Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2020-12-30
Sunku patikėti, koks keistas šis "Subaru" pranešimas

Sunku patikėti, koks keistas šis
 
„Subaru“ ilgą laiką apie elektromobilius apskritai negalvojo. Kartu su savo daline savininke „Toyota“ „Subaru“ galvojo tik apie hibridinius automobilius. Tačiau laikai keičiasi ir „Subaru Europe“ ką tik paskelbė apie būsimą elektromobilį. Ką norėtumėte apie jį sužinoti?

Patikėkite žurnalistais - „Subaru“ viešieji ryšiai yra vieni prasčiausių tarp pagrindinių automobilių gamintojų. Jei „Subaru“ nusisamdytų du paauglius ir suteiktų jiems prieigą prie savo socialinių tinklų ir pranešimų spaudai platinimo platformų, situacija pagerėtų keliais šimtais kartų. Šiemet „Subaru Europe“ paskelbė vos 3 pranešimus spaudai (ir kelias nuotraukų galerijas). Ir paskutinis iš jų yra susijęs su svarbiausiu artėjančiu įvykiu - nauju elektromobiliu.
 
Gruodžio 14 dieną, „Subaru Europe“ išplatino pranešimą spaudai, kuriame skelbiama, kad kompanija patvirtino, jog ruošiasi pristatyti naują elektromobilį. Jis dalinsis platforma su „Toyota“ ir bus maždaug „Forester“ dydžio visureigis. Pabrėžiama, kad elektromobilis reikalingas dėl kompanijos siekių sumažinti markės automobilių poveikį aplinkai ir norint patenkinti žmonių norus vairuoti alternatyviomis jėgainėmis varomus automobilius. 
 
Koks tai bus automobilis? Na, anksčiau kitais kanalais buvo parodyta dizaino koncepcija „Subaru Evoltis“, tai tikriausiai tas automobilis atrodys taip. „Toyota“ neseniai paskelbė apie  „e-TNGA“ platformą, kuri tikriausiai taps to elektromobilio pagrindu.
 
Kada pamatysime „Subaru Evoltis“ gatvėse? Na, o čia jau baigiasi juokai apie „Subaru“ komunikaciją - kompanija skelbia, kad naujasis elektromobilis bus įvestas „pirmoje trečiojo dešimtmečio pusėje“. Rimtai. Bet kuriuo metu nuo dabar iki 2025-ųjų. Sklando gandai, kad „Subaru Evoltis“ pasirodys 2025-aisiais, nors kompanija tikrai norėtų paskubinti elektromobilio kūrimą.
 
Kada apie „Evoltis“ sužinosime daugiau? Vėlgi, klausykite tikslaus „Subaru“ atsakymo - „daugiau informacijos pasidalinsime kažkada kitais metais“.
 
Elektrinis „Subaru Forester“ skamba kaip gera idėja. Ir elektromobilių gamyba šiuo metu yra gera mintis. Kas ten žino - gal „Evoltis“ tikrai bus įspūdingas automobilis. Tačiau naujų elektromobilių per artimiausius kelis metus bus labai daug ir kompanijoms reikės išsiskirti. Kaip sužadinti žmonių emocijas, kai daugelis elektromobilių yra labai panašūs ir yra lyginami tik pagal nuobodžiai praktiškas kategorijas? „Subaru“, panašu, tai nerūpi apskritai.
---------
Elektromobilių įkrovimo stotelių žemėlapis:
 
technologijos.lt
VIDEO

Įdomiausi automobiliai

Automobilio pirkimo pardavimo sutartis

Taršos mokesčio lentelė

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 5000 skelbimų, virš 7000 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1600 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2021

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk CVkodas.lt