Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2018-12-18
Taksi Vilniuje: keliaukite saugiai ir patogiai

Taksi  Vilniuje: keliaukite saugiai ir patogiai
Šiuolaikinėje visuomenėje, norint pailsėti po sunkios darbo dienos ar savaitės, vis populiariau tampa leisti laisvalaikį atsisakant automobilio. Susitikę su draugais galime laisvai vakaroti, nesirūpinti automobilio parkavimu, išgerti taurę vyno ir išvengti kitų laiko planavimo rūpesčių, susijusių su automobiliu. Tokiu atveju tenka pasinaudoti taksi paslaugomis. Kaip išsirinkti tinkamiausią: nuo tvarkingo automobilio iki protingos kainos?

Nesvarbu, ar smagiai leidžiate laiką su draugais prie vyno taurės, ar atvykote į sostinę tvarkyti reikalų, aplankyti giminaičių, Jums tikrai prireiks taksi paslaugų. Taigi, taksi Vilniuje paslaugos teikimo pirmas žingsnis – jos užsakymas. Toliau seka nerimas koks automobilis ir kada atvažiuos, kiek kainuos kelionė. Ilgą laiką taksi paslaugų teikimas Vilniuje buvo ta sritis, kuriai trūko pokyčių ir naujovių. Tačiau pastaruoju metu situacija gerokai pasikeitė. Taksi galima išsikviesti ir skambučiu, ir SMS žinute, ir internetu ar per mobiliają programėlę. Pastarasis būdas tampa vis populiaresnis užsisakant taksi paslaugas.

Kaip veikia taksi programėlė?

Mobiliosios programėlės tapo neatsiejama taksi Vilniuje paslaugų teikimo dalimi. Tereikia atsisiūsti ją į išmanųjį telefoną ir galėsite patys rinktis kokiu automobiliu ir su kokiu vairuotoju keliausite. Vos pateikę užsakymą, galite stebėti taksi ekipažo judėjimo kryptį ir žinoti, kada tiksliai  atvyks iki Jūsų nurodytos vietos. Jums praneš taksi automobilio markę ir numerį. Jeigu abejojate ar turėsite pakankamai grynųjų pinigų, galite nusiraminti. Atsiskaityti galima ir kortele. Programėlėje turėsite galimybę suvesti savo banko kortelės duomenis. Apie visus apmokėjimus išsiunčiama informacija elektroniniu paštu.

Verta žinoti, jog programėlės pagalba galima pasinaudoti ir papildomomis paslaugomis. Jeigu pageidaujate,  pasirinkite taksi su kondicionieriumi, salonu, kuriame negalima rūkyti, gyvūnų vežimąsi kartu ir kt. Teikdami kitą užsakymą turėsite nurodyti tik kelionės adresą. Visi kiti Jūsų pageidavimai bus išsaugoti.
Po kiekvienos kelionės, keleivis gali programėlėje išsaugoti savo įvertinimą. Tai veikia kaip puiki motyvacinė sistema. Įmonės, teikiančios taksi Vilniuje paslaugas, stengiasi nenuvilti savo klientų. Tad pastarieji įgyja didesnes galimybes pasirinkti kelionę pagal savo poreikius.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt