Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2018-11-02
„Rolls-Royce“ durelėse slepiasi skėtis, bet kaip su juo susijusi drėgmė nekenkia automobilio metalui

„Rolls-Royce“ durelėse slepiasi skėtis, bet kaip su juo susijusi drėgmė nekenkia automobilio metalui
Visus automobilius laikas veikia neigiamai. Plienas rūdija, aliuminį taip pat puola korozija, o dažus gadina saulė. Stengiamės savo automobilius išlaikyti sausus, tačiau kartais tai neįmanoma ir po kiek laiko pastebime neigiamas pasekmes. Bet kaip „Rolls-Royce“ durelių viduje slepiamas skėtis negadina jų mechanizmo? Kaip su juo susijusi drėgmė neskatina korozijos?
 
Skėtis durelėse yra puiki mintis. Ją išpopuliarino „Rolls-Royce“, tačiau dabar skėtį rasite ir „Škoda Superb“ durelėse. Iš ten jį reikia išimti, kad jis išdžiūtų, tačiau tai vis tiek yra labai patogu. „Rolls-Royce“ didžiuojasi, kad su šia marke susijusi prabanga nesibaigia vos išlipus iš automobilio, bet skėtis durelėse nėra toks jau paprastas dalykas.
 
„Rolls-Royce“ skėtis yra gana kompaktiškas, todėl jam didelės angos nereikia. Aišku, tai reiškia, kad norint jį įdėti į jo įprastą vietą, jį reikia tinkamai sulankstyti, kad jis tilptų į angą. Pats skėčio skyrelis durelėse ar jų rėme nėra toks paprastas, kaip gali pasirodyti.
Visų pirma, „Rolls-Royce“ savininkai savo skėčių nenori nešti namo, kad juos tinkamai išdžiovintų. Tai reiškia, kad skėčiai durelėse gyvena nuolat, o tai nėra labai gerai. Šlapias skėtis varva ir bent jau teoriškai skatina koroziją. Kaip su tuo kovojama?

 
Skėtis „Rolls-Royce“ durelėse jau yra tradicinė detalė 
 
Visų pirma, iš skėčio skyrelio į durelių apačią yra nuvestos drenažo linijos, kurios vandenį efektyviai pašalina. Durelių vidus ir mechanizmai yra padengti antikorozine medžiaga, tačiau varvantis vanduo juos vis tiek pažeistų. Naujesni „Rolls-Royce“ automobiliai taip pat į skėčio skyrelį pučia šiltą orą, kuris jį aktyviai džiovina.
 
„Rolls-Royce“ savo skėčiais neįtikėtinai didžiuojasi. Jie yra itin kokybiški, jų savikaina siekia kelis šimtus eurų. Internete parduodami originalūs „Rolls-Royce“ skėčiai taip pat kainuoja nuo 800 eurų už porą. Aišku, kam jie reikalingi, jei neturi automobilio, tačiau tai kartu parodo „Rolls-Royce“ požiūrį į kokybę - net ir skėčiai negali būti pigesni.
Spauskite ir sužinokite daugiau apie Rolls-Royce Wraith technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt