Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2020-10-06
„Tesla“ planuoja pagaminti du naujus skirtingus elektromobilių modelius: aiškėja kokius

„Tesla“ planuoja pagaminti du naujus skirtingus elektromobilių modelius: aiškėja kokius
 
Elonas Muskas patvirtino, kad „Tesla“ planuoja pagaminti du naujus ir skirtingus elektromobilių modelius Berlyno ir Šanchajaus gamyklose. Šie elektromobilių modeliai bus ženkliai pigesni nei ankstesni „Tesla“ šedevrai.
 
Iki šiol „Tesla“ planai buvo gana aiškūs. Elektromobilių gamintojas planuoja per ateinančius dvejus metus pateikti rinkai „Cybertruck“, „Tesla Semi“ ir „Roadster“. Dabar elektromobilių išleidimo grafiką papildo nauji modeliai.
 
Neseniai „Tesla“ prabilo apie naujų transporto priemonių projektavimą ir gamybą Vokietijoje bei Kinijoje. Iš pradžių „Tesla“ generalinis direktorius Elonas Muskas kalbėjo apie vietinių inžinerijos ir dizaino talentų pasitelkimą tose rinkose, tačiau vėliau jis nurodė, kad „Tesla“ planuoja suburti komandas, kurios suprojektuotų naujus modelius, gaminamus tose rinkose. 
 
Be to, neseniai „Tesla“ paskelbė gaminanti elektromobilį už 25 000 USD. Dabar „Twitter“ paskyroje Elonas Muskas patvirtino, kad 25 000 USD kainuojantis elektromobilis nebus pigesnis „Tesla Model 3“ įpėdinis ir, kad iš tikrųjų planuojama gaminti du atskirus naujų transporto priemonių modelius Šanchajuje ir Berlyne.
 
„Tesla“ taip pat planuoja statyti dizaino centrą Berlyne, o Muskas anksčiau kalbėjo apie tai, kad „Tesla“ Vokietijoje gali projektuoti mažesnį elektrinį hečbeką.
 
Pigesnio elektromobilio, pasak Elono Musko, galima tikėtis per ateinančius trejus metus.
---------
Elektromobilių įkrovimo stotelių žemėlapis:
 
technologijos.lt
VIDEO

Įdomiausi automobiliai

Automobilio pirkimo pardavimo sutartis

Taršos mokesčio lentelė

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 5000 skelbimų, virš 7000 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1600 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2021

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk CVkodas.lt