasi savo superautomobilių kolekcija. Patiklūs žmonės dažnai apie juos diskutuoja ir internete, kartodami, kad tokie automobiliai yra reikalingi, nes greičio viršytojai ten irgi vairuoja superautomobilius. Iš tikrųjų, Dubajaus policijai tie automobiliai nėra reikalingi, jų yra nedaug ir pagrindinė jų funkcija yra turistų linksminimas.
 
Italijos policijos „Lamborghini“ iš esmės irgi nėra praktiškas automobilis. Superautomobiliai policijai tiesiog nėra reikalingi. Tiesą sakant, dėl praktinių priežasčių jie nėra reikalingi niekam. Juolab, kad policija galėtų įsigyti kur kas pigesnių ir beveik tiek pat greitų sedanų ir universalų.
 
Tačiau šįkart „Lamborghini Huracán“, kuris Italijos policijai priklauso nuo 2017 metų, įvykdė rimtą misiją - iš Padujos į Romą pristatė donoro inkstą. Apie 500 km kelionė truko kiek daugiau nei 2 valandas, nors įprastai tam reikėtų bent 5-6. Ir jei daugiau nei 200 km/val. greičiu autostradomis lekiantis policijos „Lamborghini“ jums neatrodo kaip labai itališkas vaizdas, jūs nežinote, kas yra Italija. 
 
 
Tiesą sakant, kai policija gavo tą „Huracán“, buvo kalbama, kad jis bus naudojamas patruliavimui greitkeliuose (nes taip kiečiau) ir greitam reagavimui į eismo įvykius. Be to, organų transportavimas nuo pat pradžių buvo viena iš „Lamborghini“ funkcijų, nes ne visos senuose pastatuose įsikūrusios ligoninės turi sraigtasparnių aikšteles.
 
 
„Lamborghini Huracán“ turi 610 AG ir gali įsibėgėti iki 325 km/val. 100 km/val. pasiekiamas per maždaug 3 sekundes. Entuziastai šiuos automobilius mėgsta ir dėl atmosferinio V10 variklio - jis nėra toks galingas, taupus ir kompaktiškas kaip turbokompresoriniai konkurentai, bet kam tai rūpi? Tais 2017 metais „Huracán“ pakeitė policijos „Gallardo“, kuris iškeliavo į muziejų.
Daugiau apie Lamborghini Huracan, 2014 - 2023 technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt