Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2022-09-23
Perkate automobilį kreditu ar lizingu – ką pasirinkti?

Perkate automobilį kreditu ar lizingu – ką pasirinkti?
Šiuolaikiniame pasaulyje, norėdami pasiekti visus savo tikslus, kartais negalime sumokėti visos kainos, ypač kai kalbame apie reikšmingesnius pirkinius, tokius kaip automobiliai. Vis dažniau žmonės ima paskolą transporto priemonei įsigyti, tačiau pirmiausia būtina suprasti egzistuojančius variantus.

Kokios paskolos yra suteikiamos norint įsigyti automobilį?

Pirkdami transporto priemonę, daugelis žmonių renkasi lizingą, ir dažnai pastebi, kad jų mėnesinės įmokos yra mažesnės; kiti renkasi imti paskolą, bet kuo tai skiriasi?

Lizingas:

  • Vien išankstinės išlaidos paprastai būna mažesnės.
  • Išnuomotos transporto priemonės paprastai sudaromos pagal techninės priežiūros sutartį; mokate tik už įprastinę priežiūrą, pvz., alyvos keitimą ir padangų keitimą.
  • Tačiau būtina paminėti, kad jūs neturite transporto priemonės, bet mokate už naudojimąsi ja per nuomos laikotarpį. Galų gale jūs turite grąžinti automobilį, nebent jį perkate.
Imti paskolą:

  • Tai leidžia geriau valdyti automobilį.
  • Jums reikės gero ar puikaus kredito balo, kad galėtumėte gauti lizingą, tačiau beveik kiekvienas gali gauti paskolą automobiliui.
  • Paskolos mėnesinės įmokos beveik visada yra didesnės nei lizingo. Suteikę paskolą, sumokėsite visas transporto priemonės išlaidas. Su lizingu jūs tiesiog padengiate nuvertėjusią automobilio vertę.
Juk nėra akivaizdaus pasirinkimo, kiekvienas galėtų pasirinkti skirtingą būdą, atsižvelgdamas į savo finansus ir poreikius. Jei galite mokėti didesnes sumas ir, galų gale, norite turėti automobilį, tuomet turėtumėte imti paskolą, tačiau jei ieškote mažesnių mėnesinių įmokų, lizingas būtų geresnis pasirinkimas.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 2800 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1840 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt