Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2022-01-08
Pirmuosius elektrinius „Silverado“ pikapus „Chevrolet“ išpardavė per 12 minučių

Pirmuosius elektrinius „Silverado“ pikapus „Chevrolet“ išpardavė per 12 minučių
Virtualioje erdvėje vykstančioje technologijų konferencijoje CES 2022 „Chevrolet“ pristatė naują elektrinį pikapą „Silverado EV“. Jo pasirodymo gatvėse reikės šiek tiek palaukti, o pirkėjai lauks dar ilgiau, nes pirmieji modeliai buvo išpirkti akimirksniu.
 
„Chevrolet Silverado“ yra labai populiarus pikapas. Na, ne toks populiarus kaip „Ford F-150“ ar „Dodge Ram“, bet trečia vieta pikapų šalyje yra garbinga. „General Motors“ su nauja „Ultium“ platforma drąsiai žengia į elektromobilių pasaulį ir „Silverado EV“, atrodo, bus labai sėkmingas žingsnis.
 
17 colių ekranas viduje, 10,2 kW galia išoriniams priedams (pavyzdžiui, įrankiams) ir daugiau nei 640 km tarp įkrovimų atrodo kaip išties puikios charakteristikos. Be to, „Silverado EV“ pirkėjai galės rinktis stiklinį stogą, keturių vairuojamų ratų sistemą, bekelės paketą. Beveik 500 kW galios pakaks šiam pikapui iki 97 km/val. įsibėgėti per mažiau nei 4,5 sekundes.
 
 
©Gamintojo nuotrauka

„Silverado EV“ baterijų talpa nėra atskleidžiama, bet turint omenyje, kad tai - „Hummer EV“ giminaitis, galime tikėtis keturių 50 kWh modulių. Juos bus galima įkrauti iki 350 kW galia. Kaip ir „F-150 Lightning“, „Silverado EV“ turės dvipusio krovimo sistemą - pikapas galės paskolinti savo elektros namui. 
 
Žinoma, „Silverado EV“ yra varomas keturiais ratais, turi nepriklausomą važiuoklę, pneumatinę pakabą. Specialiai bekelei skirtas „Trail Boss“ paketas.

 
„Silverado EV Trail Boss“
©Gamintojo nuotrauka

Pikapai JAV dažnai naudojami darbui. Įmonės tikriausiai dažniau rinksis WT versiją, kuri yra pigesnė ir neturi tiek daug technologinės prabangos. Tiesa, kadangi WT turės paprastesnę važiuoklę, šis modelis negalės pavežti tokių sunkių krovinių.
 
Įprasti „Silverado EV“ gali patempti sunkesnę nei 4500 kg priekabą. Tuo tarpu „Silverado EV WT“ nenorėtų tempti daug sunkesnių krovinių nei 3600 kg. Ir krovinių kėbule WT veš lengvesnius svorius - 544 kg prieš 589. Tačiau praktiškumui turbūt svarbiau tai, kad sulanksčius sėdynes „Silverado EV“ gale galima vežti 3,3 metrų ilgio daiktus.
 
 
„Silverado EV WT“
©Gamintojo nuotrauka

Elektrinio „Chevrolet Silverado“ laukia tūkstančiai amerikiečių. Galbūt jie norėtų prabangesnio „RST First Edition“? Tai - kol kas brangiausias ir prabangiausias numatytas modelis. Nepaisant jo pavadinimo jis pasirodys antras - jo laukiama 2023-iųjų rudenį. Jis kainuos nuo 105 tūkstančių dolerių (plius bus taikomi papildomi su logistika ir atstovybėmis susiję mokesčiai). Visus numatytus „RST First Edition“ modelius „Chevrolet“ pardavė per 12 minučių nuo rezervacijų sistemos atidarymo. Darbinis arklys WT pasirodys 2023-iųjų pavasarį - jis kainuos nuo 40 tūkstančių. Vėliau pasirodysiantys modeliai kainuos nuo 50-60 tūkstančių dolerių, prabangesnių versijų kainos sieks 70-80 ir daugiau tūkstančių.
 
„Chevrolet Silverado EV“ jau sulaukė daugybės užsakymų ir jie vis dar plaukia. Amerikiečiams patinka prabangūs pikapai ir šioje kategorijoje šis automobilis net nėra išskirtinai brangus. Be to, didelis nuvažiuojamas atstumas, patogus krovinių skyrius, puikios dinaminės savybės - kas gali nepatikti? „Chevrolet Silverado EV“ dėl amerikiečių lojalumo markėms nepavys „Ford F-150 Lightning“ ir naujovių mėgėjų akyse rikiuosis už „Riviant R1T“, bet į kelius išvažiavęs „Tesla Cybertruck“ sutiks daug elektrinių pikapų.

Daugiau apie Chevrolet Silverado, 2019 - dabar technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 2500 skelbimų, virš 7500 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1800 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt