Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2019-06-02
Rusijoje prasidės serijinė elektromobilių ZETTA su Dujunovo motoratais gamyba

Rusijoje prasidės serijinė elektromobilių ZETTA su Dujunovo motoratais gamyba
Iki šių metų pabaigos Toljatyje bus pradėta serijinė visiškai elektrinių miesto automobilių ZETTA gamyba. 
 
Šį elektromobilį sukūrė ZETTA kompanijų – inžinerinių, prototipavimo, automobilių pramonės komplektuojančių dalių gamybos – grupė.
 
Kompaktinės klasės mašinoje 3 durelės, o viduje numatyta vieta keturiems žmonės – vairuotojui ir 3 keleiviams. Nors veikiausiai, salone patogiai jaustis galės tik du.
 
Bus siūlomi du variantai – su priekiniais ir su visais varomais ratais. Varikliai energiją ims, priklausomai nuo modifikacijos, iš akumuliatorių, kurių talpa – nuo 10 iki 32 kWh. Vienu įkrovimu bus galima nuvažiuoti nuo 200 iki 560 kilometrų, maksimalus greitis – 120 km/h.
 
 
Pagrindinės sistemos bus valdomos per lietimui jautrų ekraną priekiniame skydelyje. Automobilyje bus kondicionierius ir berakčio užvedimo funkcija. Automobilio gabaritai — 1600 × 3030 × 1760 mm.
Serijinės ZETTA gamybos konvejerio projektavimas pradėtas 2018 metai. Dabar Toljatyje statomos ir įrengiamos gamybinės patalpos.
 
Planuojama, kad pigiausias elektromobilio vaiantas kainuos $7500. Planuojama per metus pagaminti po 15 000 ZETTA automobilių. 
 
building-tech.org
technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti 5000 skelbimų, virš 8300 atsiliepimų apie automobilius bei beveik 2000 automobilių apžvalgų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2024

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt