Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2020-05-10
Naujas „Jeep Wrangler“ saugumo bandymuose pasirodė keistai - tai pirmas toks automobilis JAV

Naujas „Jeep Wrangler“ saugumo bandymuose pasirodė keistai - tai pirmas toks automobilis JAV
 
JAV greitkelių eismo saugumo draudimo institutas (IIHS) atlieka automobilių saugumo bandymus. Ši organizacija išbandė šimtus, o gal ir tūkstančius naujų automobilių. Ir nei vienas iš jų nepasirodė taip keistai kaip „Jeep Wrangler“.
 
Naujausios kartos „Jeep Wrangler“ gaminamas nuo 2018 metų. Tai - tikras visureigis, išsaugojęs daug bekelei svarbių savybių. Kalbame ne tik apie rėminę konstrukciją, bet ir apie lengvai nuimamas dureles, nulenkiamą priekinį stiklą, dideles ir storas padangas.
 
Tiesa, negalime apsimesti, kad visi „Jeep Wrangler“ važinės tik dykumų kopomis ar miško purvynais. Daugelis šių automobilių tarnaus kaip ir kur kas kuklesnės mašinos - veš vaikus į mokyklą. Todėl „Wrangler“ turi būti labai saugus.

Tai, kad didesni automobiliai yra saugesni, yra labai senas mitas, bet juo vis dar tiki nemažai žmonių. Šis saugumo bandymas jų įsitikinimų tikrai nepakeis, bet visi sutiks, kad šiame teste „Jeep Wrangler“ pasirodė kiek keistai. Šio bandymo metu su nejudančia kliūtimi susidūrė tik maža „Wrangler“ priekinio paviršiaus dalis. Tai - gana sudėtingas bandymas, nes visa smūgio jėga tenka tik konstrukcijos kampui. Tačiau per visą JAV greitkelių eismo saugumo draudimo instituto bandymų istoriją nei vienas automobilis nepasirodė taip keistai kaip naujasis „Wrangler“.
 
Taip, šis visureigis apvirto. Sakome, kad „Wrangler“ pasirodė „keistai“, nes apsivertimas dar nereiškia, kad keleiviai bus rimtai sužaloti. Kitaip tariant, galėjo būti ir blogiau.
 
Kas nutiko? Na, „Wrangler“ yra gana aukštas automobilis. Smūgio jėga išplėšė ratą ir jis palingo po visureigio konstrukcija. Šio pleišto pakako, kad aukštą svorio centrą turintis „Wrangler“ nuvirstų ant šono kaip išgąsdina ožka.
 
Štai 2015-ųjų „Jeep Wrangler“ saugumo bandymas. Žemesnis visureigis taip paprastai neapsivertė:
 
 
IIHS ekspertai teigia, kad naujasis „Wrangler“ išlaikė vairuotoją vietoje ir jis nebūtų patyręs didesnių sužeidimų. Tačiau apsivertimas vis tiek yra nedovanotina avarijos pasekmė. Ir nemanykite, kad tai - atsitiktinumas. Taip apsivertė su iš 3 bandytų „Wrangler“.
Spauskite ir sužinokite daugiau apie Jeep Wrangler technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt