Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2017-10-10
Lietuvoje jau galima užsisakyti Volkswagen krosoverį „T–Roc“

Lietuvoje jau galima užsisakyti Volkswagen krosoverį „T–Roc“
Vokietijos automobilių gamintoja „Volkswagen“ pradeda naujausio krosoverio „T–Roc“ išankstinius pardavimus Lietuvoje. Pirmieji pristatymai šio šiuolaikiško automobilio savininkams numatomi metų pabaigoje. 

„Šis visiškai naujas modelis yra mūsų debiutas mažame krosoverių segmente. Komfortiškame ir erdviame „T-Roc“ pakaks vietos jūsų asmenybės atsiskleidimui, o kruopščiai apgalvoti dizaino elementai drauge su nesuskaičiuojama galybe pasirinkimų tik sustiprins šį bendrą įspūdį. Tai yra išskirtinio charakterio automobilis, kurio verta laukti“, – teigia  Ilgvars Ļubka, „Volkswagen“ prekės ženklo vadovas Baltijos šalyse.
Visureigio funkcionalumas, sportiškas kompaktiškumas

„T–Roc“ galima pasirinkti trijų galingumo lygių: 85 kW / 115 AG – automobiliai varomi priekiniais ratais ir turi mechaninę pavarų dėžę, 110 kW / 150 AG – automobilis gali būti varomas priekiniais arba visais ratais, taip pat 7 greičių DSG, 140 kW / 190 AG – automobilis yra varomas visais ratais ir standartiškai turi 7 greičių DSG.
Automobilyje yra įdiegtos pažangios pagalbos sistemos („Front Assist“ ir „Lane Assist“), inovatyvios skaitmeninės funkcijos (naujos kartos „Active Info Display“), šeši efektyvūs varikliai (su 140 kW / 190 AG) ir novatoriškas dizainas. Krosoverio vairuotojas pajaus ne tik visureigio funkcionalumą, bet ir sportišką kompaktiškumą.


Drąsus ir ryškus dizainas

Klientas „T–Roc“ automobilį galės dar labiau pritaikyti savo stiliui pasirinkdamas „Style“ arba „Sport“ variantą, kuris gali būti dar labiau patobulintas su „R-Line“ išorinės apdailos paketu. Automobilis gali būti dažomas dviem spalvomis, o „T–Roc“ „Design Line“ interjerą galima sukurti pagal savo skonį, pasirenkant iš kaip niekad didelės spalvų pasiūlos ir suteikiant automobiliui asmeniškumo paryškintomis spalvotomis detalėmis. 

Intensyvioms miestų gatvėms ir aktyviam laisvalaikiui užmiestyje 

„T-Roc“ galima užsisakyti su naujos kartos ekranu „Active Info Display“ ir iki 8,0 colių dydžio informacine – pramogine sistema. Garso sistemą galima dar labiau pagerinti pasirinkus 300 vatų „Beats“ garso sistemą, specialiai pritaikytą „T-Roc“ interjerui. Visais ratais varomi „T-Roc“ standartiškai turi „4MOTION Active Control“ asistentą, leidžiantį pasirinkti vairavimo profilį. Vairuotojai gali rinktis tarp dviejų bekelės režimų „Off Road“ bei „Off Road individual“ ir dviejų greitkelio profilių „Street“ bei „Snow“. 


Į standartinę krosoverio „T–Roc“ įrangą yra įtrauktos aukštųjų technologijų sistemos, tokios kaip „Front Assist“ stebėjimo sistema su miestui pritaikytais avariniais stabdžiais ir pėsčiųjų stebėjimu, automatinė stabdymo sistema ir juostos laikymosi sistema „Lane Assist“. Šiam krosoveriui papildomai galima sukonfigūruoti vienuolika pagalbos sistemų. 

Šio automobilio yra konkurencinga kaina – jis kainuos nuo 18 497 EUR. 
 
Spauskite ir sužinokite daugiau apie Volkswagen T-Roc
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti 5000 skelbimų, virš 8300 atsiliepimų apie automobilius bei beveik 2000 automobilių apžvalgų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2024

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt