Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2017-02-03
Kelių gaidelio skrydis daugiau nei 300 km/val. greičiu – pamoka visiems

Kelių gaidelio skrydis daugiau nei 300 km/val. greičiu – pamoka visiems
Socialinėje erdvėje plinta vaizdo įrašas su sportiniu automobiliu „Audi R8 GT“. Šalia vairuotojo sėdintis keleivis vaizdo kamera filmavo ekstremalų pasirodymą – Kinijos greitkeliu vairuotojas „spaudė“ maždaug 320 km/val. greičiu.

Žiūrint vaizdo įrašą per kūną bėga šiurpas – greitkelyje apstu kitų automobilių, tačiau vairuotojas tarp jų „nardo“, taip pat lenkimus atlieka šoninėmis juostomis ir visą laiką greitis siekia apie 320 km/val. Lyg to būtų maža, akivaizdu, kad eismo sąlygos itin prastos – matomumą riboja rūkas.
 
Kad ir kaip bebūtų, tai buvo paskutinis vairuotojo pasirodymas gyvenime. Kelių gaidelio skrydis baigėsi ne tik vairuotojo, tačiau ir keleivio mirtimi.
 
 
Vaizdo įrašo pabaigoje užfiksuota, kaip atrodo sportinis automobilis po avarijos – iš jo liko tik metalo laužas. Avarija įvyko sausio 28 dieną, Kinijos Anhui provincijoje.
 
Toks kelių gaidelio „pasirodymas“ turėtų tapti rimta pamoka visiems – jau nekalbant apie leistino greičio viršijimą, vairuotojai šaltuoju metų laiku, kai eismo sąlygos neprognozuojamos, turėtų rinktis saugų greitį, tačiau ne maksimaliai leistiną.
 
 
Tačiau ir Lietuvoje realybė kitokia: net ir žiemą magistralėje didesnis nei 200 km/val. greitis lietuviams ne riba.
 
Praėjusiais metais vien magistraliniuose keliuose A1 ir A2 užfiksuota bent 10 vairuotojų, kurie pro stacionarius greičio matuoklius pralėkė didesniu nei 200 km/val. greičiu.
 
Viršytas saugus greitis buvo ir, matyt, dar ilgokai išliks svarbiausia skaudžių nelaimių mūsų keliuose priežastimi. Praėjusiais metais Lietuvos magistraliniuose keliuose įvyko 234 įskaitiniai eismo įvykiai. Per šiuos įvykius 51 žmogus žuvo ir 303 buvo sužeisti.
 
Kokios pasekmės laukia greitį propaguojančius kelių gaidelius puikiai atskleidžia Kinijoje užfiksuota avarija.

Daugiau apie Audi R8, 2008 - 2015
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt