Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2016-06-28
Naujas darbinis arkliukas „Fiat Fullback“ – jau Lietuvoje

Naujas darbinis arkliukas „Fiat Fullback“ – jau Lietuvoje
Lietuvą pasiekė naujasis „Fiat“ pikapas „Fullback“ – patikimas ir praktiškas automobilis, gebantis atitikti profesionalaus vartotojo poreikius, taip pat patenkinti kasdienes ar laisvalaikio reikmes. Naujasis „Fiat Fullback“ pikapas tampa svarbiu „Fiat“ lengvojo komercinio transporto gamos nariu, kurioje nuo šiol galima rasti įvairiapusį modelių pasirinkimą.

„Pikapai yra sparčiai populiarėjantis lengvojo komercinio transporto segmentas, kuriame „Fiat“ startuoja su itin konkurencingu „Fullback“ modeliu. Simboliška, kad šiuo vardu vadinami paskutinės linijos regbio žaidėjai, galintys atlikti ir gynybinę, ir puolimo funkciją. Tai gerai atspindi šio modelio patikimumą ir universalumą bei plačias pritaikymo galimybes tiek komerciniams, tiek kasdieniams poreikiams ar aktyviam laisvalaikiui gamtoje“, – sakė „Fiat“ įgaliotojo atstovo Baltijos šalyse įmonės „Autobrava“ direktorius Renaldas Gineika.

 
Lietuvos rinkai skirti „Fiat Fullback“ modeliai komplektuojami su 2,4 litro turbodyzeliniais aliuminio varikliais, išvystančiais 113 kW/150 AG arba 133 kW/180 AG galią. Kartu su šiais varikliais galima pasirinkti iš šešių laipsnių mechaninės ir penkių laipsnių automatinės pavarų dėžės su sportiniu režimu, taip pat galinių arba visų varančiųjų ratų pakabos. 
 
Naujojo „Fiat Fullback“ pirkėjai gali pasirinkti iš plataus šio modelio konfigūracijų spektro – „Single Cab“, „Extended Cab“, „Double Cab“ ir „Chasis“. Taip pat siūlomi ir trys „Fiat Fullback“ apdailos variantai. Toks platus „Fiat Fullback“ konfigūracijų pasirinkimas leidžia patenkinti specifinius verslo ar tokiose srityse kaip žemės ūkis, miškininkystė, statybos ar energetikos srityse dirbančių specialistų poreikius.
 
Tarp standartinės arba pasirenkamos „Fiat Fullback“ įrangos, priklausomai nuo konkrečios modelio konfigūracijos yra šie dalykai: 7 oro pagalvės įskaitant pagalvę vairuotojo keliams, įvairios asistavimo sistemos (įspėjimas apie juostos kirtimą, įvažiavimo į įkalnę, stabilumo kontrolės, priekabos stabilumo, keturių varančiųjų ratų kontrolės sistemos), „bi-xenon“ tipo žibintai su LED dienos šviesomis, galinio vaizdo kamera, dviejų klimato zonų kontrolė, beraktė užvedimo sistema, navigacijos sistema su 7 colių įstrižainės jutikliniu ekranu, „Bluetooth“ ryšiu ir USB jungtimi.

 
Naujojo „Fiat Fullback“ pirkėjai taip pat galės užsisakyti odines sėdynes su apšildoma priekinių sėdynių eile, odinį vairą bei ranktūrį, apšviečiamus durų slenksčius, papildomą laiptelį po durimis, galinio bamperio apdailą su galimybe ant jo užlipti.
 
Visų versijų „Fullback“ yra iki 1,78 m aukščio, 1,81 m pločio, o atstumas tarp ratų ašių sudaro 3 metrus. Automobilio ilgis ir krovinių skyriaus dydis priklauso nuo pasirinktos konfigūracijos: „Single Cab“ modelis yra 5,15 m ilgio, o jo krovinių skyrius – 2,26 m, „Extended Cab“ – atitinkamai 5,27 m ir 1,85 m, o „Double Cab“ – 5,28 m ir 1,52 metro. Maksimalus vežamo krovinio svoris, priklausomai nuo pasirinkto modelio varianto, gali siekti net iki 1,1 tonos.
 
„Fiat Fullback“ kaina Lietuvoje prasideda nuo 28 520 EUR.
 
Daugiau apie šį automobilį:
Fiat Fullback, 2016 - dabar
VIDEO

Įdomiausi automobiliai

Automobilio pirkimo pardavimo sutartis

Taršos mokesčio lentelė

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 5000 skelbimų, virš 7000 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1600 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2021

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk CVkodas.lt